751 Hattı
Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi
Ulaşımpark
Ulaşımpark 751 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
751 otobüs hattı (Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi), Batı Terminali Peronlar durağından başlayıp Karamürsel İmam Hatip Lisesi durağına gidene kadar 61 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 751 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi (61 durak)
Batı Terminali Peronlar
Batı Terminali Çıkış
Tren Garı Güney Yanyol 2
Adnan Menderes Güney Yanyol
Mimar Sinan Güney Yanyol
Turgut Özal Güney Yanyol
Lunapark
Sadık Ahmet Üst Geçidi 1
15 Temmuz Köprüsü 1
Uluslararası Fuar Merkezi 1
Ömer Türkçakal Bulvarı
Ambulans Nakil Komuta Merkezi 1
Başiskele Sahil
Başiskele Durağı 1
Belediye Yolu 1
Yunuslar Sokak
Körfez Cami 1
Mesan Sokak
Borusan İlkokulu 1
Bahçecik Seymen
Makina Kimya Sapağı
Yeniköy Üst Geçit
Yeniköy Kavşağı 2
Üçevler Gölcük
Tüvtürk Gölcük 2
Karaköprü Atatürk Bulvarı
Karaköprü Söğütlü Çeşme Cami 1
Atatürk Bulvarı Çiftlik Durağı 1
Çiftlik Ulu Cami
Gölcük Anadolu İmam Hatip Lisesi
Gölcük Dörtyol
Gölcük İskele Yolu
Gölcük Eski Garajlar 1
Gölcük Pervane
Donanma
Gölcük Kooperatif
Alışveriş Merkezi
Değirmendere Dörtyol
Değirmendere Yüzüncü Yıl
Cumhuriyet Mahallesi D 130 1
Değirmendere Kültür Merkezi
Halıdere Okul Yolu
Halıdere Merkez 1
Halıdere Bekleme
Konca Lojmanlar
Ulaşlı Yıldırım Caddesi 1
Ulaşlı İskele Yolu
Nuri Bermek İlkokulu
Voltay 1
Yaşar Çiçek Cami 1
Hatıra Sokak 1
Ereğli Merkez
Ereğli Eski Yol 1
Karamürsel Defne
Karamürsel Behçet
Karamürsel Eski Yol
Karamürsel Jandarma Karakolu
Karamürsel Merkez
İZnik Yolu
Karamürsel Petrol
Karamürsel İmam Hatip Lisesi
751 SSS
751 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
751 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:00'da başlar.
751 otobüs saat kaçta bitiyor?
751 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 23:00'da biter
751 otobüs saat kaçta geliyor?
Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Ulaşımpark 751 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
751 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 751 otobüs durağı var mı?
En yakın 751 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
751 otobüs Saatleri
751 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 00:00 - 23:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 00:00 - 23:00 | 7 - 30 |
Sal | 00:00 - 23:00 | 7 - 30 |
Çar | 00:00 - 23:00 | 7 - 30 |
Per | 00:00 - 23:00 | 7 - 30 |
Cum | 00:00 - 23:00 | 7 - 30 |
Cts | 00:00 - 23:00 | 10 - 30 |
Paz | 00:00 - 23:00 | 12 - 35 |
Ulaşımpark otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 751 üzerindeki (Batı Terminali Peronlar durağından) tüm güncellemeleri görün. 751 (Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
751 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 751 (Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
751 (Ulaşımpark)
751 otobüs hattının ilk durağı Batı Terminali Peronlar olup son durağı Karamürsel İmam Hatip Lisesi durağıdır. 751 (Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 751 hattında 61 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 107 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 751 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 751 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
751 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
751 (Batı Terminali Peronlar→Karamürsel İmam Hatip Lisesi) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 751 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 751 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
751 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 683 - Keri̇m Ağa-Eski̇ Garajlar-Emni̇yet Müd.-Gölcük Devlet Has/ Tarife
- 62 - Arızlı-Ağaköy-Yeni̇doğan-Bi̇li̇m Merkezi̇-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- KM47 - Mancarcı-Zeyti̇nburnu-Gedi̇kli̇-Bayraktar-İzmi̇t/ Tarife
- KM40 - Sultani̇ye-Balören-Kozluca-Dağköy- İzmi̇t/ Tarife
- 124 - Körfezkent-Sopalı-Halkevi̇-Sanayi̇-Güney Termi̇nali̇/ Tarife
- 265 - Maşuki̇ye-Derbent-Acısu-İzmi̇t-Otogar-Umuttepe/ Tarife
- 414 - Mi̇mar Si̇nan-Feni̇ş-Fati̇h Dh.-Mustafa Paşa Cami̇/ Tarife
- KM15 - Ağva-Yağcılar-Avdan-Akçagi̇l-G.Aydın-Cezaevi̇-Beki̇rdere/ Tarife
- KM04 - Cezaevi̇- Kocakaymas-Elmacık-İnceci̇k-Peli̇tpınarı-Kandıra/ Tarife
- KM31 - İshaçılar-Geredeli̇-İzmi̇t/ Tarife
- KM48 - Nasuhlar-Terzi̇ler-Bulduk-Çağırgan-Kaynarca-İzmi̇t/ Tarife
- 504 - Kent Kentönü-Gebze Tekni̇k Üni̇.-S.Söğütler-Farabi̇ Dh-Darıca/ Tarife
- 510 - Kentönü-Gebze-Osb/ Tarife
- 200 - İzmi̇t Otogar/ Tarife
- 801 - İzmi̇t Otogar-Kandıra Otogar/ Tarife
- 41K - Körfez-Deri̇nce-İzmi̇t-Kartepe/ Tarife
- 711 - Saraylı-Çarşı-Garajlar-Di̇ş Hastanesi̇-Otogar/ Tarife
- 302 - Di̇lovası Kaymakamlık-Gebze-Fati̇h Devlet Hast./ Tarife
- 682 - İhsani̇ye-Gölcük Devlet Hast.-Çi̇ftli̇k-Eski̇ Garajla-Keri̇m Ağa/ Tarife
- 680 - İhsani̇ye-Seymen-İzmi̇t-Plajyolu Depolama (eski̇ Yol)/ Tarife