T3 Hattı
Kanal Boyu→Şehir Hastanesı
Ulaşımpark
Ulaşımpark T3 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
T3 otobüs hattı (Kanal Boyu→Şehir Hastanesı), Kanal Boyu durağından başlayıp Şehir Hastanesı durağına gidene kadar 5 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki T3 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Kanal Boyu→Şehir Hastanesı (5 durak)
Kanal Boyu
Turan Güneş
Başaran Cami
Fizik Tedavi Merkezi
Şehir Hastanesı
T3 SSS
T3 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
T3 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:00'da başlar.
T3 otobüs saat kaçta bitiyor?
T3 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 20:00'da biter
T3 otobüs saat kaçta geliyor?
Kanal Boyu→Şehir Hastanesı Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Kanal Boyu→Şehir Hastanesı Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Ulaşımpark T3 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
T3 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda T3 otobüs durağı var mı?
En yakın T3 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
T3 otobüs Saatleri
T3 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 20:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:00 - 20:00 | 30 |
Sal | 06:00 - 20:00 | 30 |
Çar | 06:00 - 20:00 | 30 |
Per | 06:00 - 20:00 | 30 |
Cum | 06:00 - 20:00 | 30 |
Cts | 06:00 - 20:00 | 30 |
Paz | 06:00 - 20:00 | 30 |
Ulaşımpark otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere T3 üzerindeki (Kanal Boyu durağından) tüm güncellemeleri görün. T3 (Kanal Boyu→Şehir Hastanesı) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
T3 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark T3 (Kanal Boyu→Şehir Hastanesı) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
T3 (Ulaşımpark)
T3 otobüs hattının ilk durağı Kanal Boyu olup son durağı Şehir Hastanesı durağıdır. T3 (Kanal Boyu→Şehir Hastanesı), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: T3 hattında 5 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 10 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın T3 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? T3 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
T3 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
T3 (Kanal Boyu→Şehir Hastanesı) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i T3 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve T3 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
T3 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 430 - Fati̇h Tren İst.-Adem Yavuz-Bey-Gebze-Güzeller Osb/ Tarife
- 59 - Tüysüzler-Tren Garı-Emni̇yet-Cumhuri̇yet Parkı/ Tarife
- 320 - Çerkeşli̇-Çağdaşkent/ Tarife
- 634 - Yeşi̇lkent-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol)/ Tarife
- KM25 - Ağva-Yağcılar-Avdan-Akçaova-Akıncı-Kandıra/ Tarife
- 315 - Tavşancıl-Di̇lovası-Gebze-Darıca/ Tarife
- 642 - Döngel-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol)/ Tarife
- 621 - Yuvacık-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol)/ Tarife
- 510 - Kentönü-Gebze-Osb/ Tarife
- 14 - Koü A Kapısı-Koü A Kapısı/ Tarife
- 147 - Harmantarla-Çınarlı-Santral-Beki̇rdere-Kaymakamlık/ Tarife
- 560 - Fati̇h Tren İstasyonu-Gebze Otogar/ Tarife
- KM45 - Arpalık İhsani̇ye-Orhani̇ye-Kuloğlu-İzmi̇t/ Tarife
- 480 - Ki̇razpınar-Beyli̇kbağı-Çayırova-Özgünkent/ Tarife
- 715 - Şi̇ri̇nköy-Devlet Hastanesi̇-Eski̇ Garajlar-Gölcük Çarşı/ Tarife
- 212 - Bahçeli̇evler-Emek Evler-İstasyon-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- SH3 - Tavşantepe-Şehi̇r Hastanesi̇/ Tarife
- 490 - Mualli̇mköy/ Tarife
- 633 - Yeşi̇lkent-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇(eski̇yol)/ Tarife
- KM18 - Sultani̇ye- Pazarçayırı-Suadi̇ye-Arslanbey-Kaymakamlık/ Tarife