76O Hattı
Cihangir Mahallesi -Otogar
İETT
İETT 76O Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
76O otobüs hattı (Cihangir Mahallesi -Otogar), Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü durağından başlayıp Otogar - Sondurak(76o) Yönü durağına gidene kadar 86 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 76O otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Cihangir Mahallesi -Otogar (86 durak)
Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü
Dolum Tesisleri Yolu - Avcilar Yönü
Dolum Tesisleri - Avcilar Merkez Yönü
Ambarli Siteler - Avcilar Merkez Yönü
Harmantepe - Avcilar Merkez Yönü
Fevzi Çakmak Caddesi - Avcilar Merkez Yönü
Ambarli - Avcilar Merkez Yönü
Ambarlı İlkokulu / Avcılar Merkez Yönü
Avcilar
Fatih Sokak - Avcilar Merkez Yönü
Çarşi - Avcilar Merkez Yönü
Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü - Bakirköy Yönü
Avcilar Murat Kölük Devlet Hastanesi - Şirinevler Yönü
Şükrübey - Şirinevler Yönü
Londra Asfaltı / Şirinevler Yönü
Denizköşkler Mahallesi - Şirinevler Yönü
Haci Şerif - Şirinevler Yönü
İbb Sosyal Tesisleri - Şirinevler Yönü
Küçükçekmece (E5) - Şirinevler Yönü
Cennet Mahallesi Şehit Mehmet Güder - Şirinevler Yönü
Yeşilova - Şirinevler Yönü
Bağlar - Şirinevler Yönü
Beşyol - Şirinevler Yönü
Kartaltepe - Atakent Yönü
Belediye Caddesi - Boru Sanayi Yönü
Sefaköy Merkez - Boru Sanayi Yönü
Merkez Caddesi - Boru Sanayi Yönü
Yeldeğirmeni - Boru Sanayi Yönü
Boru Sanayii - Halkali Yönü
Kauçuk Sanayii - Halkali Yönü
Karbosan - Sefaköy Yönü
Karbosan - Halkali Yönü
Diş Hastanesi - Halkali Yönü
Meslek Lisesi - Halkali Yönü
Oyak Sitesi - Halkali Yönü
Sabahattin Zaim Üniversitesi - Sefaköy Yönü
Halkali Park - Zeytinburnu Metro Yönü
Koca Ali Sokak - Başakşehir Yönü
Güneşpark Evleri - Basaksehir Yönü
Halkali Yolu - Atakent 2.Etap Yönü
İkitelli Caddesi - Başakşehir Yönü
Atatürk Mahallesi - Atakent 2.Etap Yönü
İett İkitelli Garaji - Bakirköy-İkitelli Yönü
İmsan - Bakirköy Yönü
İmsan Sanayi Sitesi - Bakirköy-Başakşehir Yönü
Tem Yolu - İkitelli-Başakşehir Yönü
Masko 2 - Topkapi Yönü
Elektrik Kurumu - Bakirköy-Başakşehir Yönü
Keresteciler Sitesi - Başakşehir Yönü
Ziya Gökalp Metro - Başakşehir Yönü
Masko 1 - Topkapi Yönü
Ziya Gökalp - İkitelliköyü-B.Şehir Yönü
Ayma Kooperatifi - Ikitelli-Basaksehir Yönü
Dökümcüler Sitesi - Başakşehir-İstoç Yönü
Tormak Sanayi Sitesi - Başakşehir Yönü
9.Cadde - Başakşehir Yönü
Organize Sanayi Sitesi - Masko-Başakşehir Yönü
Saraçlar Sitesi - Ikitelli-Basaksehir Yönü
Başakşehir Yolu - Ikitelli-Basaksehir Yönü
Başak Konutlari - İkitelli-Başakşehir Yönü
Dörtyol - İkitelli Garaji Yönü
Tümsan - Başakşehir-Eminönü Yönü
Fatih Sanayi Sitesi - Başakşehir-İstoç Yönü
İstihdam - Bakirköy Yönü
Eskoop - Bakirköy Yönü
Bağcilar Güngören Sanayi Sitesi - İstoç Yönü
Demirciler Sitesi
Atatürk Bulvari - İstoç Yönü
Dolapdere Sanayi Sitesi - İstoç Yönü
Organize Sanayi Sitesi 1 - İstoç Yönü
İstoç Yolu - İstoç Yönü
İstoç - İstoç Yönü
İstoç 25.-26.Ada - Bakirköy Yönü
İstoç Metro - Mecidiyeköy Yönü
İstoç 19.Ada - Başakşehir Yönü
İstoç 22.Ada - Başakşehir Yönü
Medipol Üniversitesi Hastanesi - Eminönü Yönü
Fatih Mahallesi Yanyol - Aksaray Yönü
Kemalpaşa Mahallesi - İkitelli Aksaray Yönü
Yüzyil Köprüsü - Aksaray Yönü
Tuna Mahallesi - Aksaray Yönü
Mehmet Akif Ersoy Caddesi - Aksaray Yönü
Birlik Mahallesi - Aksaray Yönü
Kazim Karabekir Mahallesi - Aksaray 1 Yönü
Otogar Yolu / Eminönü Yönü
Otogar - Sondurak(76o) Yönü
76O SSS
76O otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
76O otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:35'da başlar.
76O otobüs saat kaçta bitiyor?
76O otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 22:30'da biter
76O otobüs saat kaçta geliyor?
Cihangir Mahallesi -Otogar otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Cihangir Mahallesi -Otogar otobüs saatlerinin tümüne göz at.
76O (Cihangir Mahallesi -Otogar) otobüs ücreti ne kadar?
Cihangir Mahallesi -Otogar (Cihangir Mahallesi -Otogar) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 76O otobüs durağı var mı?
En yakın 76O otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
76O Otobüs Saatleri
76O otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:35 - 22:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 05:35 - 22:30 | 10 - 25 |
Sal | 05:35 - 22:30 | 10 - 25 |
Çar | 05:35 - 22:30 | 10 - 25 |
Per | 05:35 - 22:30 | 10 - 25 |
Cum | 05:35 - 22:30 | 10 - 25 |
Cmt | 05:35 - 22:30 | 10 - 26 |
Paz | 06:10 - 23:00 | 10 - 20 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 76O üzerindeki (Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 76O (Cihangir Mahallesi -Otogar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
76O hattı otobüs ücreti
İETT 76O (Cihangir Mahallesi -Otogar) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
76O (İETT)
76O otobüs hattının ilk durağı Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü olup son durağı Otogar - Sondurak(76o) Yönü durağıdır. 76O (Cihangir Mahallesi -Otogar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 76O hattında 86 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 96 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 76O otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 76O otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
76O Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
76O (Cihangir Mahallesi -Otogar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 76O otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 76O hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
76O - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 36CB - CEBECİ KÖYÜ - HABİPLER/ Tarife
- 14ÇK - ŞAHİNBEY - KADIKÖY/ Tarife
- MR9 - ATATÜRK MAH. / ÇAMLIK - AYRILIKÇEŞME/ Tarife
- 80 - KAZLIÇEŞME - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 500L - LEVENT - CEVİZLİBAĞ/ Tarife
- 48T - HAMİDİYE MAHALLESİ - TAKSİM/ Tarife
- 142A - BOĞAZKÖY - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- KM10 - AYDINLI TOKİ / İÇMELER - PENDİK METRO/YHT - KARTAL/ Tarife
- KM25 - YENİŞEHİR - KARTAL METRO / CEVİZLİ/ Tarife
- BA-7 - BÜYÜKADA TAKSİ/ Tarife
- 33B - GİYİMKENT / BİRLİK MAHALLESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- TM1 - EMNİYETTEPE - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 41A - AYAZAĞA - 4. LEVENT METRO/ Tarife
- KM13 - TUZLA - PENDİK METRO/ YHT / PENDİK/ Tarife
- 12C - ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 32A - CEVATPAŞA - AKSARAY/ Tarife
- KM29 - YENİŞEHİR/MARMARA Ü. HAST. - KARTAL METRO/CEVİZLİ/ Tarife
- KM60 - VEYSEL KARANİ - KARTAL METRO / CEVİZLİ/ Tarife
- 146M - METROKENT - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 66 - GÜLBAĞ - EMİNÖNÜ/ Tarife