66 Hattı
Çatalçeşme Tokiler - Yaşar Doğu Cd
EBUAŞ
EBUAŞ 66 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
66 otobüs (Çatalçeşme Tokiler) hattı, Öğretmenevi durağından kalkan 62 duraklı RİNG çalışan bir hattır.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 66 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Çatalçeşme Tokiler (62 durak)
Öğretmenevi
Cumhuriyet Meydanı
Kız Meslek Lisesi
Vali Fahri Bey
İzzetpaşa
Hürriyet Cd.
Eski Cumapazarı
Mevlana Cd
Ali Rıza Septioğlu
Benzinlik
Benzinlik
Mermerciler
Keresteciler
Yaşar Doğu Park
Yaşar Doğu Benzinlik
Küçüksular Sitesi
Sapak
Doğukent Hastane Yolu-8
Doğukent Hastane Yolu-9
Doğukent Hastane Yolu-10
Çatalçeşme Toki Yolu
Rehabilitasyon Merkezi
Kümeevler
Temizler
Çatalçeşme 4. Etap
Cami
Çatalçeşme 5. Etap
Çatalçeşme 5. Etap 2
Çatalçeşme 3. Etap
Çatalçeşme 1. Etap
Okul
Çatalçeşme 1-2 Etaplar
Çatalçeşme Tokiler Son Durak
Çatalçeşme 1-2 Etaplar
Okul
Çatalçeşme 1. Etap
Çatalçeşme 3. Etap
Çatalçeşme 5. Etap 2
Çatalçeşme 5. Etap
Cami
Çatalçeşme 4. Etap
Temizler
Kümeevler
Rehabilitasyon Merkezi
Çatalçeşme Toki Yolu
Doğukent Hastane Yolu-10
Doğukent Hastane Yolu-9
Doğukent Hastane Yolu-8
Sapak
Küçüksular Sitesi
Yaşar Doğu Benzinlik
Yaşar Doğu Park
Keresteciler
Sanayi Ambar
Benzinlik
Ali Rıza Septioğlu
Mevlana Cd
Eski Cumapazarı
Ordu Evi
İcadiye
Yeni Camii
Öğretmenevi
66 SSS
66 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
66 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:00'da başlar.
66 otobüs saat kaçta bitiyor?
66 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 23:00'da biter
66 otobüs saat kaçta geliyor?
Çatalçeşme Tokiler - Yaşar Doğu Cd otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Çatalçeşme Tokiler - Yaşar Doğu Cd otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 66 otobüs durağı var mı?
En yakın 66 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
66 Otobüs Saatleri
66 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 23:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:00 - 23:00 | 30 |
Sal | 06:00 - 23:00 | 30 |
Çar | 06:00 - 23:00 | 30 |
Per | 06:00 - 23:00 | 30 |
Cum | 06:00 - 23:00 | 30 |
Cmt | 06:00 - 23:00 | 30 |
Paz | 07:30 - 23:00 | 30 |
EBUAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 66 üzerindeki (Öğretmenevi durağından) tüm güncellemeleri görün. 66 (Çatalçeşme Tokiler) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm EBUAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
66 hattı otobüs ücreti
EBUAŞ 66 (Çatalçeşme Tokiler) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. EBUAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya EBUAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
66 (EBUAŞ)
66 otobüs hattının ilk durağı Öğretmenevi olup son durağı Öğretmenevi durağıdır. 66 (Çatalçeşme Tokiler), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 66 hattında 62 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 50 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit EBUAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Elazığ konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 66 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 66 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
66 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
66 (Çatalçeşme Tokiler) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 66 otobüs takip uygulaması veya canlı EBUAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Elazığ çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı EBUAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs veya vapur için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Elazığ içindeki EBUAŞ ve 66 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
66 - Alternatif yol tarifleri
Elazığ şehrindeki diğer EBUAŞ hatları
- 17 - Aksaray/ Tarife
- 1 - Abdullahpaşa-Hilalkent/ Tarife
- 33 - Şahinkaya - Sarıçubuk/ Tarife
- 63 - Güneykent / Tofaş-Eşref Bitlis Bulvarı/ Tarife
- 36 - Alayaprak - Karataş/ Tarife
- 16 - Kızılay - Gümüşkavak/ Tarife
- 19 - Beyyurdu/ Tarife
- 15 - F.Ü. Hastanesi - Zafran - Tokiler/ Tarife
- 14 - Siteler - Sanayi/ Tarife
- 62 - Aksaray Toki - Yeşiltepe/ Tarife
- 30 - Demirtaş/ Tarife
- 57 - İmar Haksen - Çaydaçıra / Şehir Hastanesi/ Tarife
- 18 - Yeniköy - Hicret Mah./ Tarife
- 10 - Doğukent - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 59 - Yeniköy - Gümüşkavak / Şehir Hastanesi/ Tarife
- 58 - Ataşehir - Sürsürü / Şehir Hastanesi/ Tarife
- 11 - Ulukent - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 7 - Çaydaçıra 2. Etap/ Tarife
- 9 - Sürsürü - Ataşehir/ Tarife