38KT - Gümüşsuyu Peron -Mehmet Akif Parki Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Gümüşsuyu Peron - Peron Yönü | 07:20 | 09:45 | 12:15 | 14:45 | 17:20 | 20:25 |
Gümüşsuyu - Besiktas Yönü | 07:20 | 09:45 | 12:15 | 14:45 | 17:20 | 20:25 |
Beşiktaş Stadyumu - Kağithane Yönü | 07:22 | 09:47 | 12:16 | 14:46 | 17:22 | 20:26 |
Bomonti-Tünel - Kağithane Yönü | 07:25 | 09:50 | 12:19 | 14:49 | 17:25 | 20:29 |
Sünnet Köprüsü - Alibeyköy Yönü | 07:27 | 09:52 | 12:21 | 14:51 | 17:27 | 20:31 |
Bilgi Üniversitesi - Alibeyköy Yönü | 07:29 | 09:54 | 12:23 | 14:53 | 17:29 | 20:32 |
Silahtar - Alibeyköy Yönü | 07:30 | 09:55 | 12:24 | 14:54 | 17:30 | 20:33 |
Fevzi Çakmak Caddesi - Alibeyköy Yönü | 07:31 | 09:56 | 12:24 | 14:54 | 17:31 | 20:34 |
Araphan - Kemerburgaz Yönü | 07:32 | 09:57 | 12:25 | 14:55 | 17:32 | 20:34 |
Mareşal Fevzi Çakmak Camii - Kemerburgaz Yönü | 07:33 | 09:58 | 12:26 | 14:56 | 17:33 | 20:35 |
Alibeyköy - Küçükköy Yönü | 07:35 | 10:00 | 12:28 | 14:58 | 17:35 | 20:37 |
Üsküp Parki - Küçükköy Yönü | 07:36 | 10:01 | 12:28 | 14:58 | 17:36 | 20:37 |
Alibeyköy Anadolu Lisesi - Küçükköy Yönü | 07:37 | 10:02 | 12:29 | 14:59 | 17:37 | 20:38 |
Şenbağ - Küçükköy Yönü | 07:38 | 10:03 | 12:31 | 15:01 | 17:38 | 20:39 |
Zümrüt Sokak - Küçükköy Yönü | 07:39 | 10:04 | 12:31 | 15:02 | 17:39 | 20:40 |
Vardar Bulvari - Küçükköy Yönü | 07:40 | 10:04 | 12:32 | 15:02 | 17:40 | 20:41 |
Başak Sanayi Sitesi - Küçükköy Yönü | 07:41 | 10:05 | 12:33 | 15:04 | 17:41 | 20:42 |
Mimar Sinan Camii - Küçükköy Yönü | 07:42 | 10:06 | 12:34 | 15:05 | 17:42 | 20:42 |
Sarigöl - Küçükköy Yönü | 07:44 | 10:08 | 12:36 | 15:07 | 17:44 | 20:44 |
Sefa Köprüsü - Küçükköy Yönü | 07:45 | 10:09 | 12:36 | 15:08 | 17:45 | 20:45 |
Kavakli Dere - Küçüköy Yönü | 07:47 | 10:10 | 12:38 | 15:09 | 17:47 | 20:46 |
Keçesuyu - Cebeci Yönü | 07:49 | 10:12 | 12:39 | 15:11 | 17:49 | 20:47 |
Küçükköy İstanbul Caddesi - Küçükköy Yönü | 07:51 | 10:13 | 12:41 | 15:13 | 17:51 | 20:49 |
Küçükköy - 50.Yil Mahallesi Yönü | 07:52 | 10:14 | 12:42 | 15:14 | 17:52 | 20:49 |
Dumlupınar Ortaokulu - 50.Yıl Mahallesi Yönü | 07:53 | 10:15 | 12:43 | 15:15 | 17:53 | 20:50 |
Küçükköy Beşyol / 50. Yıl Mahallesi Yönü | 07:54 | 10:16 | 12:43 | 15:16 | 17:54 | 20:51 |
Kavaklar - 50.Yil Mahallesi Yönü | 07:56 | 10:18 | 12:45 | 15:18 | 17:56 | 20:53 |
Kazim Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi - 50.Yil Mahallesi Yönü | 07:58 | 10:19 | 12:47 | 15:20 | 17:58 | 20:54 |
Ertuğrul Gazi - 50.Yil Mahallesi Yönü | 07:59 | 10:20 | 12:48 | 15:21 | 17:59 | 20:55 |
Cebeci Caddesi - 50.Yıl Mahallesi Yönü | 08:00 | 10:21 | 12:48 | 15:22 | 18:00 | 20:56 |
Fabrikalar - 50.Yil Mahallesi Yönü | 08:01 | 10:22 | 12:49 | 15:23 | 18:01 | 20:57 |
Üçyol - 50.Yil Mahallesi Yönü | 08:03 | 10:23 | 12:51 | 15:25 | 18:03 | 20:58 |
Karadeniz Peron - Cebeci Caddesi Yönü | 08:05 | 10:25 | 12:52 | 15:27 | 18:05 | 20:59 |
1177.Sokak - K.Deniz Peron Yönü | 08:05 | 10:25 | 12:53 | 15:27 | 18:05 | 21:00 |
Karadeniz Mahallesi - 500 Evler Yönü | 08:06 | 10:26 | 12:54 | 15:28 | 18:06 | 21:01 |
Menderes Caddesi - 500 Evler Yönü | 08:07 | 10:27 | 12:54 | 15:29 | 18:07 | 21:01 |
1137.Sokak - Mehmet Akif Parki Yönü | 08:08 | 10:28 | 12:55 | 15:30 | 18:08 | 21:02 |
Mehmet Akif Parki - Sondurak Yönü | 08:09 | 10:29 | 12:56 | 15:31 | 18:09 | 21:03 |
İETT Bus saatleri - 38KT (Gümüşsuyu Peron -Mehmet Akif Parki)
38KT Gümüşsuyu Peron -Mehmet Akif Parki güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Gümüşsuyu Peron - Peron Yönü durağı - Mehmet Akif Parki - Sondurak Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Gaziosmanpasa arası 38KT seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.