קו 50
יבנה←רחובות
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 50 (יבנה←רחובות) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית יבנה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנה←רחובות (34 תחנות)
ת. מרכזית יבנה/רציפים
בית ספר אורמת/נחל חריף
נחל חריף/נחל שניר
נחל חריף/נחל שניר
נחל פולג/אירוס הארגמן
הירקון/נחל שניר
הירקון/דותן
נחל הירקון/פארן
פארן/הירקון
חידקל/פארן
הפרת/הירדן
הירדן/הפרת
שד. הסנהדרין/הירדן
שד. הסנהדרין/שד. ז'בוטינסקי
שדרות הסנהדרין/הדרור
שדרות העצמאות/הסהנדרין
שדרות העצמאות/אהרון חג'ג'
הנשיאים / העצמאות
הנשיאים / גשר ממלוכי
בית גמליאל/כביש 410
מושב גאליה
דרך הים/דרך יצחק כץ
דרך הים/קלמן גבריאלוב
דרך הים/דרך ששת הימים
בית ספר עמל/דרך הים
דרך יבנה/רוזנסקי
דרך יבנה/מוסקוביץ'
מכון וייצמן/הרצל
משטרה/הרצל
בית הפועלים/גלוסקין
לוין אפשטיין/פינס
רמז/קופת חולים
רוזנסקי/בית המשפט
ת. מרכזית רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-15:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-18:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו יבנה←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנה←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (יבנה←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנה←רחובות (יבנה←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 50 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 50 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו 50 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 15:10 - 18:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:10 - 18:40 | 25 - 60 |
ב׳ | 15:10 - 18:40 | 25 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:10 - 18:40 | 25 - 60 |
ה׳ | 15:10 - 18:40 | 25 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ ת. מרכזית יבנה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (יבנה←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (יבנה←רחובות) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
50 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 50 היא ת. מרכזית יבנה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רחובות/הורדה.
קו 50 (יבנה←רחובות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (יבנה←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 27 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 472 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 35א - הבושם/האומן-אשדוד<->תרשיש/ספיר-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 83א - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-11/ לוח זמנים
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 23 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 280 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 35 - הבושם/האומן-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 302 - דרך הציונות/יונה-ראש העין<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 324 - אדר/כוכב השחר-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 20 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 255 - בית עלמין-ראש העין<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים