722 Hattı
Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş
Ulaşımpark
Ulaşımpark 722 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
722 otobüs hattı (Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş), Yüzbaşılar Muhtarlığı durağından başlayıp Batı Terminali Giriş durağına gidene kadar 72 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 722 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş (72 durak)
Yüzbaşılar Muhtarlığı
Amiral Kayacan Caddesi 2
Yüzbaşılar Kapı
İstiklal Caddesi 8
3003. Sokak
Gölcük Sağlık Sitesi
Yüzbaşılar Cami 1
Donanma İlkokulu
3129. Sokak 1
Değirmendere İstiklal Caddesi
Değirmendere Cumhuriyet Caddesi
Hasdayı Sitesi 1
Gölcük Sahilyolu
3127. Sokak
Değirmendere Cumhuriyet Caddesi 2
Ahmet İHsan Sokak
Değirmendere Merkez
Değirmendere Yalı Muhtarlığı
Leyla Atakan Caddesi 2
3137. Sokak
Değirmendere Altgeçit 1
Değirmendere Diyaliz Merkezi
Değirmendere Kültür Merkezi
Kurtuluş Sitesi
Değirmendere Kültür Merkezi 1
Cumhuriyet Mahallesi D 130
Değirmendere Dörtyol 1
Değirmendere Ervatan
Alışveriş Merkezi 1
Versay
Gölcük Kooperatif 1
Donanma 1
Pervane 1
Gölcük Eski Garajlar
Dumlupınar İskele Yolu 1
Gölcük Dörtyol 1
Gölcük İmam Hatip Lisesi 1
Ahmet Bey Cami 1
Atatürk Bulvarı Çiftlik Durağı
Karaköprü Söğütlü Çeşme Cami
Tüvtürk Gölcük 1
Üçevler Üst Geçidi
Platform
Yazlık Sapağı 4
Yeniköy Kavşağı 1
Makine Kimya Sapağı 1
Bahçecik Seymen 1
Borusan İlkokulu
Ömer Ali Keskin Sokak
Körfez Cami
Dağ Sümbülü Sokak
Kırkpınar Caddesi D 130
Emniyet Yolu
Belediye Yolu
Başiskele Durağı
Yuvacık Sapağı 1
Başiskele Kocaeli Emniyet Müdürlüğü
Eski Bağdat Yolu
Kullar Açık Oto Pazarı 1
Kullar Sanayii Yan Yol
Kullar Yeşil Cami
Vezirçiftliği D 130 Yanyol
500 Varyant
Akçakocabey
Kandıra Sapağı
Real Yanyol
Kocaeli Valiliği
Milli İRade Meydanı Kuzey Yanyol
Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü
Esnaf Kefalet
Fevziye Kuzey Yan Yol 1
Batı Terminali Giriş
722 SSS
722 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
722 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07:00'da başlar.
722 otobüs saat kaçta bitiyor?
722 otobüs hattı, Cumartesi günleri 18:20'da biter
722 otobüs saat kaçta geliyor?
Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 722 otobüs durağı var mı?
En yakın 722 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
722 Otobüs Saatleri
722 otobüs hattı, hafta içi çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 07:00 - 18:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 07:00 - 18:30 | 26 - 60 |
Sal | 07:00 - 18:30 | 26 - 60 |
Çar | 07:00 - 18:30 | 26 - 60 |
Per | 07:00 - 18:30 | 26 - 60 |
Cum | 07:00 - 18:30 | 26 - 60 |
Cmt | 07:15 - 18:20 | 30 - 60 |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Ulaşımpark Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 722 üzerindeki (Yüzbaşılar Muhtarlığı durağından) tüm güncellemeleri görün. 722 (Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
722 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 722 (Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
722 (Ulaşımpark)
722 otobüs hattının ilk durağı Yüzbaşılar Muhtarlığı olup son durağı Batı Terminali Giriş durağıdır. 722 (Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 722 hattında 72 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 101 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 722 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 722 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
722 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
722 (Yüzbaşılar Muhtarlığı→Batı Terminali Giriş) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 722 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 722 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
722 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 490E - Mualli̇mköy Kyk Yurdu-Gebze Tekni̇k Üni̇versi̇tesi̇/ Tarife
- 622 - Yuvacık-Tınaztepe-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol)/ Tarife
- KM01 - Cezaevi̇-Goncaaydın-Üğümce-Beyce-Dalca-Çakırcaali̇-Kandıra/ Tarife
- 710 - Gölcük Kalıcı Konutlar-D.Hast.-Şi̇ri̇nköy-İzmi̇t-Plaj Yolu/ Tarife
- 100 - Yeni̇kent-Sopalı-Tren Garı-Yeşi̇lova-Bayındırlık/ Tarife
- 81 - Bayındırlık-G.Doğdu-Şehi̇r Hast-Cumhuri̇yet Parkı-Tren Garı/ Tarife
- 501 - B.Oğlu/ Tarife
- SH2 - Yahya Kaptan-Beki̇rdere-Yeşi̇lova-Şehi̇r Hastanesi̇/ Tarife
- 558 - Gtü-Çi̇çekçi̇ler-Çağdaşkent-M.Paşa Cami̇-Fati̇h Devlet Hast./ Tarife
- 643 - Karşıyaka Kalıcı Konutlar-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇(eski̇ Yol)/ Tarife
- KM25 - Ağva-Yağcılar-Avdan-Akçaova-Akıncı-Kandıra/ Tarife
- 716 - Şi̇ri̇nköy-Devlet Hastanesi̇-Eski̇ Garajlar-Gölcük Çarşı/ Tarife
- KM39 - Yeni̇ce-Çavuşoğlu-Ambarcı-Güverci̇nli̇k-İzmi̇t/ Tarife
- 111 - Harmantarla-Emni̇yet-Cumhuri̇yet Parkı/ Tarife
- 732 - Çınarlık Meydan-Y.Deği̇rmendere-Atatürk Mahallesi̇-Gölcük/ Tarife
- KM51 - Eski̇feradi̇ye-Mamuri̇ye-Ümmi̇ye-Sıreti̇ye-Gölcük/ Tarife
- 320 - Çerkeşli̇-Çağdaşkent/ Tarife
- 791 - Çamçukur-Karamürsel Termi̇nal/ Tarife
- KM13 - Hacılar-Balaban-Hedi̇yeli̇-Kandıra/ Tarife
- 580 - Özgünkent-Ş.Pınar-Mutlukent-Gebze-Barış Mah./ Tarife