153 - Sariyer -Bahçeköy Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 | Kalkış #8 | Kalkış #9 | Kalkış #10 | Kalkış #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sariyer - Son Durak (153) Yönü | 07:50 | 09:05 | 10:30 | 11:45 | 13:05 | 14:20 | 15:50 | 17:25 | 19:15 | 20:50 | 22:10 |
Yusuf Ziya Stadi - Çayirbaşi Yönü | 07:51 | 09:06 | 10:30 | 11:45 | 13:05 | 14:20 | 15:51 | 17:26 | 19:16 | 20:50 | 22:10 |
Hüseyin Kalkavan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Haciosman Metro Yönü | 07:52 | 09:07 | 10:31 | 11:46 | 13:06 | 14:21 | 15:52 | 17:27 | 19:17 | 20:51 | 22:11 |
Şehit Mithat Yilmaz Caddesi - Çayirbasi Yönü | 07:53 | 09:08 | 10:32 | 11:47 | 13:07 | 14:22 | 15:53 | 17:28 | 19:18 | 20:52 | 22:12 |
Sariyer Merkez - Çayırbaşı Yönü | 07:54 | 09:09 | 10:33 | 11:48 | 13:08 | 14:23 | 15:54 | 17:29 | 19:19 | 20:53 | 22:12 |
Kocataş (Sahil) / Çayırbaşı Yönü | 07:55 | 09:10 | 10:34 | 11:49 | 13:09 | 14:24 | 15:55 | 17:30 | 19:20 | 20:54 | 22:13 |
Sefaret - Beşiktaş Yönü | 07:56 | 09:11 | 10:35 | 11:50 | 13:10 | 14:25 | 15:56 | 17:31 | 19:21 | 20:54 | 22:14 |
Beyaz Park - Beşiktaş Yönü | 07:57 | 09:12 | 10:36 | 11:51 | 13:11 | 14:26 | 15:57 | 17:32 | 19:22 | 20:55 | 22:15 |
Büyükdere Mahallesi - Beşiktaş Yönü | 07:58 | 09:13 | 10:37 | 11:52 | 13:12 | 14:27 | 15:58 | 17:33 | 19:23 | 20:56 | 22:16 |
Büyükdere - Çayirbaşi Yönü | 07:59 | 09:14 | 10:38 | 11:53 | 13:13 | 14:28 | 15:59 | 17:34 | 19:24 | 20:57 | 22:17 |
Balikçilar Çarşisi - Besiktas Yönü | 08:00 | 09:15 | 10:38 | 11:53 | 13:13 | 14:28 | 16:00 | 17:35 | 19:25 | 20:58 | 22:17 |
Mehmet İpgin - Besiktas Yönü | 08:01 | 09:16 | 10:39 | 11:54 | 13:14 | 14:29 | 16:01 | 17:36 | 19:26 | 20:59 | 22:18 |
Sedat Kent - Levent Yönü | 08:02 | 09:17 | 10:40 | 11:55 | 13:15 | 14:30 | 16:02 | 17:37 | 19:27 | 20:59 | 22:18 |
Çayirbaşi - Beşiktaş Yönü | 08:03 | 09:18 | 10:41 | 11:56 | 13:16 | 14:31 | 16:03 | 17:38 | 19:28 | 21:00 | 22:19 |
Çayirbaşi - Bahçeköy Yönü | 08:04 | 09:19 | 10:41 | 11:56 | 13:16 | 14:31 | 16:04 | 17:39 | 19:29 | 21:00 | 22:20 |
Çayirbaşi Fidanlik - Bahçeköy Yönü | 08:05 | 09:20 | 10:42 | 11:57 | 13:17 | 14:32 | 16:05 | 17:40 | 19:30 | 21:01 | 22:21 |
Sariyer Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Haciosman Metro Yönü | 08:07 | 09:22 | 10:44 | 11:59 | 13:19 | 14:34 | 16:07 | 17:42 | 19:32 | 21:03 | 22:22 |
Belnet - Bahçeköy Yönü | 08:08 | 09:23 | 10:45 | 12:00 | 13:20 | 14:35 | 16:08 | 17:43 | 19:33 | 21:04 | 22:23 |
Kozdere - Bahçeköy Yönü | 08:09 | 09:24 | 10:46 | 12:01 | 13:21 | 14:36 | 16:09 | 17:44 | 19:34 | 21:04 | 22:23 |
Findiksuyu - Bahçeköy Yönü | 08:11 | 09:26 | 10:48 | 12:03 | 13:23 | 14:38 | 16:11 | 17:46 | 19:36 | 21:06 | 22:25 |
Sular - Bahçeköy Yönü | 08:15 | 09:30 | 10:51 | 12:06 | 13:26 | 14:41 | 16:15 | 17:50 | 19:40 | 21:09 | 22:28 |
Kemer - Bahçeköy Yönü | 08:18 | 09:33 | 10:53 | 12:08 | 13:28 | 14:43 | 16:18 | 17:53 | 19:43 | 21:12 | 22:30 |
Kemerburgaz Yolu - Bahçeköy Yönü | 08:19 | 09:34 | 10:54 | 12:09 | 13:29 | 14:44 | 16:19 | 17:54 | 19:44 | 21:13 | 22:31 |
Orman Fakültesi - Bahçeköy Yönü | 08:21 | 09:36 | 10:55 | 12:10 | 13:30 | 14:45 | 16:21 | 17:56 | 19:46 | 21:13 | 22:32 |
Köy Yolu - Bahçeköy Yönü | 08:21 | 09:36 | 10:56 | 12:11 | 13:31 | 14:46 | 16:21 | 17:56 | 19:46 | 21:14 | 22:32 |
Bahçeköy - Son Durak Yönü | 08:23 | 09:38 | 10:57 | 12:12 | 13:32 | 14:47 | 16:23 | 17:58 | 19:48 | 21:15 | 22:33 |
İETT Bus saatleri - 153 (Sariyer -Bahçeköy)
153 Sariyer -Bahçeköy güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Sariyer - Son Durak (153) Yönü durağı - Bahçeköy - Son Durak Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın