KM48
KM48 - Mimar Sinan Ortaokulu→Nasuhlar Cami Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 |
---|---|---|---|---|---|
Mimar Sinan Ortaokulu | 08:00 | 14:30 | 16:30 | 18:00 | 20:30 |
Bekirdere 1 | 08:00 | 14:30 | 16:30 | 18:00 | 20:30 |
Merdiven 1 | 08:01 | 14:31 | 16:31 | 18:01 | 20:31 |
Şirinevler Cami 1 | 08:02 | 14:32 | 16:32 | 18:02 | 20:32 |
İZmit Otogar Sapağı 1 | 08:03 | 14:33 | 16:33 | 18:03 | 20:32 |
Seymen Caddesi | 08:04 | 14:33 | 16:34 | 18:04 | 20:33 |
Dinamik Sokak 1 | 08:05 | 14:34 | 16:35 | 18:05 | 20:34 |
Nezih Sokak 1 | 08:06 | 14:35 | 16:36 | 18:06 | 20:34 |
Tavşantepe Sapağı | 08:07 | 14:36 | 16:37 | 18:07 | 20:35 |
Yeşilova Merkez | 08:09 | 14:37 | 16:39 | 18:09 | 20:36 |
Yeşilova Merkez Cami 1 | 08:10 | 14:38 | 16:40 | 18:10 | 20:37 |
Alan Sokak | 08:11 | 14:39 | 16:41 | 18:11 | 20:38 |
Koç Sokak | 08:12 | 14:40 | 16:42 | 18:12 | 20:39 |
Tepeköy Kamer Cami 2 | 08:13 | 14:41 | 16:43 | 18:13 | 20:40 |
İZel Sokak 1 | 08:14 | 14:42 | 16:44 | 18:14 | 20:41 |
Sepetçiler Sapağı 2 | 08:16 | 14:43 | 16:46 | 18:16 | 20:42 |
Sepetçiler Yolu | 08:17 | 14:44 | 16:47 | 18:17 | 20:43 |
Gölkay Park | 08:19 | 14:46 | 16:49 | 18:19 | 20:44 |
Sepetçi Yolu 2 | 08:20 | 14:47 | 16:50 | 18:20 | 20:46 |
Sepetçi Yolu 4 | 08:21 | 14:47 | 16:51 | 18:21 | 20:46 |
Sepetçi Yolu | 08:22 | 14:48 | 16:52 | 18:22 | 20:47 |
Sepetçi 1 | 08:25 | 14:51 | 16:55 | 18:25 | 20:49 |
Sepetçi Merkez | 08:26 | 14:51 | 16:56 | 18:26 | 20:50 |
Sepetçi 2 | 08:26 | 14:51 | 16:56 | 18:26 | 20:50 |
Topallar Sapağı | 08:30 | 14:55 | 17:00 | 18:30 | 20:53 |
Üçgazi Yolu 1 | 08:34 | 14:58 | 17:04 | 18:34 | 20:56 |
Kaynarca Merkez | 08:37 | 15:01 | 17:07 | 18:37 | 20:59 |
Hakkaniye İlkokulu | 08:41 | 15:05 | 17:11 | 18:41 | 21:02 |
Kulmahmut Aşağı Horzum 3 | 08:42 | 15:06 | 17:12 | 18:42 | 21:02 |
Kulmahmut Aşağı Horzum | 08:44 | 15:08 | 17:14 | 18:44 | 21:04 |
Fethiye Mahallesi | 08:46 | 15:10 | 17:16 | 18:46 | 21:06 |
Fethiye Merkez 1 | 08:48 | 15:12 | 17:18 | 18:48 | 21:07 |
Çağırgan Merkez Mevkii 1 | 08:50 | 15:15 | 17:20 | 18:50 | 21:09 |
Hocalar Mevkii 1 | 08:53 | 15:17 | 17:23 | 18:53 | 21:11 |
Hocalar Cami | 08:54 | 15:18 | 17:24 | 18:54 | 21:12 |
Nasuhlar 4 | 08:57 | 15:21 | 17:27 | 18:57 | 21:14 |
Nasuhlar Merkez Mevkii | 08:59 | 15:23 | 17:29 | 18:59 | 21:16 |
Nasuhlar Cami | 09:00 | 15:25 | 17:30 | 19:00 | 21:17 |
Ulaşımpark Bus saatleri - KM48 (Mimar Sinan Ortaokulu→Nasuhlar Cami)
KM48 Mimar Sinan Ortaokulu→Nasuhlar Cami güzergahı için Ulaşımpark Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Mimar Sinan Ortaokulu durağı - Nasuhlar Cami durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Ulaşımpark tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın