25
25 - Hilalkent Ring Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hayır Çarşısı | 06:00 | 08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 |
Itri Cd. | 06:00 | 08:01 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:01 | 18:01 |
Mustafa Temizer Cd. | 06:01 | 08:01 | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 | 18:01 |
Doğukent Ptt | 06:01 | 08:02 | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:02 | 18:02 |
Doğukent Muhtarlık | 06:02 | 08:03 | 10:02 | 12:02 | 14:02 | 16:03 | 18:03 |
Doğukent Karaçalı/Kent Düğün Salonu | 06:03 | 08:03 | 10:03 | 12:03 | 14:03 | 16:03 | 18:03 |
Zafer Kılıç Parkı | 06:03 | 08:04 | 10:03 | 12:03 | 14:03 | 16:04 | 18:04 |
Emin Canpolat Camii | 06:04 | 08:05 | 10:04 | 12:04 | 14:04 | 16:05 | 18:05 |
Doğukent Cd | 06:05 | 08:06 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:06 | 18:06 |
Konak Sitesi | 06:05 | 08:07 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:07 | 18:07 |
Kanalboyu | 06:06 | 08:07 | 10:06 | 12:06 | 14:06 | 16:07 | 18:07 |
Çarşamba Pazarı | 06:06 | 08:08 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 16:08 | 18:08 |
Subay Lojmanları | 06:07 | 08:09 | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:09 | 18:09 |
Ahmet Kabaklı Bulvarı | 06:09 | 08:12 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:12 | 18:12 |
Destek Hizmetleri | 06:10 | 08:13 | 10:11 | 12:11 | 14:11 | 16:13 | 18:13 |
Yıldızbağları | 06:10 | 08:14 | 10:11 | 12:11 | 14:11 | 16:14 | 18:14 |
Eski Sigorta Hst. | 06:12 | 08:15 | 10:13 | 12:13 | 14:13 | 16:15 | 18:15 |
Perşembe Pazarı | 06:12 | 08:16 | 10:13 | 12:13 | 14:13 | 16:16 | 18:16 |
Fevzi Çakmak | 06:13 | 08:17 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 16:17 | 18:17 |
Fevzi Çakmak 2 | 06:13 | 08:17 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 16:17 | 18:17 |
Leylekli Park | 06:14 | 08:18 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:18 | 18:18 |
Yunus Emre Bulvarı | 06:15 | 08:19 | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:19 | 18:19 |
Fırat Tıp Kavşağı | 06:15 | 08:20 | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 16:20 | 18:20 |
Atatürk Anadolu Lisesi | 06:16 | 08:21 | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 16:21 | 18:21 |
Dsi | 06:16 | 08:22 | 10:18 | 12:18 | 14:18 | 16:22 | 18:22 |
Zübeyde Hanım | 06:18 | 08:23 | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 16:23 | 18:23 |
Atatürk Stadyumu | 06:18 | 08:24 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:24 | 18:24 |
Vali Konağı | 06:19 | 08:25 | 10:21 | 12:21 | 14:21 | 16:25 | 18:25 |
Çaydaçıra Kavşağı | 06:20 | 08:26 | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:26 | 18:26 |
Petrol | 06:21 | 08:27 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:27 | 18:27 |
Hulusi Sayın Blv | 06:22 | 08:28 | 10:24 | 12:24 | 14:24 | 16:28 | 18:28 |
Bahçelievler Cami | 06:22 | 08:29 | 10:24 | 12:24 | 14:24 | 16:29 | 18:29 |
İl Sağlık Müdürlüğü | 06:23 | 08:30 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:30 | 18:30 |
Akgün-Adliye | 06:24 | 08:31 | 10:26 | 12:26 | 14:26 | 16:31 | 18:31 |
Beyoba | 06:24 | 08:32 | 10:26 | 12:26 | 14:26 | 16:32 | 18:32 |
Kadife Park | 06:25 | 08:33 | 10:27 | 12:27 | 14:27 | 16:33 | 18:33 |
Esn Twin Towers | 06:26 | 08:34 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:34 | 18:34 |
Park Yirmiüç Avm | 06:27 | 08:35 | 10:29 | 12:29 | 14:29 | 16:35 | 18:35 |
Tedaş | 06:28 | 08:36 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:36 | 18:36 |
Karakaya Fen Lisesi | 06:29 | 08:38 | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:38 | 18:38 |
Bölge Tapu | 06:30 | 08:39 | 10:32 | 12:32 | 14:32 | 16:39 | 18:39 |
Tofaş Kavşağı | 06:30 | 08:40 | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:40 | 18:40 |
Anadolu Hastanesi | 06:31 | 08:40 | 10:34 | 12:34 | 14:34 | 16:40 | 18:40 |
Fırat-Bilginoğlu | 06:31 | 08:41 | 10:34 | 12:34 | 14:34 | 16:41 | 18:41 |
Devlet Lojmanları | 06:32 | 08:42 | 10:35 | 12:35 | 14:35 | 16:42 | 18:42 |
Abdullahpaşa Yolboyu | 06:33 | 08:43 | 10:36 | 12:36 | 14:36 | 16:43 | 18:43 |
Trafo Kavşağı | 06:34 | 08:44 | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:44 | 18:44 |
Yol-Spor Tesisleri | 06:34 | 08:45 | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:45 | 18:45 |
Hilalkent Yolboyu | 06:35 | 08:46 | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:46 | 18:46 |
Çevik Kuvvet | 06:36 | 08:47 | 10:39 | 12:39 | 14:39 | 16:47 | 18:47 |
Doğa Koleji | 06:37 | 08:48 | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:48 | 18:48 |
Defne Evleri | 06:38 | 08:50 | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:50 | 18:50 |
Yasemin Park | 06:39 | 08:51 | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:51 | 18:51 |
İğde/Hilalkent Camii | 06:39 | 08:51 | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:51 | 18:51 |
Çedene/Hilalkent Son Durak | 06:40 | 08:52 | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:52 | 18:52 |
EBUAŞ Bus saatleri - 25 (Hilalkent Ring)
25 Hilalkent Ring güzergahı için EBUAŞ Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Hayır Çarşısı durağı - Çedene/Hilalkent Son Durak durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel EBUAŞ tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın