37
Sdü Hattı
Isparta ÖHO
Isparta ÖHO 37 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
37 otobüs hattı (Sdü), 20620 - Yaşar Bolat Üst Geçidi durağından başlayıp 20077 - Batı Yerleşkesi Merkez durağına gidene kadar 20 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 37 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Sdü (20 durak)
20620 - Yaşar Bolat Üst Geçidi
20621 - Tarım İl Müdürlüğü
20622 - Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
20623 - Otogar
20624 - Toptancılar Sitesi
20625 - Emniyet Müdürlüğü
20061 - Kolçelik Kavşağı
20062 - Çevre Analiz
20063 - Hayırlar Camii
20065 - İpliksan
20066 - Ticaret Odası
20068 - Yeni Otogar
20069 - Çünür Shell
20070 - Çünür Üst Geçit
20071 - Çünür Kavşağı
20129 - Tıp Merkez Durak
20075 - Doğu Yerleşkesi Merkez
20073 - Orman Fakültesi
20078 - Yüzme Havuzu
20077 - Batı Yerleşkesi Merkez
37 SSS
37 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
37 otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 07:00'da başlar.
37 otobüs saat kaçta bitiyor?
37 otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 17:00'da biter
37 otobüs saat kaçta geliyor?
Sdü otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Sdü otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 37 otobüs durağı var mı?
En yakın 37 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
37 Otobüs Saatleri
37 otobüs hattı hafta sonları çalışır. Normal program saatleri: 07:00 - 17:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Sal | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Çar | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Per | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Cum | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Cmt | 07:00 - 17:00 | 10 |
Paz | 07:00 - 17:00 | 10 |
Isparta ÖHO Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 37 üzerindeki (20620 - Yaşar Bolat Üst Geçidi durağından) tüm güncellemeleri görün. 37 (Sdü) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Isparta ÖHO bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
37 hattı otobüs ücreti
Isparta ÖHO 37 (Sdü) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Isparta ÖHO bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Isparta ÖHO resmi web sitesini kontrol edin.
37 (Isparta ÖHO)
37 otobüs hattının ilk durağı 20620 - Yaşar Bolat Üst Geçidi olup son durağı 20077 - Batı Yerleşkesi Merkez durağıdır. 37 (Sdü), Hafta sonu çalışıyor.
Ek bilgi: 37 hattında 20 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 23 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Isparta ÖHO hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Isparta konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 37 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 37 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
37 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
37 (Sdü) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 37 otobüs takip uygulaması veya canlı Isparta ÖHO otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Isparta çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Isparta ÖHO için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Isparta içindeki Isparta ÖHO ve 37 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
37 - Alternatif yol tarifleri
Isparta şehrindeki diğer Isparta ÖHO hatları
- 31 - Çarşı - Hanifesultan/ Tarife
- 48A - Erkek KYK - SDÜ/ Tarife
- 46 - Batıkent - SDÜ/ Tarife
- 17 - Çarşı - Gölyaş - Halıkent/ Tarife
- 40 - Çarşı - Kız KYK/ Tarife
- 11 - Çarşı - Hızırbey/ Tarife
- 15 - Çarşı - Dere - Vatan/ Tarife
- 9 - Çarşı - Çünür/ Tarife
- 16 - Çarşı - Emre/ Tarife
- 18 - Çarşı - Mehmet Tönge/ Tarife
- 32 - Çarşı - Fatih/ Tarife
- 48 - Erkek KYK - SDÜ/ Tarife
- 33 - Çarşı - Oktay Petrol/ Tarife
- 6 - Çarşı - Eda Türkeş/ Tarife
- 1 - Çarşı - Fatih/ Tarife
- 42 - Kız KYK - Batı ve Doğu Yerleşkeleri/ Tarife
- 30 - Çarşı - Zafer/ Tarife
- 36 - Çarşı - Akkent - Binbirevler/ Tarife
- 47 - Halıkent - SDÜ/ Tarife
- 25 - Çarşı - Sermet/ Tarife