48A Hattı
Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray
İETT
İETT 48A otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
48A otobüs hattı (Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray), Bahçeköy Caddesi - Son Durak Yönü durağından başlayıp Kazliçeşme Marmaray - Son Durak Yönü durağına gidene kadar 47 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 48A otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray (47 durak)
Bahçeköy Caddesi - Son Durak Yönü
Okul Caddesi - Kemerburgaz Yönü
Ragip Kutmangil İlkokulu - Silahtar Yönü
Orman İşletmesi - Kemerburgaz Yönü
Kemer Evleri - Silahtar Yönü
Lale - Silahtar Yönü
Kemer - Silahtar Yönü
Role İstasyonu - Kağithane Yönü
Şantiye Şefliği - Hasdal Yönü
Aritma Tesisleri - Kağithane Yönü
Mandiralar - Kağithane Yönü
Hasdal Metro - Silahtar Yönü
Orman Yolu - Alibeyköy Yönü
Hasdal - Silahtar Yönü
Nato Evleri - Alibeyköy Yönü
Bayramoğlu - Silahtar Yönü
Çobançeşme - Silahtar Yönü
Fabrikalar - Alibeyköy Yönü
Namik Kemal - Silahtar Yönü
Alibeyköy - Eminönü Yönü
İgdaş Genel Müdürlüğü - Eminönü Yönü
Fil Köprüsü - Eminönü Yönü
Silahtarağa Caddesi - Eminönü Yönü
Sakarya Mahallesi - Eminönü Yönü
Çeltik - Eminönü Yönü
Eyüpsultan Devlet Hastanesi - Eminönü Yönü
Şehit Cumhuriyet Savcisi Mehmet Selim Kiraz - Eminönü Yönü
Teleferik Pierreloti - Eminönü Yönü
Necip Fazil Kisakürek - Eminönü Yönü
Eyüpsultan - Gop , Demirkapi Yönü
Eyüpsultan - Topçular Yönü
Düğmeciler - Topçular Yönü
Nişanca - Topçular Yönü
Defterdar - Topçular Yönü
Demirkapi - Edirnekapi Yönü
Şehitlik - Edirnekapi Yönü
Edirnekapi Surdişi - Edirnekapi Yönü
Edirnekapı Kaleboyu - Topkapı Yönü
Topkapi Alt Geçit - Merter (Altgeçit) Yönü
Topkapı Zeytinburnu - Zeytinburnu Yönü
Mevlanakapi - Zeytinburnu Yönü
Kozlu - Zeytinburnu Yönü
Silivrikapi - Zeytinburnu Yönü
Belgradkapı - Zeytinburnu Yönü
Abdi İpekçi Spor Salonu - Kazlıçeşme Yönü
Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesi - Kazliçeşme Yönü
Kazliçeşme Marmaray - Son Durak Yönü
48A SSS
48A otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
48A otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07:15'da başlar.
48A otobüs saat kaçta bitiyor?
48A otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 15:25'da biter
48A otobüs saat kaçta geliyor?
Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
48A (Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray) otobüs ücreti ne kadar?
Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray (Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 48A otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
48A otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 48A otobüs durağı var mı?
En yakın 48A otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
48A otobüs Saatleri
48A otobüs güzergah, Pazartesi - Cuma tarihinde çalışıyor. Normal çalışma saatleri: 07:15 - 15:25
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 07:15 - 15:25 | 490 |
Sal | 07:15 - 15:25 | 490 |
Çar | 07:15 - 15:25 | 490 |
Per | 07:15 - 15:25 | 490 |
Cum | 07:15 - 15:25 | 490 |
Cts | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 48A üzerindeki (Bahçeköy Caddesi - Son Durak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 48A (Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
48A hattı otobüs ücreti
İETT 48A (Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
48A (İETT)
48A otobüs hattının ilk durağı Bahçeköy Caddesi - Son Durak Yönü olup son durağı Kazliçeşme Marmaray - Son Durak Yönü durağıdır. 48A (Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 48A hattında 47 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 82 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 48A otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 48A otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
48A Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
48A (Bahçeköy Caddesi -Kazliçeşme Marmaray) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 48A otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 48A hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
48A - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 12C - ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 29C - TARABYAÜSTÜ - KABATAŞ/ Tarife
- H-6 - YUNUS EMRE MAHALLESİ-İSTANBUL HAVALİMANI/ Tarife
- 76O - AVCILAR CİHANGİR MAHALLESİ - OTOGAR/ Tarife
- 97GE - 15 TEMMUZ MAHALLESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 78Ş - FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR - ŞAHİNTEPE İGTOT/ Tarife
- 132V - YENİDOĞAN / SULTANBEYLİ DEVLET HAST. - PENDİK YHT/ Tarife
- KM13 - TUZLA - PENDİK METRO/ YHT / PENDİK/ Tarife
- 133K - KURTKÖY SANAYİ MAHALLESİ / KAVAKPINAR - KARTAL/ Tarife
- 78H - FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 400A - BEYKENT - HARAMİDERE/ Tarife
- 54P - PİYALEPAŞA MAHALLESİ - TAKSİM/ Tarife
- 79E - KAYABAŞI KİPTAŞ / KAYAŞEHİR - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 13TA - IMES METRO - TATLISU - ALTINŞEHİR METRO/ Tarife
- 39Y - YEŞİLPINAR - VEZNECİLER/ Tarife
- MK97 - ÇAVUŞPAŞA-ZEYTİNBURNU/ Tarife
- 29GM - MASLAK GAZETECİLER SİTESİ - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 10B - BOSTANCI - KADIKÖY/ Tarife
- UM61 - PAŞAKÖY/YENİDOĞAN-NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 47E - BİNEVLER - EMİNÖNÜ/ Tarife