144B - Gürpinar Ortaokulu -Heybetli Sokak Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Gürpinar Ortaokulu - Çift Yönlü Yönü | 07:25 | 10:30 | 13:30 | 16:00 | 17:35 | 19:10 |
Atakent Caddesi - Tüyap Yönü | 07:26 | 10:31 | 13:31 | 16:01 | 17:36 | 19:11 |
Beykent- Son Durak - Son Durak Yönü | 07:28 | 10:32 | 13:32 | 16:03 | 17:38 | 19:13 |
Mimarsinan Caddesi - Son Durak Yönü | 07:29 | 10:33 | 13:33 | 16:04 | 17:39 | 19:14 |
Adnan Kahveci Mahallesi - Yenibosna Yönü | 07:29 | 10:34 | 13:34 | 16:04 | 17:39 | 19:14 |
İstanbul Caddesi - Avcilar Metrobüs Yönü | 07:31 | 10:35 | 13:35 | 16:06 | 17:41 | 19:16 |
Ekşioğlu Konutlari - Y.B.Metro Yönü | 07:31 | 10:35 | 13:35 | 16:06 | 17:41 | 19:16 |
Kafkas Caddesi - Beylikdüzü Yönü | 07:32 | 10:36 | 13:36 | 16:07 | 17:42 | 19:17 |
Çiçekbahce - Y.Bosna Metro Yönü | 07:34 | 10:37 | 13:37 | 16:09 | 17:44 | 19:19 |
Yavuz Sultan Selim - Beylidüzü Yönü | 07:35 | 10:38 | 13:38 | 16:10 | 17:45 | 19:20 |
Anadolu Caddesi - Y.B.Metro Yönü | 07:36 | 10:39 | 13:39 | 16:11 | 17:46 | 19:21 |
Mavikent - Beylikdüzü Yönü | 07:37 | 10:40 | 13:40 | 16:12 | 17:47 | 19:22 |
Kuşdili Caddesi - Y.B.Metro Yönü | 07:38 | 10:40 | 13:40 | 16:13 | 17:48 | 19:23 |
Eczane - Y.B.Metro Yönü | 07:38 | 10:41 | 13:41 | 16:13 | 17:48 | 19:23 |
Osmanli Caddesi - Y.B.Metro Yönü | 07:39 | 10:42 | 13:42 | 16:14 | 17:49 | 19:24 |
Parlamenterler Sitesi - I.Marmara-Bakirköy Yönü | 07:40 | 10:43 | 13:43 | 16:15 | 17:50 | 19:25 |
Merhaba - Gürpinar-Beykent Yönü | 07:42 | 10:44 | 13:44 | 16:17 | 17:52 | 19:27 |
Beylikdüzü Devlet Hastanesi - Gürpinar-Beykent Yönü | 07:43 | 10:45 | 13:45 | 16:18 | 17:53 | 19:28 |
Tüyap | 07:46 | 10:47 | 13:47 | 16:21 | 17:56 | 19:31 |
Eski Hadimköy Yolu Caddesi - Hadimköy Yönü | 07:50 | 10:50 | 13:50 | 16:25 | 18:00 | 19:35 |
San-Bir 2 - Beykent-Hadimköy Yönü | 07:52 | 10:53 | 13:53 | 16:27 | 18:02 | 19:37 |
Kiraç Sapaği - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü | 07:54 | 10:54 | 13:54 | 16:29 | 18:04 | 19:39 |
San-Bir 3 - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü | 07:57 | 10:56 | 13:56 | 16:32 | 18:07 | 19:42 |
Aziz Demir - Beykent-Hadimköy Yönü | 07:59 | 10:58 | 13:58 | 16:34 | 18:09 | 19:44 |
Ağaç Saray Evleri - Beylikdüzü Yönü | 08:00 | 10:59 | 13:59 | 16:35 | 18:10 | 19:45 |
Fabrikalar - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü | 08:03 | 11:01 | 14:01 | 16:38 | 18:13 | 19:48 |
Çakmakli - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü | 08:04 | 11:03 | 14:03 | 16:39 | 18:14 | 19:49 |
San-Bir 4 - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü | 08:06 | 11:04 | 14:04 | 16:41 | 18:16 | 19:51 |
Demirçekme - Mecidiyeköy Yönü | 08:07 | 11:05 | 14:05 | 16:42 | 18:17 | 19:52 |
Alkent - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü | 08:10 | 11:07 | 14:07 | 16:45 | 18:20 | 19:55 |
Alkent 2000 - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü | 08:11 | 11:08 | 14:08 | 16:46 | 18:21 | 19:56 |
Beykent Üniversitesi - Avcilar Yönü | 08:14 | 11:10 | 14:10 | 16:49 | 18:24 | 19:59 |
Karaağaç Köy Yolu - F.Üniversi Yönü | 08:15 | 11:11 | 14:11 | 16:50 | 18:25 | 20:00 |
Şehit Ömer Halisdemir - Beylikdüzü-Hadimköy Yönü | 08:16 | 11:12 | 14:12 | 16:51 | 18:26 | 20:01 |
Karaağaç Köyü - Deliklikaya Yönü | 08:20 | 11:16 | 14:16 | 16:55 | 18:30 | 20:04 |
Kahraman Caddesi - Deliklikaya Yönü | 08:24 | 11:19 | 14:19 | 16:59 | 18:34 | 20:07 |
Yeşilbayir Yolu - Deliklikaya Yönü | 08:28 | 11:22 | 14:22 | 17:03 | 18:38 | 20:10 |
Yeşilbayir Köy İçi - Y.Bosna Metro Yönü | 08:29 | 11:23 | 14:23 | 17:04 | 18:39 | 20:11 |
Yeşilbayir Camii - Deliklikaya Yönü | 08:29 | 11:24 | 14:24 | 17:04 | 18:39 | 20:11 |
Yeşilbayir Köyü - İstanbul Yönü | 08:33 | 11:27 | 14:27 | 17:08 | 18:43 | 20:14 |
Ömerli Caddesi - Ömerli Yönü | 08:36 | 11:29 | 14:29 | 17:11 | 18:46 | 20:16 |
Ömerli Mahallesi Muhtarliği - Ömerli Kiptaş Yönü | 08:38 | 11:31 | 14:31 | 17:13 | 18:48 | 20:18 |
Ömerli Köy İçi - Ömerli Kiptaş Konutl Yönü | 08:39 | 11:32 | 14:32 | 17:14 | 18:49 | 20:19 |
Ömerli Kiptaş Konutlari | 08:41 | 11:33 | 14:33 | 17:16 | 18:51 | 20:20 |
Hadimköy Ömerli Caddesi - Hadimköy Yönü | 08:43 | 11:35 | 14:35 | 17:18 | 18:53 | 20:22 |
Deliklikaya - Sondurak Yönü | 08:46 | 11:38 | 14:38 | 17:21 | 18:56 | 20:24 |
Deliklikaya Yolu - Sondurak Yönü | 08:48 | 11:39 | 14:39 | 17:23 | 18:58 | 20:26 |
Heybetli Sokak - Son Durak Yönü | 08:50 | 11:41 | 14:41 | 17:25 | 19:00 | 20:27 |
İETT Bus saatleri - 144B (Gürpinar Ortaokulu -Heybetli Sokak)
144B Gürpinar Ortaokulu -Heybetli Sokak güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Gürpinar Ortaokulu - Çift Yönlü Yönü durağı - Heybetli Sokak - Son Durak Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Arnavutkoy arası 144B seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.