630 Hattı
Yuvacık Merkez-Aydınkent-İzmi̇t-Umuttepe
Ulaşımpark
Ulaşımpark 630 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
630 otobüs hattı (Irak Konutları 1→Umuttepe Depolama Alanı), Irak Konutları 1 durağından başlayıp Umuttepe Depolama Alanı durağına gidene kadar 77 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 630 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Irak Konutları 1→Umuttepe Depolama Alanı (77 durak)
Irak Konutları 1
Diş Hekimliği Fakültesi
Karaosmanoğlu Hafız Muharrem Cami
Yuvader
Başiskele Hastane Caddesi 1
Seçkin Sokak
Panzehir Sokak 1
Fatih Mezarlığı
Başiskele Cumhuriyet Caddesi
Yuvacık Fatih Cami 1
Yuvacık Tarım Müdürlüğü 2
Yuvacık Merkez 1
Yuvacık Merkez Cami
Karaduman Sokak
Hacı Mahmut Caddesi
Kör Ahmet Sokak 1
Aydınkent Sapağı 1
Ulu Önder Caddesi
Hacı Mecit Bulvarı
Hacı Mecit Bulvarı 4
23. Ada 1
21. Ada 1
20. Ada
Aydınkent Cami 1
15. Ada
14. Ada 1
13. Ada 1
Aydınkent Muhtarlığı
Sporium
Hacı Mecit Bulvarı 2
Yuvacık Serdar Aile Sağlığı Merkezi
3. Ada 2
Emirsultan Caddesi
1. Ada 3
Yuvacık Serdar Çeşme 1
Başiskle Mevlana Cami
Başiskele Serdar Merkez 1
Başiskele Milli Eğitim Müdürlüğü
Başiskele İmam Hatip Ortaokulu 1
Başiskele Belediyesi
Selahattin Eyyübi Caddesi 1
Başiskele Sahil 1
Başiskele Sahil Sokak
Vinsan
Ambulans Nakil Komuta Merkezi
Sanayi Batı Giriş
Uluslararası Fuar Merkezi
15 Temmuz Köprüsü
Sadık Ahmet Üst Geçidi
Lunapark 1
Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü
Esnaf Kefalet
Fevziye Kuzey Yan Yol 1
Orduevi 1
Oğultürk Halk Kütüphanesi
Gültepe Sapağı
Gültepe Muhtarlığı 1
Gültepe Fırın 1
Eyüp Sultan Sokak
Yaman Sokak
Miralay Mümtaz
Tüysüzler Yeni Sokak 1
Kayacık Sokak
Tüysüzler Sapağı 1
Ersoylu Caddesi
Prof Baki Komsuoğlu Bulvarı 2
Prof Baki Komsuoğlu Bulvarı 4
Prof Baki Komsuoğlu Bulvarı
Üçtepeler Kavşak
Türgev Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
Tonbul Sokak 1
Sekbanlı Kavşağı
Şehit Esma Kız Yurdu 1
Umuttepe B Kapısı 1
Umuttepe A Kapısı
Koü Hastane
Umuttepe Depolama Alanı
630 SSS
630 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
630 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:50'da başlar.
630 otobüs saat kaçta bitiyor?
630 otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 20:00'da biter
630 otobüs saat kaçta geliyor?
Yuvacık Merkez-Aydınkent-İzmi̇t-Umuttepe Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Yuvacık Merkez-Aydınkent-İzmi̇t-Umuttepe Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Ulaşımpark 630 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
630 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 630 otobüs durağı var mı?
En yakın 630 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
630 otobüs Saatleri
630 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:50 - 20:45
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:50 - 20:45 | 45 - 60 |
Sal | 06:50 - 20:45 | 45 - 60 |
Çar | 06:50 - 20:45 | 45 - 60 |
Per | 06:50 - 20:45 | 45 - 60 |
Cum | 06:50 - 20:45 | 45 - 60 |
Cts | 06:50 - 20:00 | 40 - 150 |
Paz | 06:50 - 20:00 | 40 - 150 |
Ulaşımpark otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 630 üzerindeki (Irak Konutları 1 durağından) tüm güncellemeleri görün. 630 (Irak Konutları 1→Umuttepe Depolama Alanı) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
630 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 630 (Irak Konutları 1→Umuttepe Depolama Alanı) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
630 (Ulaşımpark)
630 otobüs hattının ilk durağı Irak Konutları 1 olup son durağı Umuttepe Depolama Alanı durağıdır. 630 (Irak Konutları 1→Umuttepe Depolama Alanı), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 630 hattında 77 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 86 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 630 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 630 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
630 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
630 (Irak Konutları 1→Umuttepe Depolama Alanı) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 630 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 630 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
630 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 425 - Kbb Garaj -Adli̇ye/ Tarife
- KM07 - Kandıra-Hüdaverdi̇ler-Sepetçi̇-Döngelli̇-Feri̇zli̇-Süllü-Kandıra/ Tarife
- 302 - Di̇lovası Kaymakamlık-Gebze-Fati̇h Devlet Hast./ Tarife
- 29T - Otogar-Ali̇kahya-Kavani̇um/ Tarife
- KM16 - Teksen-Akçaova-Hedi̇yeli̇-Kandıra/ Tarife
- KM64 - Di̇li̇skelesi̇-Di̇lovası-Çerkeşli̇-İmes-Köseler-Mermerci̇ler Osb/ Tarife
- 634 - Yeşi̇lkent-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol)/ Tarife
- G2 - Gebze Marmaray-Darıca-Gebze Marmaray/ Tarife
- KM36 - Şemseddi̇n-Nai̇pköy-Elmacık-Kalburcu-Körfez/ Tarife
- 702 - Gölcük-İzmi̇t Otogar-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol)/ Tarife
- 260 - Maşuki̇ye Merkez-Acısu-Köseköy-İzmi̇t-Ordu Evi̇-Plajyolu Dep./ Tarife
- 525 - Kent Önü-Marmaray İstasyon-Mustafa Paşa Cami̇i̇/ Tarife
- 412 - Beyli̇kbağı-Gebze-Adalet Sarayı-Mutlukent-Sgk/ Tarife
- 81 - Bayındırlık-G.Doğdu-Şehi̇r Hast-Cumhuri̇yet Parkı-Tren Garı/ Tarife
- 637 - Yeşi̇lkent-Damlar-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (eski̇yol)/ Tarife
- 717 - Şi̇ri̇nköy-Devlet Hastanesi̇-Çarşamba Pazarı-Gölcük Çarşı/ Tarife
- 500 - Hereke-Di̇lovası-Gebze-Yeni̇ Mahalle-Darıca/ Tarife
- KM05 - Kanatlar-Balcı-Esentepe-Akbal-Kandıra/ Tarife
- 242 - Şi̇ri̇nsulhi̇ye-Derbent-Acısu-T.Tarla-İzmi̇t-B.Termi̇nali̇/ Tarife
- 126 - Körfezkent-Sopalı-Deri̇nce-Halk Evi̇-Doğu Kışla-Y.Kaptan/ Tarife