25S2 - Haciosman Metro-Bahçeköy Öğrenci Yurdu Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 |
---|---|---|
Haciosman Metro | 06:00 | 06:40 |
Haciosman - Maslak (29d-29c) Yönü | 06:00 | 06:40 |
Haciosman Bayiri Caddesi - Sariyer Yönü | 06:01 | 06:41 |
Sariyer - Son Durak (25h-25y) Yönü | 06:05 | 06:45 |
Hüseyin Kalkavan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Haciosman Metro Yönü | 06:06 | 06:46 |
Şehit Mithat Yilmaz Caddesi - Çayirbasi Yönü | 06:07 | 06:47 |
Sariyer Merkez - Çayırbaşı Yönü | 06:08 | 06:48 |
Kocataş (Sahil) / Çayırbaşı Yönü | 06:09 | 06:49 |
Sefaret - Beşiktaş Yönü | 06:10 | 06:50 |
Beyaz Park - Beşiktaş Yönü | 06:11 | 06:51 |
Büyükdere Mahallesi - Beşiktaş Yönü | 06:11 | 06:51 |
Büyükdere - Çayirbaşi Yönü | 06:12 | 06:52 |
Balikçilar Çarşisi - Besiktas Yönü | 06:13 | 06:53 |
Mehmet İpgin - Besiktas Yönü | 06:14 | 06:54 |
Sedat Kent - Levent Yönü | 06:14 | 06:54 |
Çayirbaşi - Beşiktaş Yönü | 06:15 | 06:55 |
Çayirbaşi - Bahçeköy Yönü | 06:16 | 06:56 |
Çayirbaşi Fidanlik - Bahçeköy Yönü | 06:17 | 06:57 |
Sariyer Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Haciosman Metro Yönü | 06:18 | 06:58 |
Yol Bakim 3. Bölge Şantiyesi - Haciosman Metro Yönü | 06:18 | 06:58 |
Bahçeköy Öğrenci Yurdu - Levent-Haciosman M. Yönü | 06:21 | 07:01 |
İETT Bus saatleri - 25S2 (Haciosman Metro-Bahçeköy Öğrenci Yurdu)
25S2 Haciosman Metro-Bahçeköy Öğrenci Yurdu güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Haciosman Metro durağı - Bahçeköy Öğrenci Yurdu - Levent-Haciosman M. Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın