קו 61
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 61 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף עמידר ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 61 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (37 תחנות)
מסוף עמידר
התפוצות/קוממיות
אצ''ל/המחתרת
אצ''ל/בן אליעזר
בן אליעזר/אצ''ל
פנחס רוטנברג/בן אליעזר
הירדן/ פנחס
הירדן/אצ''ל
נגבה/ הירדן
נגבה/ הרא''ה
הרא''ה/ שד. ירושלים
הרא''ה/ברקאי
הרא''ה/חיבת ציון
הרא''ה/הבנים
הרא''ה/דרך בן גוריון
הרא''ה/הרצל
עיריית ר''ג/ביאליק
ארלוזורוב/ביאליק
גן הקופים/ארלוזורוב
ארלוזורוב/החשמונאים
צומת עלית/ארלוזורוב
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
ארלוזורוב/דרך נמיר
ארלוזורוב/משה שרת
הוועד הפועל/ארלוזורוב
ארלוזורוב/שלמה המלך
דיזנגוף/יודפת
דיזנגוף/ש"ץ
כיכר דיזנגוף/דיזנגוף
דיזנגוף סנטר/דיזנגוף
בית ז'בוטינסקי/המלך ג'ורג'
המלך ג'ורג'/רש"י
המלך ג'ורג'/אלנבי
גאולה/הכובשים
חוף בננה ביץ'
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 61
מתי מתחיל לפעול קו 61?
קו 61 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 61 מפסיק לעבוד?
קו 61 מפסיק לפעול ב-16:50 בשישי
מתי מגיע קו 61?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 61 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 61 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 61 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 61 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 61 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 61
קו 61 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ב׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ג׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ו׳ | 00:00 - 16:50 | 8 - 13 |
ש׳ | 18:15 - 23:40 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל61 (מ מסוף עמידר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 61
תעריף הנסיעה ב61 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
61 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 61 היא מסוף עמידר והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 61. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 61.
מעקב אחר קו האוטובוס 61 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 61 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 61 ב-ישראל
61 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 104 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 25 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 40 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 2 - פרופ' ישעיהו ליבוביץ'/הרב יעקב טראב-תל אביב יפו<->משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 41 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 58 - מסוף כורזין-גבעתיים<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 5 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 942 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->יגאל אלון/הרב טייב-בני ברק-242/ לוח זמנים
- 66 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים