53 Hattı
Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1
Ulaşımpark
Ulaşımpark 53 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
53 otobüs hattı (Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1), Batı Terminali Peronlar durağından başlayıp Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1 durağına gidene kadar 41 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 53 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1 (41 durak)
Batı Terminali Peronlar
Seka Cami
İZmit Tren İstasyonu
Fevziye Kuzey Yan Yol
Alemdar Kuzey Yan Yol
Mimar Sinan Kuzey Yanyol
Leyla Atakan Caddesi
Kütüphane
Baç Çınarlı Cami
Öz Kahraman Sokak
Eski Taşocağı Sokak
Seka Sokak
Topçular Sokak
Topçular Yolu Cami 1
Şeref Meydanı
Hilal Sokak 4
Topçular İlkokulu 1
Erenler Devebağırtan 1
Devebağırtan Sokak
Cemre Sokak
Cemre Sokak 3
Şehit Ümit Balkan Parkı 1
Gazeteci Kazım Ertek Caddesi 1
Şehit Ümit Balkan 2
Cedit 1
Muhammer Aksoy İlkokulu
Prof Baki Komsuoğlu Bulvarı 2
Prof Baki Komsuoğlu Bulvarı 4
Prof Baki Komsuoğlu Bulvarı
Üçtepeler Kavşak
Türgev Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
Tonbul Sokak 1
Sekbanlı Kavşağı
Şehit Esma Kız Yurdu 1
Umuttepe B Kapısı 1
Umuttepe A Kapısı
Koü Hastane
Umuttepe Kreş 1
Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Fakültesi 1
Kocaeli Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu 1
Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1
53 SSS
53 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
53 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:55'da başlar.
53 otobüs saat kaçta bitiyor?
53 otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 22:02'da biter
53 otobüs saat kaçta geliyor?
Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1 Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1 Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Ulaşımpark 53 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
53 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 53 otobüs durağı var mı?
En yakın 53 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
Ulaşımpark 53 otobüs Güzergah Haritası - Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1
53 otobüs Saatleri
53 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:55 - 22:03
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:55 - 22:03 | 10 - 25 |
Sal | 06:55 - 22:03 | 10 - 25 |
Çar | 06:55 - 22:03 | 10 - 25 |
Per | 06:55 - 22:03 | 10 - 25 |
Cum | 06:55 - 22:03 | 10 - 25 |
Cts | 07:05 - 22:02 | 35 - 62 |
Paz | 07:05 - 22:02 | 35 - 80 |
Ulaşımpark otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 53 üzerindeki (Batı Terminali Peronlar durağından) tüm güncellemeleri görün. 53 (Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
53 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 53 (Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
53 (Ulaşımpark)
53 otobüs hattının ilk durağı Batı Terminali Peronlar olup son durağı Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1 durağıdır. 53 (Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 53 hattında 41 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 50 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 53 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 53 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
53 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
53 (Batı Terminali Peronlar→Kredi Yurtlar Kurumu Kocaeli Vilayetler Hizmet Birliği Yurdu 1) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 53 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 53 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
53 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 499 - Tavşanlı/ Tarife
- 813 - Yeşi̇l Cami̇-Kandıra Termi̇nali̇-Kandıra Devlet Hast./ Tarife
- KM59 - Tepemanayır-Ahatlı-Kargalı-Mollafenari̇-Peli̇tli̇-Gebze/ Tarife
- KM14 - Beylerbeyi̇-Antaplı-Gencali̇-Bollu-Safalı-Kandıra/ Tarife
- 220 - Sarımeşe Merkez/ Tarife
- 111 - Harmantarla-Emni̇yet-Cumhuri̇yet Parkı/ Tarife
- 651 - Ki̇razlıkent-Yeni̇köy-Atakent-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (eski̇ Yol/ Tarife
- KM04 - Cezaevi̇- Kocakaymas-Elmacık-İnceci̇k-Peli̇tpınarı-Kandıra/ Tarife
- S1 - Ali̇kahya-İzmi̇t-Personel Servi̇s/ Tarife
- KM65 - Plajyolu Depolama-İzmi̇t-Çubuklu Bala-Çeri̇başılar/ Tarife
- 17 - Otogar-Yeşi̇lova-Çayırköy-Muratköy-Tekkeköy-Yassıbağ/ Tarife
- 325 - Di̇li̇skelesi̇-Gebze-Çağdaşkent/ Tarife
- 410 - Ki̇razpınar-Gebze-Darıca-Bayramoğlu/ Tarife
- 62 - Arızlı-Ağaköy-Yeni̇doğan-Bi̇li̇m Merkezi̇-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- 218 - Kartepe Kaymakamlık-Sarımeşe-Emekevler-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- 656 - Ki̇razlıkent-Yeni̇köy-Atakent-Gölcük-Keri̇m Ağa/ Tarife
- 51 - Batı Termi̇nali̇-Topçular-Tuana Evleri̇/ Tarife
- 200 - İzmi̇t Otogar/ Tarife
- 407 - İstasyon-Fati̇h Devlet Hast.-Mustafa Paşa Cami̇-Ki̇razpınar/ Tarife
- 633 - Yeşi̇lkent-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇(eski̇yol)/ Tarife