14C - Kadiköy-Üsküdar Devlet Hastanesi Saatleri
Kadiköy - Rihtim2 Peron Yönü konumundan hareket
Hafta içi | Cumartesi | Pazar |
---|---|---|
07:10 | 07:10 | 12:10 |
07:45 | 07:45 | 13:30 |
08:30 | 08:30 | 14:45 |
09:15 | 09:15 | 16:05 |
10:45 | 10:45 | 17:20 |
12:15 | 12:15 | 18:30 |
13:45 | 13:45 | - |
15:15 | 15:00 | - |
15:55 | 15:55 | - |
16:50 | 16:50 | - |
17:45 | 17:45 | - |
18:40 | 18:40 | - |
19:35 | 19:35 | - |
21:30 | 21:30 | - |
İETT Bus saatleri - 14C (Kadiköy-Üsküdar Devlet Hastanesi)
14C Kadiköy-Üsküdar Devlet Hastanesi güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Kadiköy - Rihtim2 Peron Yönü durağı - Üsküdar Devlet Hastanesi - Son Durak (12c)(14c) Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Barbaros, Üsküdar arası 14C seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.