257
257 hat saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 |
---|---|---|---|
54131 - Çakırlı Son Durak | 06:45 | 13:00 | 18:30 |
54132 - Çakırlı Merkez | 06:45 | 13:00 | 18:30 |
54133 - Çakırlı Çıkış | 06:45 | 13:00 | 18:31 |
55914 - Çakırlı Yolu | 06:49 | 13:04 | 18:35 |
54136 - Ulaş | 06:50 | 13:05 | 18:36 |
54141 - Meydan | 06:51 | 13:06 | 18:37 |
54138 - Ulaş Meydan | 06:51 | 13:07 | 18:38 |
54137 - Okul Yolu | 06:52 | 13:07 | 18:38 |
55912 - Ulaş Yolu | 06:52 | 13:08 | 18:39 |
53918 - Ulaş 1 | 06:53 | 13:08 | 18:40 |
55910 - Şantiye | 06:56 | 13:11 | 18:43 |
54145 - Sucular Merkez | 06:58 | 13:13 | 18:45 |
54142 - Sucular | 06:58 | 13:14 | 18:46 |
56005 - Sucular Yolu | 07:00 | 13:16 | 18:48 |
56006 - Şükraniye Yolu | 07:02 | 13:18 | 18:51 |
53279 - Eshabı Kehf Yolu | 07:04 | 13:19 | 18:52 |
53086 - Mezarlık | 07:06 | 13:21 | 18:55 |
53191 - Değirmen | 07:09 | 13:23 | 18:57 |
53131 - Köprü | 07:11 | 13:25 | 18:59 |
52128 - Özmen | 07:12 | 13:26 | 19:00 |
53134 - Yakut | 07:13 | 13:27 | 19:02 |
53135 - Palmiye Market | 07:14 | 13:27 | 19:02 |
53137 - 1206 Sk | 07:15 | 13:28 | 19:03 |
53139 - Petrol | 07:15 | 13:29 | 19:04 |
53141 - Okul | 07:16 | 13:29 | 19:04 |
53143 - Yeşil Direk | 07:17 | 13:30 | 19:05 |
53144 - Muhtarlık | 07:17 | 13:30 | 19:06 |
53146 - Eski Muhtar | 07:18 | 13:31 | 19:06 |
53148 - Demir Köprü | 07:18 | 13:31 | 19:07 |
53151 - Aznakay Parkı | 07:19 | 13:32 | 19:08 |
53192 - Cengiz Topel | 07:21 | 13:33 | 19:09 |
53193 - Kültür Parkı | 07:23 | 13:35 | 19:11 |
53194 - Tarsus Lisesi | 07:24 | 13:36 | 19:13 |
50412 - Kleopatra | 07:25 | 13:37 | 19:13 |
50413 - Ziraat Bankası | 07:26 | 13:37 | 19:14 |
50414 - Hükümet Konağı | 07:27 | 13:38 | 19:15 |
53159 - Makam | 07:28 | 13:39 | 19:16 |
53161 - Öğretmen Evi | 07:28 | 13:39 | 19:16 |
53023 - Avm Park | 07:29 | 13:40 | 19:18 |
53025 - Emniyet Müdürlüğü | 07:30 | 13:41 | 19:19 |
53028 - Kürklü | 07:32 | 13:42 | 19:20 |
53030 - Eski Buğday Pazarı | 07:33 | 13:43 | 19:21 |
53031 - Okyay | 07:34 | 13:44 | 19:23 |
53033 - İş Merkezi | 07:35 | 13:45 | 19:24 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Bus saatleri - 257 (Taşti)
257 Taşti güzergahı için Mersin Büyükşehir Belediyesi Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife 54131 - Çakırlı Son Durak durağı - 53033 - İş Merkezi durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Mersin Büyükşehir Belediyesi tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın