K63 Hattı
Vadişehir Mahallesi - ESTÜ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi K63 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
K63 otobüs hattı (Vadişehir Mahallesi (Işıkara Sitesinden Başlar)), Ulutürk Sokak 2. Durak - 914 durağından başlayıp Vadişehir Avm - 493 durağına gidene kadar 62 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki K63 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Vadişehir Mahallesi (Işıkara Sitesinden Başlar) (62 durak)
Ulutürk Sokak 2. Durak - 914
Arısoylu Sokak 10. Durak - 896
Arısoylu Sokak 11. Durak - 897
Arısoylu Sokak 12. Durak - 898
İlahiyat Cami - 899
Kuyubaşı Cami - 226
Gazi Yakup Satar Caddesi 2. Durak - 227
Gazi Yakup Satar 1. Durak - 182
Gazi Yakup Satar 2. Durak - 183
Gazi Yakup Satar 3. Durak - 184
Yıldız - 185
Yunus Emre Caddesi 1. Durak - 79
Yunus Emre Caddesi 3. Durak - 81
Odunpazarı 3. Durak - 17
Atatürk Bulvarı 1. Durak - 82
Atatürk Bulvarı 2. Durak - 83
Atatürk Bulvarı 3. Durak - 84
Atatürk Bulvarı 4. Durak - 85
Atatürk Bulvarı 5. Durak - 86
Atatürk Bulvarı 6. Durak - 87
Atatürk Bulvarı 7. Durak - 88
Atatürk Bulvarı 8. Durak - 89
Atatürk Bulvarı 9. Durak - 90
Atatürk Bulvarı 10. Durak - 91
Nasreddin Hoca Cami - 1039
Esogü Acil - 828
Capella 2. Durak - 829
Kyk 1. Durak - 830
Gençlik Bulvarı 1. Durak - 852
Gençlik Bulvarı 2. Durak - 853
Eskişehir Kent Ormanı - 1040
Mustafa Özal Bulvarı - 1041
Ebb Dinlenme Parkı - 138
Uluçam Sokak 1. Durak - 139
Fatih Fen Lisesi - 140
Uluçam Sokak 2. Durak - 141
Beğeni Sokak - 142
Kartopu Caddesi - 143
Koza Cad - 532
Koza Cad 2. Durak - 533
Koza Cad 3. Durak - 534
Nilüfer Caddesi - 535
Nevruz Caddesi - 536
Nevruz Caddesi 2. Durak - 537
Adalet Cad. 3. Durak - 538
Adalet Caddesi 1. Durak - 147
Adalet Caddesi 2. Durak - 148
Adalet Cad. 4. Durak - 539
5617 Sok - 540
Türkan Saylan Parkı - 494
2648
75. Yıl Caddesi 2. Durak - 2574
Karaçay Sokak - 1623
Boncuk Sokak - 1624
Süleyman Demirel Caddesi - 2567
Toki Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi 2. Durak - 541
2731
2732
2733
İnönü Caddesi 2. Durak - 2577
İnönü Caddesi 1. Durak - 2576
Vadişehir Avm - 493
K63 SSS
K63 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
K63 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:30'da başlar.
K63 otobüs saat kaçta bitiyor?
K63 otobüs hattı, Pazar günleri 07:30'da biter
K63 otobüs saat kaçta geliyor?
Vadişehir Mahallesi - ESTÜ otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Vadişehir Mahallesi - ESTÜ otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda K63 otobüs durağı var mı?
En yakın K63 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi K63 otobüs Güzergah Haritası - Vadişehir Mahallesi (Işıkara Sitesinden Başlar)
K63 Otobüs Saatleri
K63 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:30 - 07:40
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:30 - 07:40 | 17 - 29 |
Sal | 06:30 - 07:40 | 17 - 29 |
Çar | 06:30 - 07:40 | 17 - 29 |
Per | 06:30 - 07:40 | 17 - 29 |
Cum | 06:30 - 07:40 | 17 - 29 |
Cmt | 06:30 - 07:40 | 17 - 29 |
Paz | 06:30 - 07:30 | 30 |
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere K63 üzerindeki (Ulutürk Sokak 2. Durak - 914 durağından) tüm güncellemeleri görün. K63 (Vadişehir Mahallesi (Işıkara Sitesinden Başlar)) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
K63 hattı otobüs ücreti
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi K63 (Vadişehir Mahallesi (Işıkara Sitesinden Başlar)) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Eskişehir Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
K63 (Eskişehir Büyükşehir Belediyesi)
K63 otobüs hattının ilk durağı Ulutürk Sokak 2. Durak - 914 olup son durağı Vadişehir Avm - 493 durağıdır. K63 (Vadişehir Mahallesi (Işıkara Sitesinden Başlar)), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: K63 hattında 62 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 60 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Eskişehir Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Eskişehir konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın K63 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? K63 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
K63 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
K63 (Vadişehir Mahallesi (Işıkara Sitesinden Başlar)) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i K63 otobüs takip uygulaması veya canlı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Eskişehir çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya tramvay veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Eskişehir içindeki Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve K63 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
K63 - Alternatif yol tarifleri
Eskişehir şehrindeki diğer Eskişehir Büyükşehir Belediyesi hatları
- S20 - Fevziçakmak Mah. - Odunpazarı/ Tarife
- M44 - 75. Yıl - Diş Hast./ Tarife
- S65 - Türkmentok Mh - Karatepe Mh - Odp/ Tarife
- S88 - Beylikova - Otogar/ Tarife
- S5 - Yaşamkent Mh. - Odunpazarı/ Tarife
- K51 - Şehir Hastanesi - İstasyon/ Tarife
- K14 - Odunpazarı - Eskişehir Vergi Dairesi/ Tarife
- S998 - Otogar Gece Ring Hattı 2/ Tarife
- S58 - Çukurhisar - Odunpazarı/ Tarife
- K87 - Bozan - Otogar/ Tarife
- S11 - Ömür - Odunpazarı/ Tarife
- S51 - SSK Hastanesi - Terminal/ Tarife
- S68 - Kireç Mh. - Eski Otogar/ Tarife
- S94 - Mihalgazi - Otogar/ Tarife
- S16 - Çamlıca Mah. - Odunpazarı/ Tarife
- S78 - Yaşamkent Mh - Şirintepe Mh - SSK/ Tarife
- S66 - O.Paz - Derbent - Karapazar - Üçsaray/ Tarife
- S24 - Mamuca Mh. - Odunpazarı/ Tarife
- S64 - Mollaoğlu Mh. - Odunpazarı/ Tarife
- S997 - Otogar Gece Ring Hattı 1/ Tarife