402 Hattı
Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi
İETT Bölgesel Hatlar
İETT Bölgesel Hatlar 402 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
402 otobüs hattı (Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi), Binkiliç Beldesi - Son Durak Yönü durağından başlayıp Çatalca Devlet Hastanesi - Çatalca-Tepecik Yönü durağına gidene kadar 52 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 402 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi (52 durak)
Binkiliç Beldesi - Son Durak Yönü
Semih Sokak - Çatalca Yönü
Binkiliç İlkokulu - İstanbul Yönü
Kirklareli-Saray Yolu - İstanbul Yönü
Aydinlar Köy Girişi - Y.Bosna Metro Yönü
Aydinlar Köy İçi - Subaşi Yönü
Aydinlar Köyü Cami - Binkiliç-Subaşi Yönü
Aydinlar Köy Çikişi - Y.Bosna Metro Yönü
Hallaçli Sapaği - Binkiliç Yönü
Yaylacik Köyü - Binkiliç-Subaşi Yönü
Danamandira Sapaği - Binkiliç-Subaşi Yönü
Gümüşpinar Çikişi
Şeffaf Sokak - Subaşi Yönü
Gümüşpinar Köyü - Binkiliç-Subaşi Yönü
Gümüşpinar Girişi - Çatalca Yönü
Çakilcik - Binkiliç-Subaşi Yönü
İhsaniye Giriş - Çatalca Yönü
Beşevler - Binkiliç-Subaşi Yönü
Düğün Salonu Caddesi - Çatalca Yönü
İhsaniye Köyü - Binkiliç-Subaşi Yönü
Sağlik Ocaği Caddesi - Çatalca Yönü
İhsaniye Sağlik Ocaği - Binkiliç Yönü
Kabakça Köyü Sapaği - Subaşi-Binkiliç Yönü
Akalan İhsaniye Yolu - Çatalca Yönü
Akalan Giriş - Binkılıç Yönü
Akalan Köyü Camii - Subaşi-Binkiliç Yönü
Akalan Merkez - Binkılıç Yönü
Akalan Çikişi - Y.Bosna Metro Yönü
Yol Bakim 5. Bölge - Çatalca Yönü
Subaşi - Karacaköy-Çatalca Yönü
Subaşi Sağlik Ocaği - Çatalca Yönü
Ak Minare Çikmazi Sokak - Çatalca Yönü
Çatalca Caddesi - Subaşi Yönü
Gökçeali Tepe - Karacaköy-Çatalca Yönü
Akasya Sokak - Çatalca Yönü
Gökçeali - Karacaköy-Çatalca Yönü
Cevher Çikmazi - Çatalca Yönü
Pekmezci Sokak - Çatalca Yönü
Nesin Vakfi - Çatalca Yönü
Çatalca Fidanliği - Çatalca Yönü
Çatalca Fabrikalar - Çatalca Yönü
Gökçeali İstasyonu - Çatalca Yönü
Su Deposu - Çatalca Yönü
Arif Nihat Asya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Çatalca Yönü
Acet Evler - Subaşi-Çatalca Yönü
Çatalca - Son Durak Yönü
Çatalca Merkez - Y.Bosna Yönü
Ferhatpaşa İlkokulu - Çatalca-B.Çekmece Yönü
Çatalca Dörtyol - Çatalca Devlet Hastanesi Yönü
Ali Çavuş - Çatalca-Tepecik Yönü
Çatalca Devlet Hastanesi Acil Girişi - Çatalca Devlet Hastanesi Yönü
Çatalca Devlet Hastanesi - Çatalca-Tepecik Yönü
402 SSS
402 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
402 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:00'da başlar.
402 otobüs saat kaçta bitiyor?
402 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 17:30'da biter
402 otobüs saat kaçta geliyor?
Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
İETT Bölgesel Hatlar 402 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
402 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 402 otobüs durağı var mı?
En yakın 402 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
402 otobüs Saatleri
402 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 17:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:00 - 17:30 | 25 - 60 |
Sal | 06:00 - 17:30 | 25 - 60 |
Çar | 06:00 - 17:30 | 25 - 60 |
Per | 06:00 - 17:30 | 25 - 60 |
Cum | 06:00 - 17:30 | 25 - 60 |
Cts | 06:00 - 17:30 | 25 - 65 |
Paz | 06:00 - 17:30 | 40 - 60 |
İETT Bölgesel Hatlar otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 402 üzerindeki (Binkiliç Beldesi - Son Durak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 402 (Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT Bölgesel Hatlar bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
402 hattı otobüs ücreti
İETT Bölgesel Hatlar 402 (Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. İETT Bölgesel Hatlar bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT Bölgesel Hatlar resmi web sitesini kontrol edin.
402 (İETT Bölgesel Hatlar)
402 otobüs hattının ilk durağı Binkiliç Beldesi - Son Durak Yönü olup son durağı Çatalca Devlet Hastanesi - Çatalca-Tepecik Yönü durağıdır. 402 (Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 402 hattında 52 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 100 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT Bölgesel Hatlar hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 402 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 402 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
402 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
402 (Binkiliç Beldesi -Çatalca Devlet Hastanesi) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 402 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT Bölgesel Hatlar otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT Bölgesel Hatlar için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT Bölgesel Hatlar ve 402 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
402 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT Bölgesel Hatlar hatları
- 303A - SİLİVRİ - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 458 - GÜRPINAR - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 139A - ÜSKÜDAR - ŞİLE / AĞVA/ Tarife
- 139D - BEREKET SİTESİ-DARLIK/ Tarife
- 139 - ÜSKÜDAR - ŞİLE/ Tarife
- 418 - HADIMKÖY - HARAMİDERE/ Tarife
- 448 - GÜZELCE - HARAMİDERE/ Tarife
- 429A - KIRAÇ - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 403 - ÇİFTLİKKÖY - ÇATALCA/ Tarife
- 401T - AREL ÜNİVERSİTESİ -TEPEKENT - HARAMİDERE/ Tarife
- 139T - TEPEÜSTÜ - ŞİLE/ Tarife
- 401 - ÇATALCA - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 300 - SİLİVRİ-TÜYAP/ Tarife
- 300G - SİLİVRİ GÜMÜŞYAKA-TÜYAP/ Tarife
- 404 - YALIKÖY / KARACAKÖY - ÇATALCA/ Tarife
- 303B - MARMARA CEZAEVİ - OTOGAR/ Tarife
- 139S - ÜSKÜDAR-SOFULAR KÖYÜ/ Tarife