38M Hattı
Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm
İETT
İETT 38M Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
38M otobüs hattı (Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm), Cevatpaşa - Son Durak (32-32a) Yönü durağından başlayıp Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü durağına gidene kadar 47 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 38M otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm (47 durak)
Cevatpaşa - Son Durak (32-32a) Yönü
Turna Sokak - Cevatpaşa Yönü
Taşköprü - Sultançiftliği Yönü
500 Evler - Sultançiftliği Yönü
Gazi Ahmet Muhtarpaşa - Sultançiftliği Yönü
Namik Kemal Caddesi - Karadeniz Mah. Yönü
Şehit Gökhan Topçu - Karadeniz Mah. Yönü
Menderes Caddesi - Karadeniz Mah. Yönü
Karadeniz Mahallesi - Karadeniz Mah. Peronlar Yönü
1176.Sokak - 500 Evler Yönü
Ertuğrul Gazi Caddesi - Küçükköy Yönü
Gaziosmanpaşa Belediye Parki - Mecidiyeköy Mezarlik Yönü
Kazim Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi - Küçükköy Yönü
Kavaklar - Küçükköy Yönü
Küçükköy Beşyol - Küçükköy Yönü
Dumlupınar Ortaokulu - Küçükköy Yönü
Küçükköy - Cengiz Topel Cad. Yönü
Gebzeli Caddesi - Alibeyköy Yönü
Küçükköy - 50.Yil Mahallesi Yönü
Valide Suyu Park - Yunus Emre Yönü
Gaziosmanpaşa Spor Kompleksi - Şişli Yönü
Kavakli Dere - Alibeyköy Yönü
Sefa Köprüsü
Sarigöl - Alibeyköy Yönü
Mimar Sinan Camii - Alibeyköy Yönü
Başak Sanayi Sitesi - Alibeyköy Yönü
Vardar Bulvari - Alibeyköy Yönü
Zümrüt Sokak - Alibeyköy Yönü
Şenbağ - Alibeyköy Yönü
Alibeyköy Anadolu Lisesi - Son Durak Yönü
Üsküp Parki - Şişli Yönü
Alibeyköy Stadi - Şişli Yönü
Alibeyköy - Eminönü Yönü
Silahtar - Hasköy Yönü
Bilgi Üniversitesi - Sütlüce Yönü
Sünnet Köprüsü - Kağithane Yönü
Kağithane Tünel - Okmeydani Yönü
Gazhane Yolu - Okmeydani Yönü
Okmeydani - Mecidiyeköy Yönü
Darülaceze - Mecidiyeköy Yönü
Perpa 1 - Şişli Yönü
Cevdet Şamikoğlu Ortaokulu
Prof.Dr.Cemil Taşçioğlu Şehir Hastanesi - Mecidiyeköy Yönü
Çiftecevizler - Mecidiyeköy Yönü
Şişli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Şişli 1 Yönü
Mecidiyeköy Mezarlik - Peron 251 Yönü
Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü
38M SSS
38M otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
38M otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 05:45'da başlar.
38M otobüs saat kaçta bitiyor?
38M otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 15:30'da biter
38M otobüs saat kaçta geliyor?
Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm otobüs saatlerinin tümüne göz at.
38M (Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm) otobüs ücreti ne kadar?
Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm (Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 38M otobüs durağı var mı?
En yakın 38M otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
38M Otobüs Saatleri
38M otobüs hattı, hafta içi çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 05:45 - 15:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 05:45 - 15:30 | 585 |
Sal | 05:45 - 15:30 | 585 |
Çar | 05:45 - 15:30 | 585 |
Per | 05:45 - 15:30 | 585 |
Cum | 05:45 - 15:30 | 585 |
Cmt | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 38M üzerindeki (Cevatpaşa - Son Durak (32-32a) Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 38M (Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
38M hattı otobüs ücreti
İETT 38M (Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
38M (İETT)
38M otobüs hattının ilk durağı Cevatpaşa - Son Durak (32-32a) Yönü olup son durağı Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü durağıdır. 38M (Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 38M hattında 47 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 57 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 38M otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 38M otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
38M Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
38M (Cevatpaşa -Mecidiyeköy Avm) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 38M otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 38M hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
38M - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- HM2 - KONAKLAR MAHALLESİ - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- MK13 - ŞAHİNTEPE İGTOT - OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- 92C - HAZNEDAR - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 122M - ŞAHİNBEY - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- KM24 - KAVAKPINAR - PENDİK METRO/YHT/PENDİK/ Tarife
- UM36 - ESENEVLER - BULGURLU METRO/ Tarife
- 98MB - MEHMET AKİF MAHALLESİ - BAKIRKÖY/ Tarife
- 49A - AKŞEMSETTİN - ŞİŞLİ/ Tarife
- 622 - YENİDOĞAN - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 92Ş - YENİ MAHALLE METRO - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 19Z - ZÜMRÜTEVLER - KADIKÖY/ Tarife
- 40T - İSTİNYE DEREİÇİ - TAKSİM/ Tarife
- 133Ş - ÇAĞDAŞKENT/ ŞEKERPINAR MAH. - KARTAL/ Tarife
- 15Z - GÜZELTEPE - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 25C - TARABYAÜSTÜ / FERAHEVLER - İSTİNYE/ Tarife
- 18UK - UZUNDERE-KOZYATAĞI/ Tarife
- 41SM - AYAZAĞA GARAJI - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- KM13 - TUZLA - PENDİK METRO/ YHT / PENDİK/ Tarife
- 142 - BOĞAZKÖY - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 11D - İNKILAP MAHALLESİ - ÜMRANİYE METRO/ Tarife