58 Lijn
Lier - Koningshooikt - Berlaar - Heist-o/d-Berg
De Lijn
De Lijn 58 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 58 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1) heeft in totaal 38 haltes. Het beginpunt is Lier Station Perron 1 en het eindpunt is Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 58 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1 (38 haltes)
Lier Station Perron 1
Lier Rolwagenstraat
Lier Kliniek
Lier Zimmerplein Markthalte
Lier Leopold Iii-Laan
Lier Molenstraat
Lier Veemarkt Perron 6
Lier Hoogveldweg
Lier Schollebeekstraat
Lier Slenderstraat
Koningshooikt Kruisstraat
Koningshooikt Leliënlei
Koningshooikt Schoolstraat
Koningshooikt Kerk
Koningshooikt Misstraat
Berlaar Hellegatstraat
Berlaar Misstraat Kerk
Berlaar Stationsplein
Berlaar Molenlei
Berlaar Kapellebaan
Berlaar Daalstraat
Berlaar Dorp
Berlaar Schoolstraat
Berlaar Sollevelden
Berlaar Itegembaan
Berlaar Hertstraat
Berlaar Ezenhoek
Itegem Bevelsesteenweg
Itegem Leliestraat
Itegem Kerk (St-Guibertusplein)
Itegem P. Berchaensstraat
Itegem Zagerij
Hallaar Hallaaraard
Hallaar Kerk
Heist-Op-Den-Berg E. Woutersstraat
Heist-Op-Den-Berg Noordstraat
Heist-Op-Den-Berg Ocmw
Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1
58 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 58?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag rijdt de eerste bus 58 om 06:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus 58?
Op zondag gaat de laatste bus 58 om 21:33..
Wanneer komt bus 58 aan?
Wanneer komt de Lier - Koningshooikt - Berlaar - Heist-o/d-Berg Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lier - Koningshooikt - Berlaar - Heist-o/d-Berg Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 58 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 58 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 58 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 58 bus station te bekijken.
Bus 58 dienstregeling
58 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:06 - 22:10
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:06 - 22:10 | 20 - 63 |
di. | 06:06 - 22:10 | 20 - 63 |
wo. | 06:06 - 22:10 | 19 - 63 |
do. | 06:06 - 22:10 | 20 - 63 |
vr. | 06:10 - 22:11 | 29 - 60 |
za. | 08:12 - 22:12 | 59 - 61 |
zo. | 08:10 - 21:33 | 60 - 61 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 58 (van Lier Station Perron 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 58 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
58 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 58 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
58 (De Lijn)
De eerste stop van de 58 bus-route is Lier Station Perron 1 en de laatste halte is Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1. 58 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 58 heeft 38 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 56 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 58 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 58 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 58 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 58 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 58 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 58, in Belgique.
58 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 51 - Oostende-Gistel-Westkerke-Eernegem-Torhout/ Dienstregeling
- 621 - Sint-Job - Antwerpen via Schoten Centrum/ Dienstregeling
- 623 - Riemst - Val-Meer - Mal - Tongeren/ Dienstregeling
- 20 - Brugge-Oostkamp-Ruddervoorde-Zwevezele-Tielt/ Dienstregeling
- 880 - Kruibeke - Beveren/ Dienstregeling
- 712 - Geraardsbergen-Moerbeke-Galmaarden-Bever/Biévène/ Dienstregeling
- 436 - Loenhout - Brecht/ Dienstregeling
- 381 - Honsem - Boutersem - Tienen/ Dienstregeling
- 60 - Oostende-Luchthaven-Nieuwpoort-Koksijde-Veurne/ Dienstregeling
- 282 - Mechelen - Zaventem/ Dienstregeling
- 417 - Sneldienst Antwerpen-Turnhout via Zoersel/ Dienstregeling
- 34 - (Leerne/De Pinte-)Gent-Destelbergen-Wetteren/ Dienstregeling
- 390 - Arendonk - Retie - Dessel - Mol/ Dienstregeling
- 213 - Torhout - Zwevezele - Wingene/ Dienstregeling
- 280 - Mechelen - Grimbergen Verbrande Brug/ Dienstregeling
- 305 - Oostende - Baanhof - Gistel/ Dienstregeling
- 102 - Kortrijk - Kooigem - Spiere - Helkijn/ Dienstregeling
- 400 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Vlimmeren/ Dienstregeling
- 297 - Heppen - Beringen - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- 49 - Gent St.-Pieters-Merelbeke-Herzele(-Geraardsb.)/ Dienstregeling