4
4 - Cuma Pazarı-Kale/Ring Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 |
---|---|---|---|---|
Cuma Pazarı Peron 2 Batı | 07:30 | 12:30 | 15:30 | 17:30 |
20131 - Vergi Dairesi | 07:30 | 12:30 | 15:30 | 17:30 |
Kuyular Önü - Çarşı | 07:32 | 12:32 | 15:32 | 17:32 |
Postane | 07:33 | 12:33 | 15:33 | 17:33 |
Damlataş - Kültür Merkezi | 07:35 | 12:34 | 15:35 | 17:35 |
Teleferik,Damlataş Mağarası - Çarşı | 07:36 | 12:35 | 15:36 | 17:36 |
Malımlar Sk. - Çarşı | 07:38 | 12:37 | 15:38 | 17:38 |
Surboyu - Tophane | 07:42 | 12:40 | 15:42 | 17:42 |
Kaleyolu - Hisariçi | 07:45 | 12:42 | 15:45 | 17:45 |
Hediyelik Eşya Pazarı - Hisariçi | 07:46 | 12:43 | 15:46 | 17:46 |
Fener - Hisariçi | 07:45 | 12:43 | 15:45 | 17:45 |
Kemal Özbayırı Sk. - Çarşı | 07:37 | 12:36 | 15:37 | 17:37 |
Yengelioğlu Camii - Çarşı | 07:39 | 12:37 | 15:39 | 17:39 |
Leylekya - Çarşı | 07:39 | 12:38 | 15:39 | 17:39 |
Maldan Restoran - Çarşı | 07:40 | 12:38 | 15:40 | 17:40 |
Hediyelik Pazarı - Hisariçi | 07:47 | 12:44 | 15:47 | 17:47 |
İçkale - Tophane | 07:49 | 12:46 | 15:49 | 17:49 |
Alanya Kalesi - Hisariçi | 07:45 | 12:42 | 15:45 | 17:45 |
Surboyu - Tophane | 07:48 | 12:45 | 15:48 | 17:48 |
Maldan Restoran - Çarşı | 07:49 | 12:46 | 15:49 | 17:49 |
Leylekya - Çarşı | 07:50 | 12:47 | 15:50 | 17:50 |
Yengelioğlu Camii - Çarşı | 07:51 | 12:47 | 15:51 | 17:51 |
Malımlar Sk. - Çarşı | 07:52 | 12:48 | 15:52 | 17:52 |
Alanya Özel Halk Otobüsleri Bus saatleri - 4 (Cuma Pazarı-Kale/Ring)
4 Cuma Pazarı-Kale/Ring güzergahı için Alanya Özel Halk Otobüsleri Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Cuma Pazarı Peron 2 Batı durağı - 20026 - Postane durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Alanya Özel Halk Otobüsleri tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın