14E - Kazim Karabekir -Kadiköy Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Kazim Karabekir - Peron Yönü | 06:50 |
Dörtyol - Üsküdar 11k Yönü | 06:50 |
Şehit Sevgi Yeşilyurt - Üsküdar Yönü | 06:51 |
Topağaci - Üsküdar Yönü | 06:51 |
Pazaryeri | 06:52 |
Elmalikent Parki - Üsküdar Yönü | 06:53 |
Özyavuz Caddesi - Üsküdar Yönü | 06:54 |
Meyveli Bahçe Camii - Üsküdar Yönü | 06:55 |
Melekler Sokak - Üsküdar Yönü | 06:56 |
Ümraniye Eğitim Ve Araştirma Hastanesi | 06:57 |
Ümraniye Devlet Hastanesi Acil - Kadiköy Yönü | 06:58 |
Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - Üsküdar Yönü | 06:58 |
Ümraniye Telekom - Üsküdar Yönü | 06:59 |
Yamanevler - Üsküdar Yönü | 07:00 |
Ümraniye Merkez Anadolu Lisesi - Üsküdar Yönü | 07:00 |
Şehit Onur Kiliç - Üsküdar 11k Yönü | 07:01 |
Ümraniye Çarşi Metro - Üsküdar Yönü | 07:03 |
Bağ Sokak / Üsküdar Yönü | 07:09 |
Mevlana Parki - Üsküdar Yönü | 07:15 |
Ümraniye Merkez Camii - Kadiköy Yönü | 07:16 |
Santral - Üsküdar Yönü | 07:17 |
Ümraniye Metro - Ümraniye Çarşi Yönü | 07:17 |
Namazgah - Kadiköy 14b Yönü | 07:19 |
Selviler - Kadiköy 14b Yönü | 07:20 |
Namazgah Sapaği - Kadiköy Yönü | 07:21 |
Bağlariçi - Bulgurlu Yönü | 07:22 |
Bulgurlu Metro / Üsküdar Yönü | 07:23 |
Bulgurlu Caddesi - Göztepe Köprüsü Yönü | 07:23 |
Çeşme - Göztepe Köprüsü Yönü | 07:24 |
Kirklar - Göztepe Köprüsü Yönü | 07:25 |
Devlet Su İşleri 14. Bölge Müd. - Göztepe Köprüsü Yönü | 07:27 |
Köprü Başi - Küçükçamlica Yönü | 07:28 |
Üçpinarlar Caddesi - Küçükçamlica Yönü | 07:30 |
Sütçüler | 07:30 |
Mehmet Zahit Kotku - Kadiköy / Üsküdar Yönü | 07:31 |
Bariş Manço Parki - Kadiköy / Üsküdar Yönü | 07:33 |
Küçükçamlica - Kadiköy / Üsküdar Yönü | 07:34 |
Acibadem Metrobüs - Ünalan / Bulgurlu Yönü | 07:35 |
Şehit Mete Sertbaş - Kadiköy Yönü | 07:36 |
Acibadem Caddesi - Kadiköy Yönü | 07:38 |
Şehit Murat Mertel - Kadiköy Yönü | 07:38 |
Şehit Murat Naiboğlu - Kadiköy Yönü | 07:39 |
Türk Telekom - Kadiköy Yönü | 07:40 |
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Kadiköy Yönü | 07:41 |
Kadiköy Ahmet Sani Gezici Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Kadiköy Yönü | 07:42 |
Kuruçeşme - Kadiköy Yönü | 07:44 |
İkbaliye - Kadiköy Yönü | 07:45 |
Sakizağaci - Kadiköy Yönü | 07:46 |
Güreşçi Yaşar Yilmaz - Kadiköy Y | 07:47 |
Altiyol - Kadiköy Yönü | 07:50 |
Kadiköy Çarşi - Kadiköy Peron Yönü | 07:51 |
Kadıköy - Rihtim2 | 07:53 |
İETT Bus saatleri - 14E (Kazim Karabekir -Kadiköy)
14E Kazim Karabekir -Kadiköy güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Kazim Karabekir - Peron Yönü durağı - Kadıköy - Rihtim2 durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Kadıköy arası 14E seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.