15F - Dereseki -Şahinkaya Garaji Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Dereseki - Ortaçeşme Yönü | 07:15 |
Karakulak Caddesi - Üsküdar Yönü | 07:16 |
Poyraz Sapaği - Üsküdar Yönü | 07:18 |
Akbaba - Ortaçeşme Yönü | 07:19 |
İsmail Özseçkin İlkokulu - Beykoz Yönü | 07:21 |
Avize Fabrikası / Üsküdar Yönü | 07:22 |
Yeni Mahalle - Ortaçeşme Yönü | 07:23 |
Cevizli Bahçe - Ortaçeşme Yönü | 07:25 |
Çifteçinarlar | 07:27 |
Akbaba Caddesi - Üsküdar Yönü | 07:28 |
Uzun Evliya Sokak - Üsküdar Yönü | 07:29 |
Ortaçeşme - Üsküdar Yönü | 07:30 |
Çayir Caddesi - Beykoz Yönü | 07:31 |
Kundura Fabrikasi - Beykoz Yönü | 07:33 |
Yaliköy - Beykoz Yönü | 07:35 |
Beykoz / Üsküdar Yönü | 07:37 |
Beykoz Korusu / Üsküdar Yönü | 07:39 |
Beykoz Belediyesi / Üsküdar Yönü | 07:41 |
Gümüşsuyu Mahallesi - Üsküdar Yönü | 07:42 |
Saip Molla Caddesi - Üsküdar Yönü | 07:43 |
Beykoz Devlet Hast. / Üsküdar Yönü | 07:45 |
Paşabahçe - Üsküdar Yönü | 07:46 |
İbb Beykoz Sosyal Tesisleri - Üsküdar Yönü | 07:48 |
Burun Bahçe - Üsküdar Yönü | 07:49 |
Dedeoğlu Köprüsü - Üsküdar Yönü | 07:52 |
Çubuklu | 07:53 |
Hidrografi Dairesi Başkanliği - Üsküdar Yönü | 07:56 |
Sahil Boyu / Üsküdar Yönü | 07:59 |
Kanlica - Üsküdar Yönü | 08:01 |
Körfez - Üsküdar Yönü | 08:03 |
Dolaybaği - Üsküdar Yönü | 08:06 |
Anadolu Hisarı / Üsküdar Yönü | 08:08 |
Boğaziçi Üniversitesi Anadolu Hisari Kampüsü - Üsküdar Yönü | 08:09 |
Şehit Murat Akdemir - Üsküdar Yönü | 08:11 |
Kandilli - Üsküdar Yönü | 08:14 |
Kandilli Kiz Anadolu Lisesi - Üsküdar Yönü | 08:16 |
Vaniköy - Üsküdar Yönü | 08:18 |
Yazmaci - Üsküdar Yönü | 08:20 |
Kuleli - Üsküdar Yönü | 08:22 |
Çengelköy - Üsküdar Yönü | 08:24 |
Şehit Burak Cantürk - Üsküdar Yönü | 08:26 |
Yaliboyu - Üsküdar Yönü | 08:27 |
Beylerbeyi - Üsküdar Yönü | 08:29 |
Beylerbeyi Sarayı / Üsküdar Yönü | 08:30 |
15 Temmuz Şehitler Köprüsü | 08:33 |
Nakkaştepe - Bağlarbaşi Yönü | 08:35 |
İcadiye - Kadiköy Yönü | 08:37 |
İstanbul Şehir Üniversitesi - Kadiköy Yönü | 08:39 |
Altunizade Metrobüs - Üsküdar Yönü | 08:40 |
Altunizade / Üsküdar Yönü | 08:41 |
Bağlarbaşi - Kadiköy Yönü | 08:43 |
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi - Kadiköy Yönü | 08:44 |
Pazarbaşi - Kadiköy Yönü | 08:46 |
Üsküdar Askerlik Şubesi - Kadiköy Yönü | 08:47 |
Zeynep Kamil Hastanesi - Kadiköy Yönü | 08:49 |
Karacaahmet Cemevi - Kadiköy Yönü | 08:50 |
Selimiye - Kadiköy Yönü | 08:51 |
Tıbbiye Caddehaydarpaşa Numune Hastanesi - Kadiköy Yönü | 08:54 |
Haydarpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü | 08:55 |
Hamza Yerlikaya - Kadiköy Yönü | 08:58 |
Kadıköy - Rihtim1 | 08:59 |
Rihtim - Ibrahimaga Yönü | 09:02 |
Hamza Yerlikaya / Söğütlüçeşme Yönü | 09:04 |
Ayrilikçeşmesi Marmaray - Baglarbasi Yönü | 09:06 |
Haydarpaşa Öğrenci Yurdu - Bağlarbaşi Yönü | 09:07 |
Haydarpaşa Numune Hastanesi - Baglarbasi Yönü | 09:08 |
Karacaahmet - Baglarbasi Yönü | 09:11 |
Karacaahmet Cemevi - Baglarbasi Yönü | 09:12 |
Zeynep Kamil Hastanesi - Baglarbasi Yönü | 09:14 |
Üsküdar Askerlik Şubesi - Baglarbasi Yönü | 09:15 |
Pazarbaşi - Baglarbasi Yönü | 09:17 |
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi - Ümraniye Yönü | 09:18 |
Şehit Erol Olçok - Üsküdar Yönü | 09:20 |
Üniversite - Beykoz Yönü | 09:22 |
Kazdal Cami - Kadiköy Yönü | 09:23 |
İcadiye - Beykoz Yönü | 09:24 |
Nakkaştepe - Ortaçeşme Yönü | 09:26 |
15 Temmuz Şehitler Köprüsü - Beylerbeyi Yönü | 09:29 |
Beylerbeyi Sarayı / Beykoz Yönü | 09:31 |
Beylerbeyi - Beykoz Yönü | 09:33 |
Yaliboyu - Beykoz Yönü | 09:34 |
Şehit Burak Cantürk - Beykoz Yönü | 09:36 |
Çengelköy - Beykoz Yönü | 09:38 |
Kuleli - Beykoz Yönü | 09:40 |
Yazmaci - Beykoz Yönü | 09:42 |
Vaniköy - Beykoz Yönü | 09:44 |
Kandilli Kiz Anadolu Lisesi - Beykoz Yönü | 09:46 |
Kandilli - Beykoz Yönü | 09:48 |
Sevda Tepesi - Beykoz Yönü | 09:50 |
Şehit Murat Akdemir - Hekimbaşi Yönü | 09:51 |
Küçüksu - Beykoz Yönü | 09:52 |
Boğaziçi Üniversitesi Anadolu Hisari Kampüsü - Beykoz Yönü | 09:53 |
Anadolu Hisarı / Beykoz Yönü | 09:55 |
Dolaybaği - Beykoz Yönü | 09:57 |
Körfez - Beykoz Yönü | 09:59 |
Kanlica - Beykoz Yönü | 10:02 |
Sahil Boyu / Beykoz Yönü | 10:03 |
Hidrografi Dairesi Başkanliği - Beykoz Yönü | 10:06 |
Çubuklu - Beykoz Yönü | 10:08 |
Dedeoğlu Köprüsü - Beykoz Yönü | 10:09 |
Burun Bahçe - Beykoz Yönü | 10:11 |
İbb Beykoz Sosyal Tesisleri - Beykoz Yönü | 10:12 |
Paşabahçe - Beykoz Yönü | 10:14 |
Beykoz Devlet Hastanesi - Beykoz Yönü | 10:15 |
Saip Molla Caddesi - Beykoz Yönü | 10:16 |
Gümüşsuyu Mahallesi - Beykoz Yönü | 10:17 |
Beykoz Belediyesi / Beykoz Yönü | 10:18 |
Beykoz Korusu / Beykoz Yönü | 10:19 |
Beykoz / Ortaçesme Yönü | 10:21 |
Yaliköy - Ortaçeşme Yönü | 10:23 |
Kundura Fabrikasi - Ortaçeşme Yönü | 10:24 |
Çayir Caddesi - Ortaçeşme Yönü | 10:26 |
Ortaçeşme - Dereseki Yönü | 10:27 |
Uzun Evliya Sokak - Çifteçinarlar Yönü | 10:28 |
Akbaba Caddesi - Dereseki Yönü | 10:28 |
Çifteçinarlar | 10:30 |
Şahinkaya Caddesi - Şahinkaya Garaji Yönü | 10:31 |
Türk Alman Üniversitesi - Beykoz Yönü | 10:32 |
Şahinkaya Garaji - Şahinkaya Garaji Yönü | 10:34 |
İETT Bus saatleri - 15F (Dereseki -Şahinkaya Garaji)
15F Dereseki -Şahinkaya Garaji güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Dereseki - Ortaçeşme Yönü durağı - Şahinkaya Garaji - Şahinkaya Garaji Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın