571 Hattı
Si̇ncan Adli̇ye-Sihhi̇ye Adli̇ye
EGO
EGO 571 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
571 otobüs hattı (Sihhiye Adliye), 50531 - Batı Adalet Sarayı durağından başlayıp 11650 - Adliye durağına gidene kadar 10 duraklar geçiyor.
571 otobüs hattının bu haftaki hareket saatleri: Günde bir kez 17:35'da çalışır. Bu haftaki çalışma günleri: hafta içi.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 571 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Sihhiye Adliye (10 durak)
50531 - Batı Adalet Sarayı
50524 - Batı Adalet Sarayı
50261 - Eryaman 1.2. Etap Metro İstasyonu
50773 - Söğüt Caddesi
51166 - 3.Hava İstihkam
51184 - Eşref Bitlis Kişlasi
20628 - Cemre Parkı
20651 - Çiftlik Durağı
11481 - İvedik
11650 - Adliye
571 SSS
571 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
571 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 17:35'da başlar.
571 otobüs saat kaçta bitiyor?
571 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 17:35'da biter
571 otobüs saat kaçta geliyor?
Si̇ncan Adli̇ye-Sihhi̇ye Adli̇ye Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Si̇ncan Adli̇ye-Sihhi̇ye Adli̇ye Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 571 otobüs durağı var mı?
En yakın 571 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
571 otobüs Saatleri
571 otobüs güzergah, Pazartesi - Cuma tarihinde çalışıyor. Normal çalışma saatleri: 17:35
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 17:35 | Tek sefer |
Sal | 17:35 | Tek sefer |
Çar | 17:35 | Tek sefer |
Per | 17:35 | Tek sefer |
Cum | 17:35 | Tek sefer |
Cts | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
EGO otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 571 üzerindeki (50531 - Batı Adalet Sarayı durağından) tüm güncellemeleri görün. 571 (Sihhiye Adliye) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm EGO bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
571 hattı otobüs ücreti
EGO 571 (Sihhiye Adliye) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. EGO bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya EGO resmi web sitesini kontrol edin.
571 (EGO)
571 otobüs hattının ilk durağı 50531 - Batı Adalet Sarayı olup son durağı 11650 - Adliye durağıdır. 571 (Sihhiye Adliye), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 571 hattında 10 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 29 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit EGO hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Ankara konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 571 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 571 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
571 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
571 (Sihhiye Adliye) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 571 otobüs takip uygulaması veya canlı EGO otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Ankara çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı EGO için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Tramvay, Teleferik veya Otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Ankara içindeki EGO ve 571 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
571 - Alternatif yol tarifleri
Ankara şehrindeki diğer EGO hatları
- 253-6 - Kuşcağız - İncirli - Ulus - 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı - Bakanlıklar/ Tarife
- 472 - Aybü-Saray Fati̇h Mh.-Karyağdi-Ulus-Sihhi̇ye/ Tarife
- 288-6 - Refi̇k Saydam Cd.-Ulus-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Meydani/ Tarife
- 284 - Esertepe-Kizilay-Bakanlik/ Tarife
- 413 - Altınpark - 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı - Çankaya/ Tarife
- 259 - Atış Cd. - Ulus - Kızılay/ Tarife
- 590 - Koru Metro İst.-Yaşamkent/ Tarife
- 523 - Si̇ncan-Polatli 2.cd.-Sihhi̇ye/ Tarife
- 263-2 - Etlik - Aşağı Eğlence - Bakanlık/ Tarife
- 355-6 - 15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Meydani-Sih.-Uls-Zerdali̇tepe-Yeşi̇lbayir-Mamak/ Tarife
- 579 - Sincan - Çokören - Ücret - Yenihisar/ Tarife
- 482-6 - Uyanış - Hacıkadın - Ulus - 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı/ Tarife
- 583 - Koru Metro İst.-Ballikuyumcu/ Tarife
- 294 - Batıkent Metro - Ergazi - İnönü Mahallesi/ Tarife
- 584 - Koru Metro İstasyonu-İncek Mahallesi̇-Beytepe Devlet Hastanesi̇/ Tarife
- 516 - Si̇ncan-Peçenek-Çi̇çektepe-Yapracik Toki̇ Konutlari/ Tarife
- 131-1 - Malazgi̇rt Mh.-Turtaş Si̇t.-Kizilay-Ulus/ Tarife
- 151-6 - Gölbaşi-Karagedi̇k Mahallesi̇(Di̇ki̇li̇taş-Tepeyurt)/ Tarife
- 535 - Etimesgut - Ulus/ Tarife
- 276 - Batıkent Metro - Çakırlar Çiftliği/ Tarife