קו 56
באר שבע←דימונה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 56 (באר שבע←דימונה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בשוק עירוני.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←דימונה (42 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם
צומת יצחק מצליח
אזור תעשיה עמק שרה
שדרות יגאל אלון/הכשרת היישוב
שדרות יגאל אלון/צאלים
צומת שרה/כביש 25
מסעף שגב שלום/כביש 25
מסעף נבטים/כביש 25
מסעף ח'שם זנה
בית פלט/אבו קוידר
בית פלט/אל אעסם
בית פלט/אל משאש
ערוער/מערב
צומת ערערה בנגב/כביש 25
אום רתאם א
אום רתאם ב
קסר א סיר
צומת דימונה ירוחם
פרץ סנטר /כביש 25
שדרות אריאל שרון/כביש 25
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/הנרי מלכה
שדרות אריאל שרון/מצדה
יגאל אלון/מרכז מסחרי
מ''ד מעפילים/דאר
בן גוריון/בית המשפט
בן גוריון/בית ספר בן עטר
המעפיל/בן גוריון
המעפיל/השלווה
השלווה/המעפיל
השלווה/מרחבים
מרחבים/הבעל שם טוב
סטרומה/גולדה מאיר
גולדה מאיר/ההגנה
גולדה מאיר/המעפיל
המעפיל/מבצע עובדה
העצמאות/הפלמ''ח
העצמאות/הרצל
הרצל/מ.כיתן
שוק עירוני
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו באר שבע←דימונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←דימונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (באר שבע←דימונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←דימונה (באר שבע←דימונה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56
קו האוטובוס 56, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:00 | 40 - 120 |
ב׳ | 05:30 - 21:00 | 40 - 120 |
ג׳ | 05:30 - 21:00 | 40 - 120 |
ד׳ | 05:30 - 21:00 | 40 - 120 |
ה׳ | 05:30 - 21:00 | 40 - 120 |
ו׳ | 06:15 - 17:00 | 30 - 135 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (באר שבע←דימונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (באר שבע←דימונה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
56 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 56 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא שוק עירוני.
קו 56 (באר שבע←דימונה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (באר שבע←דימונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
56 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 2 - סנונית/דרור-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 150 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מזכירות/הברוש-עמינדב-1#/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 784 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 821 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים