קו 880
טבריה←באר שבע
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 880 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 880 (טבריה←באר שבע) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
לוח הזמנים לקו 880 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:30. שעות הפעילות השבוע: ראשון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 880 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←באר שבע (18 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יוחנן בן זכאי/יהודה לוי
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
צומת כפר חיטים
צומת טבריה עילית
צומת מצפה
צומת פוריה
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף גולני/לכיוון מערב
מחלף המוביל/לדרום
ת.התרעננות/דור אלון נען כביש 6
מרכז אורן/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
עיריית באר שבע/יצחק רגר
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 880
מתי מתחיל לפעול קו 880?
קו 880 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון
באיזו שעה קו 880 מפסיק לעבוד?
קו 880 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון
מתי מגיע קו 880?
כדי לראות מתי קו טבריה←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 880 (טבריה←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←באר שבע (טבריה←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 880 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 880 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 880 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 880 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 880
קו 880 פועל בראשון. שעות הפעילות הן: 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל880 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 880 (טבריה←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 880
תעריף הנסיעה ב880 (טבריה←באר שבע) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
880 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 880 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 880 (טבריה←באר שבע) פועל בראשון.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 880. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 880.
מעקב אחר קו האוטובוס 880 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 880 (טבריה←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 880 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 880 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 88 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרצל/הגליל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 413 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 821 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן-1א/ לוח זמנים
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 2 - הכלניות/הרקפות-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים