47 Hattı
Abdullahpaşa - Üstyol
EBUAŞ
EBUAŞ 47 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
47 otobüs (Abdullahpaşa - Üstyol) hattı, Ağır Bakım durağından kalkan 70 duraklı RİNG çalışan bir hattır.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 47 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Abdullahpaşa - Üstyol (70 durak)
Ağır Bakım
Kışla Cami
İcadiye
Yeni Camii
Öğretmenevi
Valilik
Karayolları
Zübeyde Hanım
Atatürk Stadyumu
Vali Konağı
Çaydaçıra Kavşağı
Malatya Cd.
Çocuk Islah Evi
Elazığ Belediyesi
Hazardağlı
Park Yirmiüç Avm
Tedaş
Karakaya Fen Lisesi
Bölge Tapu
Yakup Kılıç Olimpik Spor Tesisleri
Elit Yaşam Sitesi
Abdullahpaşa Üstyol Gidiş
Kale Sitesi
Beylerbeyi Konakları
Özdostlar
Lokman Tasalı Parkı
Nene Hatun Anaokulu
Yahya Kemal Lisesi
Abdullahpaşa Üstyol
302.Sk
Zirve Sitesi
Gökalp Sitesi
Fatih Anadolu Lisesi
302. Sk.
Abdullahpaşa Üstyol
Ak Site
Tuğrakent 2
Tuğrakent
Park Kule
Şehraziz Evleri
İmar Haksen-1
Haksen 2. Etap
Armada - Armakent
Zümrütevler
Safir Evleri
Kalp Evler-Tokiler Üstü
Yüksekoba
Yeşilkent
Yeşilkent
Alyamaçkent
Etso
Polis Evi
Akgün-Adliye
İl Sağlık Müdürlüğü
Bahçelievler Cami
Petrol
Çaydaçıra Kavşağı
Vali Konağı
Atatürk Stadyumu
Zübeyde Hanım
Karayolları
Valilik
Cumhuriyet Meydanı
Kız Meslek Lisesi
Vali Fahri Bey
İzzetpaşa
İsmetpaşa
Ordu Evi
Kışla Cami
Ağır Bakım
47 SSS
47 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
47 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:00'da başlar.
47 otobüs saat kaçta bitiyor?
47 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 18:15'da biter
47 otobüs saat kaçta geliyor?
Abdullahpaşa - Üstyol otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Abdullahpaşa - Üstyol otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 47 otobüs durağı var mı?
En yakın 47 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
47 Otobüs Saatleri
47 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 18:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:00 - 18:15 | 120 - 127 |
Sal | 06:00 - 18:15 | 120 - 127 |
Çar | 06:00 - 18:15 | 120 - 127 |
Per | 06:00 - 18:15 | 120 - 127 |
Cum | 06:00 - 18:15 | 120 - 127 |
Cmt | 06:15 - 18:15 | 120 |
Paz | 06:15 - 18:15 | 120 |
EBUAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 47 üzerindeki (Ağır Bakım durağından) tüm güncellemeleri görün. 47 (Abdullahpaşa - Üstyol) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm EBUAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
47 hattı otobüs ücreti
EBUAŞ 47 (Abdullahpaşa - Üstyol) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. EBUAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya EBUAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
47 (EBUAŞ)
47 otobüs hattının ilk durağı Ağır Bakım olup son durağı Ağır Bakım durağıdır. 47 (Abdullahpaşa - Üstyol), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 47 hattında 70 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 59 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit EBUAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Elazığ konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 47 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 47 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
47 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
47 (Abdullahpaşa - Üstyol) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 47 otobüs takip uygulaması veya canlı EBUAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Elazığ çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı EBUAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs veya vapur için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Elazığ içindeki EBUAŞ ve 47 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
Elazığ şehrindeki diğer EBUAŞ hatları
- 17 - Aksaray/ Tarife
- 33 - Şahinkaya - Sarıçubuk/ Tarife
- 31 - Sugözü/ Tarife
- 26 - Doğukent Ring/ Tarife
- 36 - Alayaprak - Karataş/ Tarife
- 16 - Kızılay - Gümüşkavak/ Tarife
- 19 - Beyyurdu/ Tarife
- 66 - Çatalçeşme Tokiler - Yaşar Doğu Cd/ Tarife
- 62 - Aksaray Toki - Yeşiltepe/ Tarife
- 27 - Yemişlik 4-5-6-7-8-9-10 Etaplar/ Tarife
- 64 - Hankendi - Selli(Dilek)/ Tarife
- 30 - Demirtaş/ Tarife
- 20 - Gümüşkavak - Kızılay/ Tarife
- 6 - Çaydaçıra 2. Etap/ Tarife
- 52 - Sarılı - Gölköy -Tepeköy/ Tarife
- 2 - Hilalkent/ Tarife
- 11 - Ulukent - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 22 - A. Kabaklı Yurdu - Üniversite/ Tarife
- 3 - Abdullahpaşa - Hilalkent - Ç. Yolu/ Tarife
- 28 - Yemişlik - Galericiler Sitesi - Yadigar/ Tarife