62H Hattı
Emniyettepe -Haciosman Metro
İETT
İETT 62H otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
62H otobüs hattı (Emniyettepe -Haciosman Metro), Emniyettepe - Son Durak Yönü durağından başlayıp Haciosman Metro durağına gidene kadar 45 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 62H otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Emniyettepe -Haciosman Metro (45 durak)
Emniyettepe - Son Durak Yönü
Mehmet Akif Ersoy - Nurtepe Yönü
Güzeltepe - Kağithane Yönü
Tepe - Kağithane Yönü
Nişantaşlar - Kağithane Yönü
Nurtepe - Kağithane Yönü
Haci Ethem Üktem Ortaokulu - Kağithane Yönü
Nurtepe Yolu - Kağithane Yönü
İski Genel Müdürlüğü - Kağithane Yönü
Akom - Kağithane Yönü
Hasdal Yolu - Başak Konutlari Yönü
Kuşkonmaz - Kemerburgaz Yönü
Girne Caddesi - Havuzlar Mh. Yönü
Gül - Kağithane Yönü
Havuzlar - Kağithane Yönü
Ekrem Cevahir Anadolu İmam Hatip Lisesi - Son Durak Yönü
Hayri Kozakçioğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Basak Konutlari Yönü
Başak Konutlari - Hamidiye Mah. Yönü
Hamidiye Mahallesi - Cendere Yolu-39-Ç Yönü
İstanbul Atlas Üniversitesi - Son Durak Yönü
Hasdal Viyadük Alti - Son Durak Yönü
Vadistanbul - Son Durak Yönü
Ali Sami Yen Spor Kompleksi - Kağithane Yönü
Evyap Camii - Levent Yönü
Ayazaga Cendere - Kağithane Yönü
Cendere Yolu - Oyak Sitesi Yönü
Çakiroğlu - Oyak Sitesi Yönü
Siteler - Levent Yönü
Cumhuriyet - Levent Yönü
Seyrantepe Hamidiye Etfal Hastanesi - Seyrantepe Yönü
Oyak Sitesi - Levent Yönü
Gaziler - Levent Yönü
İmam Çeşme - Levent Yönü
Tamirhane - Levent Yönü
Sanayi Yolu - Levent Yönü
Sanayi Sitesi - Levent Yönü
Seyrantepe Yolu - Maslak Yönü
İtü Rektörlüğü - Maslak Yönü
Maslak - Çayirbaşi Yönü
Sariyer Belediyesi - Çayirbasi Yönü
Atatürk Oto Sanayi - Çayirbaşi Yönü
Fatih Park Ormani - Çayirbaşi Yönü
Derbent - Çayirbaşi Yönü
Fatih Ormani - Çayirbasi Yönü
Haciosman Metro
62H SSS
62H otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
62H otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:05'da başlar.
62H otobüs saat kaçta bitiyor?
62H otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 21:50'da biter
62H otobüs saat kaçta geliyor?
Emniyettepe -Haciosman Metro Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Emniyettepe -Haciosman Metro Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
62H (Emniyettepe -Haciosman Metro) otobüs ücreti ne kadar?
Emniyettepe -Haciosman Metro (Emniyettepe -Haciosman Metro) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 62H otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
62H otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 62H otobüs durağı var mı?
En yakın 62H otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
62H otobüs Saatleri
62H otobüs güzergah, Pazartesi - Cuma tarihinde çalışıyor. Normal çalışma saatleri: 06:05 - 21:50
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:05 - 21:50 | 115 - 240 |
Sal | 06:05 - 21:50 | 115 - 240 |
Çar | 06:05 - 21:50 | 115 - 240 |
Per | 06:05 - 21:50 | 115 - 240 |
Cum | 06:05 - 21:50 | 115 - 240 |
Cts | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 62H üzerindeki (Emniyettepe - Son Durak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 62H (Emniyettepe -Haciosman Metro) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
62H hattı otobüs ücreti
İETT 62H (Emniyettepe -Haciosman Metro) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
62H (İETT)
62H otobüs hattının ilk durağı Emniyettepe - Son Durak Yönü olup son durağı Haciosman Metro durağıdır. 62H (Emniyettepe -Haciosman Metro), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 62H hattında 45 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 50 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 62H otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 62H otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
62H Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
62H (Emniyettepe -Haciosman Metro) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 62H otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 62H hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
62H - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 79GE - GÜVERCİNTEPE/FENERTEPE-EMİNÖNÜ/ Tarife
- 33Y - GİYİMKENT / YÜZYIL MAHALLESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- MK12 - OLİMPİYATKÖY METRO - GÜVERCİNTEPE - KAYAŞEHİR/ Tarife
- 16M - ACARLAR SİTESİ / ATAŞEHİR - ÜSKÜDAR/ Tarife
- MR40 - K.S.S. HASTANESİ - ATAKENT - HALKALI MARMARAY/ Tarife
- HA-2 - ÇARŞI-ÇAM LİMANI/ Tarife
- 79K - KAYAŞEHİR - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- MR9 - ATATÜRK MAH. / ÇAMLIK - AYRILIKÇEŞME/ Tarife
- 15ÇB - KAVACIK - ÇAVUŞBAŞI / ÇENGELDERE/ Tarife
- 1 - KİRAZLITEPE - ACIBADEM - KADIKÖY/ Tarife
- UM40 - ATATÜRK MAH./ TAŞDELEN - NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 11P - EMEK MAHALLESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 48K - KEMERBURGAZ - AĞAÇLI KÖYÜ/ Tarife
- ÇM43 - ATATÜRK MAHALLESİ-NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- KM42 - BAŞIBÜYÜK - SÜREYYAPAŞA HASTANESİ/ MALTEPE/ Tarife
- 146F - FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR-BAHÇEŞEHİR/ Tarife
- 14B - ADEM YAVUZ MAHALLESİ - KADIKÖY/ Tarife
- 77Ç - ÇIKSALIN - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 54HT - HASKÖY - TAKSİM/ Tarife
- 76A - KİPTAŞ VADİTEPE - YENİKAPI/ Tarife