662 Hattı
Kemer Akt.
ESHOT
ESHOT 662 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
662 otobüs hattı (Kemer Akt.), Cengizhan Son Durak durağından başlayıp Kemer Aktarma Merkezi durağına gidene kadar 39 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 662 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Kemer Akt. (39 durak)
Cengizhan Son Durak
Borsa Okulu Eski Sondurak
Yeşil Ulu Cami
Yasemin
Sağlık Ocağı
Cengizhan Yetmiş Beşinci Yıl Lisesi
Yetmiş Beşinci Yıl Parkı
Birkent 2
Birkent
Durmuş Yaşar İlköğretim Okulu
Alpaslan
Ptt Santral
Alparslan Mahallesi Muhtarlık
Taş Ocağı
Mavi Köşe
Adil Akçamlı
Köprü
Bayraklı Çamlık
Bayraklı Üst Geçit
Piyale
Smyrna
Manas
Bayraklı Depo
Halide Edip Adıvar
Adliye
Üçüncü Sanayi
Stadyum İstasyon
Mersinli
Çamdibi Sağlık Ocağı
Taç Sanayi
Birinci Sanayi Sitesi
Miralay Fethi Bey
Ağır Bakım
Halkapınar İzsu
Yenişehir Ptt
Tepecik Doğum Hastanesi
Ziya Gökalp Ortaokulu
Eşref Paşa Hastanesi
Kemer Aktarma Merkezi
662 SSS
662 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
662 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:05'da başlar.
662 otobüs saat kaçta bitiyor?
662 otobüs hattı, Pazar günleri 18:45'da biter
662 otobüs saat kaçta geliyor?
Kemer Akt. otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Kemer Akt. otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 662 otobüs durağı var mı?
En yakın 662 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
ESHOT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 662 üzerindeki (Cengizhan Son Durak durağından) tüm güncellemeleri görün. 662 (Kemer Akt.) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm ESHOT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
662 hattı otobüs ücreti
ESHOT 662 (Kemer Akt.) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. ESHOT bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya ESHOT resmi web sitesini kontrol edin.
662 (ESHOT)
662 otobüs hattının ilk durağı Cengizhan Son Durak olup son durağı Kemer Aktarma Merkezi durağıdır. 662 (Kemer Akt.), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 662 hattında 39 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 33 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit ESHOT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İzmir - Aydın konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 662 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 662 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
662 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
662 (Kemer Akt.) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 662 otobüs takip uygulaması veya canlı ESHOT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İzmir - Aydın çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı ESHOT için bir yolculuk planlayıcı veya tren, tramvay, metro, vapur veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İzmir - Aydın içindeki ESHOT ve 662 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
662 - Alternatif yol tarifleri
İzmir - Aydın şehrindeki diğer ESHOT hatları
- 125 - Mustafa Kemal Mah. - Halkapınar Metro 2/ Tarife
- 566 - Evka-4 - Bornova Metro/ Tarife
- 543 - Bostanlı İskele - Halkapınar Metro/ Tarife
- 671 - Şi̇ri̇nyer Aktarma - F.Altay Akt./ Tarife
- 722 - Yazıbaşı - Çaybaşı/ Tarife
- 879 - F.Altay - Gazi̇emi̇r Semt Garajı/ Tarife
- 811 - Engelli̇ler Merkezi̇ - Montrö/ Tarife
- 753 - Göktepe - Menemen Aktarma Merkezi̇/ Tarife
- 471 - Tınaztepe - Konak/ Tarife
- 6 - Arıkent - Üçkuyular İskele/ Tarife
- 117 - Kavaklıdere - Kemer Akt./ Tarife
- 45 - Gültepe - Gümrük/ Tarife
- 650 - Fuar İzmi̇r - Balçova/ Tarife
- 842 - Zeyti̇ndağ - Bergama/ Tarife
- 466 - Şi̇ri̇nyer Akt. - Konak/ Tarife
- 367 - Ümi̇t Mah. - Kemer Akt./ Tarife
- 154 - Altındağ - Halkapınar Metro/ Tarife
- 787 - Osmanlar - Bayındır/ Tarife
- 982 - İ.Y.T.E. - F.Altay Akt./ Tarife
- 504 - F.Edi̇p Baksı - Halkapınar Metro/ Tarife