413 Hattı
Adana Büyükşehir Belediyesi 413 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
413 otobüs hattı (Ceyhan), Deveciuşağı durağından başlayıp Mahir Alp Boydak Blv. 2b durağına gidene kadar 40 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 413 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Ceyhan (40 durak)
Deveciuşağı
Haylazlı
Ayvalık
Zeytinbeli 1
Zeytinbeli 2
Zeytinbeli 3
Yeniköy
Hüseyin Baykara Caddesi, 81
D817, 49
Yumurtalık Adliyesi
Yumurtalık 2a
Yumurtalık 3a
Yumurtalık 4a
Yumurtalık 5a
Yumurtalık 6a
Demirtaş Mah. 1b
Demirtaş Mah. 2b
Sugözü Yolu
Sugözü Mezarlığı
Sugözü
Sugözü 2
Sugözü 3
Termik Santral 1
Gölovası
Gölovası Sahil
Gölovası
Hamzalı 1 B
Narlık 1a
Körkuyu Mah. 1a
Uğur Mumcu Blv. 1a
Uğur Mumcu Blv. 2a
Uğur Mumcu Blv. 3a
Uğur Mumcu Blv. 4a
Uğur Mumcu Blv. 5a
Adnan Menderes Blv. 1a/Ceyhan Garı
İnönü Blv. 1a
İnönü Blv. 2a
İnönü Blv. 3a
İnönü Blv. 4a
Mahir Alp Boydak Blv. 2b
413 SSS
413 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
413 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:15'da başlar.
413 otobüs saat kaçta bitiyor?
413 otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 07:30'da biter
413 otobüs saat kaçta geliyor?
Ceyhan otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Ceyhan otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 413 otobüs durağı var mı?
En yakın 413 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
413 Otobüs Saatleri
413 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:15 - 14:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:15 - 14:30 | 495 |
Sal | 06:15 - 14:30 | 495 |
Çar | 06:15 - 14:30 | 495 |
Per | 06:15 - 14:30 | 495 |
Cum | 06:15 - 14:30 | 495 |
Cmt | 07:30 | Tek sefer |
Paz | 07:30 | Tek sefer |
Adana Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 413 üzerindeki (Deveciuşağı durağından) tüm güncellemeleri görün. 413 (Ceyhan) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Adana Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
413 hattı otobüs ücreti
Adana Büyükşehir Belediyesi 413 (Ceyhan) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Adana Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Adana Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
413 (Adana Büyükşehir Belediyesi)
413 otobüs hattının ilk durağı Deveciuşağı olup son durağı Mahir Alp Boydak Blv. 2b durağıdır. 413 (Ceyhan), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 413 hattında 40 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 78 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Adana Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 413 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 413 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
413 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
413 (Ceyhan) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 413 otobüs takip uygulaması veya canlı Adana Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Adana Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Adana Büyükşehir Belediyesi ve 413 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
413 - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Adana Büyükşehir Belediyesi hatları
- 161 - M1 - Balcalı/ Tarife
- 411 - Taş Köprü - Kapi Mahallesi̇/ Tarife
- 196 - Kanal Köprü - Salbaş - Çakalli/ Tarife
- 120 - Taşköprü - Buruk Mezarlığı / Ünlüce/ Tarife
- 118A - Eski Vilayet - Balcalı/ Tarife
- 191 - Taş Köprü - Yakapinar - Geçi̇tli̇/ Tarife
- 402 - Taş Köprü - Aladağ/ Tarife
- 176 - Salbaş - Çifteminare/ Tarife
- 511 - Kozan - Ayşehoca/ Tarife
- 162 - Fevzipaşa - Hastaneler / Balcalı Toki/ Tarife
- 183 - Taşköprü - Kürkçüler/ Tarife
- 410 - Taşköprü - Beyören / İmamoğlu/ Tarife
- 127 - İncirlik Mah. - Balcalı/ Tarife
- 198 - Yüreği̇r Otogari - Karlik/ Tarife
- 124 - Balcalı - M1/ Tarife
- 119B - Eski Vilayet - Buruk Toki/ Tarife
- 210 - Aqualand - Kozan Yolu / Karayusuflu/ Tarife
- 189 - Çifteminare - Mürseloğlu/ Tarife
- 159A - Gülbahçesi - Çukurova Devlet Hastanesi/ Tarife
- 117 - Taşköprü - Kılıçlı / Kızılkaş/ Tarife