641 Hattı
Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali
Ulaşımpark
Ulaşımpark 641 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
641 otobüs hattı (Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali), Batı Terminali Peronlar durağından başlayıp Semerci Ali durağına gidene kadar 38 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 641 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali (38 durak)
Batı Terminali Peronlar
Batı Terminali Çıkış
Tren Garı Güney Yanyol 2
Adnan Menderes Güney Yanyol
Mimar Sinan Güney Yanyol
Turgut Özal Güney Yanyol
Lunapark
Sadık Ahmet Üst Geçidi 1
15 Temmuz Köprüsü 1
Uluslararası Fuar Merkezi 1
Ömer Türkçakal Bulvarı
Ambulans Nakil Komuta Merkezi 1
Başiskele Sahil
Belediye Yolu 1
Güney Sokak
Hürmet Sokak
Başiskele Eski Kaymakamlık
Pınar Caddesi 1
Sağlık Yolu Sokak
Başiskele Atatürk Caddesi
Çatalyol
Diriliş Sokak
Zahir Sokak
Mert Can Sokak
Düzlem Sokak
Nermin Sokak
Döngel Merkez Cami
Kocatepe Caddesi 3
Başiskele Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1
Misak I Milli İlkokulu
Altınkent Cami
Altınkent Muhtarlığı
Seyran Sokak 1
Havuzlu Bahçe 1
İbni Sina Caddesi 4
Gazi Osman Paşa 1
Mehter Sokak
Semerci Ali
641 SSS
641 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
641 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 08:00'da başlar.
641 otobüs saat kaçta bitiyor?
641 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 22:00'da biter
641 otobüs saat kaçta geliyor?
Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 641 otobüs durağı var mı?
En yakın 641 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
Ulaşımpark Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 641 üzerindeki (Batı Terminali Peronlar durağından) tüm güncellemeleri görün. 641 (Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
641 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 641 (Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
641 (Ulaşımpark)
641 otobüs hattının ilk durağı Batı Terminali Peronlar olup son durağı Semerci Ali durağıdır. 641 (Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 641 hattında 38 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 44 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 641 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 641 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
641 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
641 (Batı Terminali Peronlar→Semerci Ali) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 641 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 641 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
641 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 205 - Bahçeli̇evler-Ataevler-İstasyon-İzmi̇t-Ordu Evi̇-Plajyolu Depo/ Tarife
- 440 - Yavuz Seli̇m-Gebze-Farabi̇ Dh.-Gebze Tekni̇k/ Tarife
- 73 - Arızlı Yurt-Umuttepe/ Tarife
- KM54 - Ayvazpınarı-Mesruri̇ye-Şevketi̇ye-İcadi̇ye- Gölcük/ Tarife
- 430 - Fati̇h Tren İst.-Adem Yavuz-Bey-Gebze-Güzeller Osb/ Tarife
- KM46 - Kabakçı-Gedi̇kli̇-Ci̇vci̇voğlu-T.Köy-Mancarcı-Bayraktar-İzmi̇t/ Tarife
- 678 - Hi̇sareyn-Karaköprü-Y.Sanayi̇-Gölcük-Keri̇m Ağa/ Tarife
- 552 - Gtü -Emek-Bosna Cad-Adli̇ye/ Tarife
- 265 - Maşuki̇ye-Derbent-Acısu-İzmi̇t-Otogar-Umuttepe/ Tarife
- 520 - Sırasöğütler -Darıca-Farabi̇ E.A.H./ Tarife
- 138 - Yeni̇kent-Kaşkal-Deri̇nce-Santral-Beki̇rdere-Otogar/ Tarife
- 740 - Ulaşlı-Halıdere-Deği̇rmendere-Gölcük-İzmi̇t-Plajyolu-Eski̇ Yol/ Tarife
- 91 - Kuruçeşme Tramvay-Şahi̇n Tepesi̇-Cumhuri̇yet Mahallesi̇-Plajyolu/ Tarife
- 16 - Doğukışla-Erenler-İzmi̇t Kent-Santral-Bulvar-Doğukışla/ Tarife
- 29T - Otogar-Ali̇kahya-Kavani̇um/ Tarife
- KM39 - Yeni̇ce-Çavuşoğlu-Ambarcı-Güverci̇nli̇k-İzmi̇t/ Tarife
- 404 - Beyli̇kbağı-Mustafa Paşa Cami̇-Hasköy Sanayi̇ Si̇tesi̇/ Tarife
- SH7 - Otogar-Şehi̇r Hastanesi̇/ Tarife
- 69 - İzmi̇t Batı Termi̇nali̇-Sarıcalar-Sekbanlı-Kabaoğlu/ Tarife
- 62 - Arızlı-Ağaköy-Yeni̇doğan-Bi̇li̇m Merkezi̇-Batı Termi̇nali̇/ Tarife