קו 7
מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 7 (מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף חופית/אריה תגר ומסתיים בשד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (38 תחנות)
מסוף חופית/אריה תגר
אריה תגר/שדרות ירושלים
אהרון חייבי/כפר דרום
שדרות ירושלים/אגמית
שדרות ירושלים/רחבעם זאבי
שדרות ירושלים/דרך היין
שד.ירושלים/קדש
שד.ירושלים/קדש
שדרות ירושלים/שדרות האצ''ל
שדרות ירושלים/שדרות מונטיפיורי
בן צבי/עצי פרי
יצחק בן צבי/כיכר צפניה
המכללה האקדמית אשקלון/יצחק בן צבי
אצטדיון/יצחק בן צבי
ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני
בן גוריון/הנשיא
בי''ח ברזילי/מיון חדש
מרכז שיקום
בי''ח ברזילי/חיל הים
שי עגנון/חיל הים
ש''י עגנון/שפירא
ש''י עגנון/קופת חולים
ש''י עגנון/ההסתדרות
אולפנת צביה/ההסתדרות
ההסתדרות/חובבי ציון
שפירא/שני אליהו
שפירא/יוספטל
ח.מ. שפירא/יוספטל
שדרות עמק יזרעאל/ח.מ. שפירא
שדרות עמק יזרעאל/עין עברונה
שדרות עמק יזרעאל/עין עבדת
בקעת רימון/עמק חפר
בקעת רימון/עמק האלה
שדרות עמק חפר/בקעת רימון
שדרות עמק חפר/עין עבדת
שדרות עמק חפר/עין עברונה
ח.מ. שפירא/שד. אליעזר בן יהודה
שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 7 של דן בדרום (Dan Badarom) - מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 20 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 20 |
ג׳ | 07:00 - 22:00 | 45 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 20 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 20 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 20 |
ש׳ | 21:30 - 23:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ מסוף חופית/אריה תגר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
7 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 7 היא מסוף חופית/אריה תגר והתחנה האחרונה היא שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום.
קו 7 (מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (מסוף חופית/אריה תגר←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 65 - זבדיאל/3533-שפיר<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 63 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->לוזית מרכז ב-לוזית-1#/ לוח זמנים
- 96 - רמב''ם/הרב הרצוג-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 57 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה שומריה (שפיפון)-לכיש-1#/ לוח זמנים
- 363 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמים/מועדון פיס-תלמים-1#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 29 - מכללת ספיר/232-שער הנגב<->מזכירות/מפלסים-מפלסים-12/ לוח זמנים
- 332 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 40 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 1 - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 66 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->בא''פ לכיש-לכיש-1#/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 8א - גלובוס סנטר-מבקיעים<->אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 379 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-12/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים<->אפיקים בנגב/הכשרת היישוב-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 97 - ח.מ. שפירא/סמטת גדוד הפורצים-אשקלון<->מקיף עירוני ד'/שדרות הציונות-אשקלון-12/ לוח זמנים