קו 992
ירושלים←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 992 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 992 (ירושלים←צפת) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 992 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←צפת (40 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
קרית מדע/המרפא
גשר המיתרים/שד' הרצל
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
ת.התרעננות/דור אלון מגל 6
מסעף קיבוץ קדרים לצפון
צומת שש/חלפתא
צומת חנניה צומת שבע
מסעף פרוד
מסעף אמירים
מסעף כפר שמאי
מירון מרכז
צומת עין זיתים
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 13
צה''ל 10
צה''ל 11
צה''ל 13
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
החלוץ/הנרייטה סולד
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/העצמאות
צומת צפת/הגליל
קניון/הגליל
השבעה/זלמן שז''ר
השבעה/ההסתדרות
כ''ב ילדי מעלות
הרב לוי ביסטריצקי/זלמן שז''ר
בי''ס מקיף דתי
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 992
מתי מתחיל לפעול קו 992?
קו 992 מתחיל לפעול ב-01:10 בראשון
באיזו שעה קו 992 מפסיק לעבוד?
קו 992 מפסיק לפעול ב-13:05 בשישי
מתי מגיע קו 992?
כדי לראות מתי קו ירושלים←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 992 (ירושלים←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←צפת (ירושלים←צפת) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 992 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 992 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 992 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 992 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 992
קו האוטובוס 992, פועל בימים שני עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:10 - 19:00 | 240 - 350 |
ב׳ | 07:00 - 19:00 | 240 |
ג׳ | 07:00 - 19:00 | 240 |
ד׳ | 07:00 - 19:00 | 240 |
ה׳ | 07:00 - 23:00 | 120 - 240 |
ו׳ | 09:05 - 13:05 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל992 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 992 (ירושלים←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 992
תעריף הנסיעה ב992 (ירושלים←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
992 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 992 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 992 (ירושלים←צפת) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 992. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 992.
מעקב אחר קו האוטובוס 992 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 992 (ירושלים←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 992 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 992 ב-ישראל
992 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 17 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 70 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 16 - ספיר/ברקת-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1#/ לוח זמנים
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#/ לוח זמנים
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 16 - בית ג'ן 1-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 3 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->מגדלור עכו העתיקה/ההגנה-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 983 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 56 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->כביש 500/א שייח' אמין טריף-שפרעם-1#/ לוח זמנים