153-A - Alaaddin Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 |
---|---|---|---|
Kampüs Hareket | 03:20 | 05:15 | 01:00 |
Kayalar Camii | 03:21 | 05:16 | 01:01 |
Bosna Hersek | 03:22 | 05:17 | 01:02 |
Buzlukhan Deresi | 03:24 | 05:19 | 01:04 |
Fırat | 03:25 | 05:21 | 01:05 |
Piri Reis | 03:27 | 05:23 | 01:07 |
Sancak (T7) | 03:29 | 05:24 | 01:09 |
Japon Parkı | 03:30 | 05:26 | 01:10 |
Yazır | 03:31 | 05:27 | 01:11 |
Mta (T10) | 03:33 | 05:29 | 01:13 |
Elmalılı Hamdi (T11) | 03:34 | 05:30 | 01:14 |
Medaş (T12) | 03:36 | 05:32 | 01:16 |
Otogar | 03:37 | 05:33 | 01:17 |
Erenkaya | 03:38 | 05:34 | 01:18 |
Binkonutlar | 03:39 | 05:35 | 01:19 |
Eyüp Sultan (T17) | 03:40 | 05:37 | 01:20 |
1. Organize (T18) | 03:42 | 05:39 | 01:22 |
Teknik Lise (T19) | 03:43 | 05:40 | 01:23 |
Sakarya | 03:45 | 05:42 | 01:25 |
Şehitler Cami (T21) | 03:46 | 05:43 | 01:26 |
Aydınlık | 03:48 | 05:45 | 01:28 |
Eski Sanayi (T24) | 03:50 | 05:47 | 01:30 |
Kunduracılar (T25) | 03:52 | 05:50 | 01:32 |
Kule (T26) | 03:53 | 05:51 | 01:33 |
Nalçacı (T27) | 03:55 | 05:53 | 01:35 |
Belediye | 03:57 | 05:54 | 01:37 |
Kültürpark (T29) | 03:57 | 05:55 | 01:37 |
ATUS Bus saatleri - 153-A (Alaaddin)
153-A Alaaddin güzergahı için ATUS Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Kampüs Hareket durağı - Kültürpark (T29) durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel ATUS tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın
Bu hattın normal çalışma saatleri Pazar - Cumartesi 03:20 ile 01:00 arasında şeklindedir.