קו 768
ג'סר א-זרקא←חיפה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 768 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 768 (ג'סר א-זרקא←חיפה) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל באלקודס ומסתיים בת. רכבת חוף הכרמל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 768 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'סר א-זרקא←חיפה (38 תחנות)
אלקודס
מגרש כדורגל
בי''ס תיכון/ג'סר א זרקא
קופ''ח ג'סר א זרקא
מתנ''ס
ג'סר א זרקא 7
ג'סר א זרקא 17
גן ילדים/ג'סר א זרקא
אלטואחין/עומר בן אלח טאב
צומת בית חנניה
צומת מעגן מיכאל
קניון מול זכרון/כביש 4
צומת זכרון יעקב/כביש 4
אזור תעשיה מעיין צבי
צומת פרדיס
פוריידיס/כביש 4 לצפון
צומת נחשולים/דור
צומת עין איילה
צומת עופר
צומת הבונים
צומת צרופה
צומת גבע כרמל
צומת עין כרמל
צומת עין הוד
צומת עתלית
צומת אורן צפון/כלא 6
צומת סיטרין
צומת מגדים
מגדים צפון/נחל ספונים
מסעף החותרים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/הרצל
בסיס תובלה
ההגנה/רוטנברג
מת''מ
סחרוב
ת. רכבת חוף הכרמל
שאלות ותשובות לגבי קו 768
מתי מתחיל לפעול קו 768?
קו 768 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 768 מפסיק לעבוד?
קו 768 מפסיק לפעול ב-12:40 בשישי
מתי מגיע קו 768?
כדי לראות מתי קו ג'סר א-זרקא←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'סר א-זרקא←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 768 (ג'סר א-זרקא←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'סר א-זרקא←חיפה (ג'סר א-זרקא←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 768 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 768 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 768 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 768 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 768
קו 768 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:30 | 35 - 75 |
ב׳ | 05:00 - 22:30 | 35 - 75 |
ג׳ | 05:00 - 22:30 | 35 - 75 |
ד׳ | 05:00 - 22:30 | 35 - 75 |
ה׳ | 05:00 - 22:30 | 35 - 75 |
ו׳ | 05:00 - 12:40 | 60 - 110 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 60 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל768 (מ אלקודס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 768 (ג'סר א-זרקא←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 768
תעריף הנסיעה ב768 (ג'סר א-זרקא←חיפה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
768 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 768 היא אלקודס והתחנה האחרונה היא ת. רכבת חוף הכרמל.
קו 768 (ג'סר א-זרקא←חיפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 768. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 768.
מעקב אחר קו האוטובוס 768 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 768 (ג'סר א-זרקא←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 768 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 768 ב-ישראל
768 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 229 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים