475 - Kuscu Boyaci Son Durak→54- Kiçikapı Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 |
---|---|---|---|---|---|
Kuscu Boyaci Son Durak | 06:55 | 09:50 | 12:50 | 16:05 | 19:20 |
Kuscu 10 | 06:56 | 09:51 | 12:51 | 16:06 | 19:21 |
Kuscu 2 | 06:56 | 09:51 | 12:51 | 16:06 | 19:21 |
Kuscu 8 | 06:57 | 09:52 | 12:52 | 16:07 | 19:22 |
Kuscu 4 | 06:57 | 09:53 | 12:52 | 16:08 | 19:23 |
Kuscu 5 | 06:57 | 09:53 | 12:53 | 16:08 | 19:23 |
Kuscu 4 | 06:58 | 09:54 | 12:53 | 16:09 | 19:24 |
Kuscu 3 | 06:58 | 09:54 | 12:54 | 16:09 | 19:24 |
Kuscu 8 | 06:59 | 09:56 | 12:55 | 16:11 | 19:26 |
Kuscu 1 | 07:01 | 09:57 | 12:56 | 16:12 | 19:27 |
Kuscu 10 | 07:01 | 09:58 | 12:57 | 16:13 | 19:28 |
Kuscu 11 | 07:02 | 09:59 | 12:57 | 16:14 | 19:29 |
Hasanc Sapagi | 07:03 | 10:00 | 12:58 | 16:15 | 19:30 |
Kuscu Cikis | 07:05 | 10:01 | 13:00 | 16:17 | 19:32 |
Boyaci 13 | 07:06 | 10:02 | 13:01 | 16:18 | 19:33 |
Boyaci 12 | 07:09 | 10:04 | 13:03 | 16:20 | 19:35 |
Boyaci 10 | 07:10 | 10:05 | 13:04 | 16:21 | 19:36 |
Boyaci 9 | 07:10 | 10:06 | 13:04 | 16:22 | 19:37 |
Boyaci 8 | 07:11 | 10:06 | 13:04 | 16:22 | 19:37 |
Boyaci 7 | 07:11 | 10:07 | 13:05 | 16:23 | 19:38 |
Boyaci 6 | 07:12 | 10:07 | 13:05 | 16:23 | 19:38 |
Boyaci 4 | 07:12 | 10:07 | 13:06 | 16:24 | 19:39 |
Boyaci 8 | 07:13 | 10:08 | 13:06 | 16:25 | 19:40 |
Boyaci 9 | 07:13 | 10:08 | 13:07 | 16:25 | 19:40 |
Boyaci 1 | 07:14 | 10:09 | 13:07 | 16:26 | 19:41 |
Boyaci 11 | 07:16 | 10:10 | 13:09 | 16:27 | 19:42 |
Su Deposu | 07:16 | 10:11 | 13:09 | 16:28 | 19:43 |
Akin Cikisi | 07:21 | 10:15 | 13:13 | 16:33 | 19:48 |
Akin Yazir Son Durak | 07:22 | 10:16 | 13:14 | 16:33 | 19:48 |
Akin Mezarlik | 07:22 | 10:16 | 13:14 | 16:34 | 19:49 |
3 Yol | 07:23 | 10:17 | 13:15 | 16:35 | 19:50 |
Aycicek Tarlasi | 07:24 | 10:18 | 13:16 | 16:36 | 19:51 |
Kanal Caddesi | 07:25 | 10:18 | 13:17 | 16:37 | 19:52 |
Kavaklik | 07:26 | 10:19 | 13:17 | 16:38 | 19:53 |
Beyaz Ev | 07:26 | 10:20 | 13:18 | 16:38 | 19:53 |
Tezek Yigini | 07:27 | 10:20 | 13:19 | 16:39 | 19:54 |
Atak Surucu Kursu | 07:29 | 10:22 | 13:20 | 16:40 | 19:55 |
Istiklal Cikmazi | 07:30 | 10:23 | 13:21 | 16:42 | 19:57 |
Yazir Sapak | 07:31 | 10:23 | 13:22 | 16:43 | 19:58 |
Mavi Kapi | 07:33 | 10:25 | 13:23 | 16:44 | 19:59 |
Kayalti Caddesi | 07:34 | 10:26 | 13:24 | 16:46 | 20:01 |
Calilik | 07:36 | 10:27 | 13:26 | 16:48 | 20:02 |
Istiklal Cad | 07:37 | 10:28 | 13:26 | 16:48 | 20:03 |
Yolayrimi | 07:40 | 10:31 | 13:29 | 16:51 | 20:05 |
Elagoz 1 | 07:42 | 10:32 | 13:31 | 16:53 | 20:07 |
Elagoz 2 | 07:43 | 10:33 | 13:32 | 16:55 | 20:08 |
Elagoz 14 | 07:44 | 10:34 | 13:33 | 16:56 | 20:08 |
Elagoz 4 | 07:45 | 10:35 | 13:33 | 16:57 | 20:09 |
Elagoz 5 | 07:46 | 10:36 | 13:34 | 16:58 | 20:10 |
Elagoz 1 | 07:48 | 10:37 | 13:36 | 16:59 | 20:11 |
Elagoz 11 | 07:49 | 10:39 | 13:37 | 17:01 | 20:12 |
Elagoz 10 Alt Gecit | 07:50 | 10:39 | 13:38 | 17:02 | 20:13 |
Elagoz 9 | 07:52 | 10:41 | 13:39 | 17:03 | 20:14 |
Turkmenler Sokak | 07:53 | 10:42 | 13:40 | 17:05 | 20:15 |
Elagoz 7 | 07:54 | 10:43 | 13:41 | 17:06 | 20:16 |
Elagoz 6 Demirhan Market | 07:55 | 10:44 | 13:42 | 17:07 | 20:17 |
Elagoz 5 Muhtarlik | 07:56 | 10:44 | 13:43 | 17:08 | 20:18 |
Aydin Market | 07:58 | 10:46 | 13:44 | 17:10 | 20:19 |
Selimiye Kuran Kursu | 07:59 | 10:47 | 13:45 | 17:11 | 20:20 |
Boztepe Giris | 08:00 | 10:48 | 13:46 | 17:12 | 20:21 |
Sancaktepe 3 | 08:01 | 10:49 | 13:47 | 17:13 | 20:22 |
Sancaktepe Giris | 08:02 | 10:49 | 13:48 | 17:14 | 20:22 |
Huzur Evi 1 | 08:03 | 10:50 | 13:49 | 17:15 | 20:23 |
Yesil Mahalle 7 Huzur Evi | 08:04 | 10:51 | 13:49 | 17:15 | 20:23 |
Yesil Mahalle 7 Huzur Evi | 08:04 | 10:51 | 13:49 | 17:16 | 20:24 |
Kayserispor Tesis | 08:05 | 10:51 | 13:50 | 17:16 | 20:24 |
Sizirlioglu Petrol | 08:06 | 10:53 | 13:51 | 17:18 | 20:25 |
Isik Electronic | 08:07 | 10:54 | 13:52 | 17:19 | 20:26 |
Yesil Mahalle Meydan | 08:08 | 10:54 | 13:53 | 17:20 | 20:27 |
Mitatpasa Merkez Camii | 08:09 | 10:55 | 13:53 | 17:21 | 20:28 |
Yesil Mahalle Giris | 08:10 | 10:56 | 13:54 | 17:22 | 20:28 |
Yesil Mahalle Kopru Durak | 08:11 | 10:57 | 13:55 | 17:23 | 20:29 |
Subay Lojmanlari | 08:12 | 10:58 | 13:56 | 17:24 | 20:30 |
Yeni Mahalle Ptt | 08:13 | 10:59 | 13:57 | 17:25 | 20:31 |
Yeni Emniyet 1 | 08:15 | 11:00 | 13:59 | 17:27 | 20:33 |
Barbaros 3 Sumer Spor Komleksi | 08:16 | 11:01 | 14:00 | 17:28 | 20:33 |
Sumer Yuzme Havuzu 2 | 08:17 | 11:02 | 14:00 | 17:29 | 20:34 |
Barbaros 1 | 08:18 | 11:03 | 14:01 | 17:30 | 20:35 |
Barbaros Girisi | 08:19 | 11:03 | 14:02 | 17:31 | 20:35 |
Gaziosman Alt Gecit | 08:19 | 11:04 | 14:02 | 17:31 | 20:36 |
Eski Emniyet | 08:21 | 11:05 | 14:03 | 17:33 | 20:37 |
Tren Gari | 08:22 | 11:06 | 14:05 | 17:34 | 20:38 |
Devlet Hastane | 08:23 | 11:07 | 14:05 | 17:35 | 20:38 |
Aci Dersanesi | 08:24 | 11:08 | 14:06 | 17:36 | 20:39 |
Karayollari Lojm | 08:25 | 11:08 | 14:07 | 17:37 | 20:40 |
Duvenonu | 08:26 | 11:09 | 14:08 | 17:38 | 20:41 |
Amelye Pazari | 08:27 | 11:10 | 14:08 | 17:39 | 20:41 |
Kayseri Lisesi | 08:28 | 11:11 | 14:09 | 17:40 | 20:42 |
54- Kiçikapı | 08:29 | 11:12 | 14:10 | 17:41 | 20:43 |
Kayseri Ulaşım A.Ş. Bus saatleri - 475 (Kuscu Boyaci Son Durak→54- Kiçikapı)
475 Kuscu Boyaci Son Durak→54- Kiçikapı güzergahı için Kayseri Ulaşım A.Ş. Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Kuscu Boyaci Son Durak durağı - 54- Kiçikapı durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Kayseri Ulaşım A.Ş. tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-54- Kiçikapı arası 475 seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.