393 - Tacettin Veli Bulvarı 4→Kayabag Son Durak 7 Germir Alti Tesisleri Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 | Kalkış #8 | Kalkış #9 | Kalkış #10 | Kalkış #11 | Kalkış #12 | Kalkış #13 | Kalkış #14 | Kalkış #15 | Kalkış #16 | Kalkış #17 | Kalkış #18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tacettin Veli Bulvarı 4 | 06:10 | 07:10 | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
Inönü Bulvarı 2 | 06:11 | 07:12 | 08:12 | 09:12 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 | 20:01 | 21:01 | 22:01 | 23:01 |
Meydan Durak | 06:12 | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:02 | 21:02 | 22:02 | 23:02 |
Lider Durak | 06:13 | 07:14 | 08:14 | 09:14 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 | 20:03 | 21:03 | 22:03 | 23:03 |
Emirgan 1 | 06:15 | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16 | 20:05 | 21:05 | 22:04 | 23:04 |
Konya Tandir | 06:17 | 07:19 | 08:19 | 09:19 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 | 20:07 | 21:07 | 22:06 | 23:06 |
Tuna | 06:18 | 07:21 | 08:21 | 09:21 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:08 | 21:08 | 22:08 | 23:08 |
Sema Yazar | 06:19 | 07:22 | 08:22 | 09:22 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:22 | 20:09 | 21:09 | 22:08 | 23:08 |
Ipek Saray Avm | 06:20 | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 | 20:10 | 21:10 | 22:09 | 23:09 |
Ciffte Kumbet | 06:21 | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 20:11 | 21:11 | 22:10 | 23:10 |
Kumbet 9 | 06:22 | 07:26 | 08:26 | 09:26 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 19:26 | 20:12 | 21:12 | 22:11 | 23:11 |
Germir Yolu 1 | 06:23 | 07:27 | 08:27 | 09:27 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:27 | 20:13 | 21:13 | 22:12 | 23:12 |
Germir Yolu 2 | 06:24 | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 | 20:14 | 21:14 | 22:13 | 23:13 |
Germir Yolu 4 | 06:25 | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:15 | 21:15 | 22:14 | 23:14 |
Germir Yolu 5 Tepe Durak | 06:26 | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 20:16 | 21:16 | 22:15 | 23:15 |
Istanbu Menkul Kiymetler Okulu | 06:27 | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 20:17 | 21:17 | 22:16 | 23:16 |
Istanbul Menkul Kiymetler 2 Kayabag | 06:27 | 07:33 | 08:33 | 09:33 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | 18:33 | 19:33 | 20:17 | 21:17 | 22:16 | 23:16 |
Kayabag Tel Orgu 1 | 06:28 | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:18 | 21:18 | 22:17 | 23:17 |
Kayabag Tel Orgu 2 | 06:29 | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:19 | 21:19 | 22:17 | 23:17 |
Kayabag 3 Durak | 06:30 | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:20 | 21:20 | 22:18 | 23:18 |
Yildirim Beyazit Konaklar Son Durak | 06:30 | 07:37 | 08:37 | 09:37 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 20:20 | 21:20 | 22:19 | 23:19 |
Kayabag Son Durak 1 | 06:31 | 07:37 | 08:37 | 09:37 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 20:21 | 21:21 | 22:19 | 23:19 |
Kayabag Son Durak 2 Eras Koleji | 06:31 | 07:38 | 08:38 | 09:38 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:21 | 21:21 | 22:20 | 23:20 |
Kayabag Son Durak 3 8 Den Sonra Son Durak | 06:33 | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:23 | 21:23 | 22:21 | 23:21 |
Kayabag Son Durak 4 | 06:33 | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:23 | 21:23 | 22:22 | 23:22 |
Kayabag Son Durak 5 | 06:34 | 07:41 | 08:41 | 09:41 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 20:24 | 21:24 | 22:22 | 23:22 |
Kayabag Son Durak 6 Dolmus Duragi | 06:35 | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:25 | 21:25 | 22:23 | 23:23 |
Kayabag Son Durak 7 Germir Alti Tesisleri | 06:35 | 07:43 | 08:43 | 09:43 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 20:25 | 21:25 | 22:24 | 23:24 |
Kayseri Ulaşım A.Ş. Bus saatleri - 393 (Tacettin Veli Bulvarı 4→Kayabag Son Durak 7 Germir Alti Tesisleri)
393 Tacettin Veli Bulvarı 4→Kayabag Son Durak 7 Germir Alti Tesisleri güzergahı için Kayseri Ulaşım A.Ş. Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Tacettin Veli Bulvarı 4 durağı - Kayabag Son Durak 7 Germir Alti Tesisleri durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Kayseri Ulaşım A.Ş. tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın