722 Hattı
Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1
Ulaşımpark
Ulaşımpark 722 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
722 otobüs hattı (Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1), Batı Terminali Peronlar durağından başlayıp Yüzbaşılar Muhtarlığı 1 durağına gidene kadar 65 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 722 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1 (65 durak)
Batı Terminali Peronlar
Batı Terminali Çıkış
Tren Garı Güney Yanyol 2
Adnan Menderes Güney Yanyol
Mimar Sinan Güney Yanyol
Turgut Özal Güney Yanyol
Valilik D 100
Kandıra Sapağı 1
Karayolu Caddesi Yanyol
Sanayii D 130
Karayolu Caddesi D 130
Başiskele Kocaeli Emniyet Müdürlüğü 1
Yuvacık Sapağı
Başiskele Durağı 1
Belediye Yolu 1
Yunuslar Sokak
Körfez Cami 1
Mesan Sokak
Borusan İlkokulu 1
Bahçecik Seymen
Makine Kimya Sapağı
Yeniköy Üst Geçit
Yeniköy Kavşağı 2
Üçevler Gölcük
Tüvtürk Gölcük 2
Karaköprü Atatürk Bulvarı
Karaköprü Söğütlü Çeşme Cami 1
Atatürk Bulvarı Çiftlik Durağı 1
Çiftlik Ulu Cami
Gölcük Anadolu İmam Hatip Lisesi
Gölcük Dörtyol
Gölcük İskele Yolu
Gölcük Eski Garajlar 1
Gölcük Pervane
Donanma
Gölcük Kooperatif
Gölcük Karaağaç Cami
Alışveriş Merkezi
Değirmendere Dörtyol
Değirmendere Yüzüncü Yıl
Cumhuriyet Mahallesi D 130 1
Değirmendere Kültür Merkezi
Kurtuluş Sitesi
Değirmendere Kültür Merkezi 1
Değirmendere Altgeçit
3137. Sokak 1
Yalı Mahallesi Leyla Atakan Caddesi
Resim Evi 1
Değirmendere Merkez 1
Kemal İNce Sokak
Değirmendere Cumhuriyet Caddesi 3
3127. Sokak 1
Gölcük Sahilyolu 1
Hasdayı Sitesi
Değirmendere Cumhuriyet Caddesi 1
Değirmendere İstiklal Caddesi 1
3129. Sokak
Donanma İlkokulu 1
Bağkur Sitesi
Gölcük Sağlık Sitesi 1
3011. Sokak 2
İstiklal Caddesi 9
Yüzbaşılar Kapı 1
Amiral Kayacan Caddesi 3
Yüzbaşılar Muhtarlığı 1
722 SSS
722 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
722 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07:50'da başlar.
722 otobüs saat kaçta bitiyor?
722 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 17:40'da biter
722 otobüs saat kaçta geliyor?
Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1 otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1 otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 722 otobüs durağı var mı?
En yakın 722 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
722 Otobüs Saatleri
722 otobüs hattı, hafta içi çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 07:50 - 17:40
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 07:50 - 17:40 | 21 - 60 |
Sal | 07:50 - 17:40 | 21 - 60 |
Çar | 07:50 - 17:40 | 21 - 60 |
Per | 07:50 - 17:40 | 21 - 60 |
Cum | 07:50 - 17:40 | 21 - 60 |
Cmt | 08:20 - 17:40 | 30 - 60 |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Ulaşımpark Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 722 üzerindeki (Batı Terminali Peronlar durağından) tüm güncellemeleri görün. 722 (Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
722 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 722 (Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
722 (Ulaşımpark)
722 otobüs hattının ilk durağı Batı Terminali Peronlar olup son durağı Yüzbaşılar Muhtarlığı 1 durağıdır. 722 (Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 722 hattında 65 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 92 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 722 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 722 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
722 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
722 (Batı Terminali Peronlar→Yüzbaşılar Muhtarlığı 1) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 722 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 722 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
722 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 490E - Mualli̇mköy Kyk Yurdu-Gebze Tekni̇k Üni̇versi̇tesi̇/ Tarife
- 622 - Yuvacık-Tınaztepe-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol)/ Tarife
- KM01 - Cezaevi̇-Goncaaydın-Üğümce-Beyce-Dalca-Çakırcaali̇-Kandıra/ Tarife
- 710 - Gölcük Kalıcı Konutlar-D.Hast.-Şi̇ri̇nköy-İzmi̇t-Plaj Yolu/ Tarife
- 100 - Yeni̇kent-Sopalı-Tren Garı-Yeşi̇lova-Bayındırlık/ Tarife
- 81 - Bayındırlık-G.Doğdu-Şehi̇r Hast-Cumhuri̇yet Parkı-Tren Garı/ Tarife
- 501 - B.Oğlu/ Tarife
- SH2 - Yahya Kaptan-Beki̇rdere-Yeşi̇lova-Şehi̇r Hastanesi̇/ Tarife
- 558 - Gtü-Çi̇çekçi̇ler-Çağdaşkent-M.Paşa Cami̇-Fati̇h Devlet Hast./ Tarife
- 643 - Karşıyaka Kalıcı Konutlar-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇(eski̇ Yol)/ Tarife
- KM25 - Ağva-Yağcılar-Avdan-Akçaova-Akıncı-Kandıra/ Tarife
- 716 - Şi̇ri̇nköy-Devlet Hastanesi̇-Eski̇ Garajlar-Gölcük Çarşı/ Tarife
- KM39 - Yeni̇ce-Çavuşoğlu-Ambarcı-Güverci̇nli̇k-İzmi̇t/ Tarife
- 111 - Harmantarla-Emni̇yet-Cumhuri̇yet Parkı/ Tarife
- 732 - Çınarlık Meydan-Y.Deği̇rmendere-Atatürk Mahallesi̇-Gölcük/ Tarife
- KM51 - Eski̇feradi̇ye-Mamuri̇ye-Ümmi̇ye-Sıreti̇ye-Gölcük/ Tarife
- 320 - Çerkeşli̇-Çağdaşkent/ Tarife
- 791 - Çamçukur-Karamürsel Termi̇nal/ Tarife
- KM13 - Hacılar-Balaban-Hedi̇yeli̇-Kandıra/ Tarife
- 580 - Özgünkent-Ş.Pınar-Mutlukent-Gebze-Barış Mah./ Tarife