קו 773
חיפה←נופית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 773 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 773 (חיפה←נופית) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בבי''ס נופית/הגליל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 773 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נופית (31 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
צומת כפר חסידים/כביש 762
מסעף כפר חסידים
מסעף רכסים
אזור תעשיה רכסים
מסעף איבטין
מסעף נופית
כיכר זביאדת
אל פולאת
מסעף זבידאת
רמת טבעון/גשר הולכי רגל
ככר רמת טבעון
יערה/מרווה
מסעף זבידאת
מסעף נופית
אל נאצה/762
חילף/כיכר דרומית
חילף/כיכר צפונית
גולן/חרמון
תבור/ארבל
'תבור ד
תבור ב'
תבור/גולן
גולן/חרמון
הגליל/הגולן
הגליל/הפסגה
הגליל/צפרירים
הגליל/כרמל
קופת חולים/הגליל
בי''ס נופית/הגליל
שאלות ותשובות לגבי קו 773
מתי מתחיל לפעול קו 773?
קו 773 מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 773 מפסיק לעבוד?
קו 773 מפסיק לפעול ב-14:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 773?
כדי לראות מתי קו חיפה←נופית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נופית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 773 (חיפה←נופית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נופית (חיפה←נופית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 773 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 773 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 773 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 773 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 773
קו 773 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:15 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 21:00 | 60 - 120 |
ב׳ | 07:15 - 14:00 | 60 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:15 - 21:00 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:15 - 21:00 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:15 - 14:00 | 45 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל773 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 773 (חיפה←נופית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 773
תעריף הנסיעה ב773 (חיפה←נופית) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
773 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 773 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא בי''ס נופית/הגליל.
קו 773 (חיפה←נופית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 773. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 773.
מעקב אחר קו האוטובוס 773 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 773 (חיפה←נופית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 773 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 773 ב-ישראל
773 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 9 - הגליל/הגולן-נופית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-12/ לוח זמנים
- 83א - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-31/ לוח זמנים
- 180 - מחנה אליקים-מגידו<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-21/ לוח זמנים
- 97 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף/רמת רחל-רמת רחל-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 68 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->נופית/יציאה-נופית-20/ לוח זמנים
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 301 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 1 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה מטרונית-חיפה-20/ לוח זמנים
- 96 - עמק השלום/הגלעד-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 95 - 'טולדנו א-טבריה<->מעלה קק''ל/איילת השחר-טבריה-10/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 412 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים