H/17 Hattı
Yıldızevler-Doğukent-Ksü Avşar Kampüsü
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi H/17 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
H/17 otobüs hattı (Tekerek Yolu - Ksü Avşar), Yıldızevler durağından başlayıp Ksü Beden Eğitimi Fakültesi durağına gidene kadar 66 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki H/17 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Tekerek Yolu - Ksü Avşar (66 durak)
Yıldızevler
Doğukent B4
Doğukent Aile Sağlık Merkezi
Doğukent Petrol
Dervişbey Apt.
Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi
Güneşli Kocabaş
Arslanbey Parkı
Sürmelibey Caddesi
Arslanbey Aile Sağlık Merkezi
Alpaslan Caddesi
Dulkadiroğlu İlkokulu
Şeyh Şamil Muhtarlık
Şehit Cuma Mert Sokak
Yavuzselim Orta Okulu
Süleyman Çelebi Halk Kütüphane
Sakarya Trafo
Abdal Halil Ağa Caddesi
Duraklı Mahallesi 20025.Sokak
Hilal Apt
Sütçü Imam Itfaiye
Haci Ali Sabanci Cami
Hünkar Düğün Salonu
Pınarbaşı Kavşağı
Gazzeliler Caddesi
Fatih Lisesi
Hüsnü Öksüz Diyaliz Merkezi
İl Sağlık Müdürlüğü
Yörükselim Devlet Hastanesi
Fevzi Çakmak Caddesi
Mağralı İnönü Caddesi
Mağralı
Batıpark Spor Konpleksi
Serintepe Cami
Merkez Erkek İmamhatip Lisesi
Onur Sitesi
Yatılı Bölge Kavşağı
Yatılı Bölge Okulu
Besler Sitesi
Necip Fazıl Kültür Merkezi Park
Mehmet Ceyhan Özel Eğitim
Tekerek Ptt
Süha Erler Anadolu Lisesi
Necipfazıl Kısakürek İlk
Aşiyan Sitesi
Fenlisesi
Abdurahim Karakoç Orta Okulu
Tekerek Bankamatikler
Yıldızkent Sitesi
Bahçeşehir Konutları
Kule 100 Başı Apt
Boğaziçi Kavşağı
Tekerek Mezarlık
Ceza Infaz Kurumu
Atnas Rezidans
Kyk Yurtlar
Kahramanmaraş Tıp Fakültesi
Güzelsanatlar Ve Beden Eğitimi Fakültesi
Ksü Eğitim Fakültesi
Ksü Fen Edebiyat Fakültesi
Ksü İlahiat Fakültesi
Ksü Mühendistlik Ve Mimarlik Fakültesi
Ksü Orman Fakültesi
Konferans Salonlari
Ksü Güzel Sanatlar Fakültesi
Ksü Beden Eğitimi Fakültesi
H/17 SSS
H/17 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
H/17 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:05'da başlar.
H/17 otobüs saat kaçta bitiyor?
H/17 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 19:25'da biter
H/17 otobüs saat kaçta geliyor?
Yıldızevler-Doğukent-Ksü Avşar Kampüsü otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Yıldızevler-Doğukent-Ksü Avşar Kampüsü otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi H/17 otobüs hattı Kurban Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
H/17 otobüs hattının Kurban Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda H/17 otobüs durağı var mı?
En yakın H/17 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
H/17 Otobüs Saatleri
H/17 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:05 - 19:25
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:05 - 19:25 | 6 - 30 |
Sal | 06:05 - 19:25 | 6 - 30 |
Çar | 06:05 - 19:25 | 6 - 30 |
Per | 06:05 - 19:25 | 6 - 30 |
Cum | 06:05 - 19:25 | 6 - 30 |
Cts | 06:25 - 19:25 | 30 |
Paz | 06:45 - 19:40 | 30 |
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere H/17 üzerindeki (Yıldızevler durağından) tüm güncellemeleri görün. H/17 (Tekerek Yolu - Ksü Avşar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
H/17 hattı otobüs ücreti
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi H/17 (Tekerek Yolu - Ksü Avşar) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
H/17 (Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi)
H/17 otobüs hattının ilk durağı Yıldızevler olup son durağı Ksü Beden Eğitimi Fakültesi durağıdır. H/17 (Tekerek Yolu - Ksü Avşar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: H/17 hattında 66 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 61 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Kahramanmaraş konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın H/17 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? H/17 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
H/17 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
H/17 (Tekerek Yolu - Ksü Avşar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i H/17 otobüs takip uygulaması veya canlı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Kahramanmaraş çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Kahramanmaraş içindeki Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve H/17 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
H/17 - Alternatif yol tarifleri
Kahramanmaraş şehrindeki diğer Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi hatları
- H26 - Otogar-Tekerek Yolu-Hasancıklı/ Tarife
- B/30C - Otogar-Aksu-Necip Fazıl Şehir Hastanesi/ Tarife
- K/ 52 - MERKEZ - PEYNİRDERE/ Tarife
- H45 - Güneşevler Doğukent Ulucami/ Tarife
- H/21 - Çocuk Hastanesi-Piazza/ Tarife
- H/22 - Ksü Avşar-Orman Bölge-Ulucami/ Tarife
- H/15'A - Gençosman - Tekerek Yolu - Yedikule Siteleri - Boğaziçi/ Tarife
- H/3 - Kılavuzlu-Gölkent-Namık Kemal Mah/ Tarife
- H/8 - Necip Fazıl Şehir Hastanesi-Toki-Çocuk Hastanesi/ Tarife
- H-30B - Otogar-Tekke-Piri Reis/ Tarife
- H30 - Necip Fazıl Şehir Hastanesi-Tekerek Yolu-Mevsim Sitesi/ Tarife
- E/252 - ELBİSTAN - ESENTEPE - TEPEBAŞI/ Tarife
- H/9 - Yıdldızevler - Namık Kemal - Üngüt - Gedemen/ Tarife
- H/7 - Sanayi-Çocuk Hastanesi-Binevler/ Tarife
- H/18 - Necip Fazıl Şehir Hastanesi-Ksü Avşar Kampüsü/ Tarife
- E/209 - ORHANGAZİ - BATTALGAZİ - ORHANGAZİ/ Tarife
- B/36B - Piazza-Kavlaklı/ Tarife
- H/4 - İstasyon Mah-Çocuk Hastanesi-Binevler/ Tarife
- B/78 - Büyükşehir Belediye - Çevre Yolu - Kurtlar Toki/ Tarife