58S - Levazim Mahallesi -Kabataş Saatleri
Pazartesi - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Levazim Mahallesi - Merkez Yönü | 21:00 |
Beltaş - Lev.Sb.Sitesi Yönü | 21:02 |
Levent | 21:03 |
Levent - Zincirlikuyu Yönü | 21:03 |
Zincirlikuyu - Besiktas Yönü | 21:05 |
Zincirlikuyu Metrobüs / Beşiktaş Yönü | 21:06 |
Balmumcu - Besiktas Yönü | 21:08 |
Darphane - Besiktas Yönü | 21:09 |
Ertuğrul Sitesi - Besiktas Yönü | 21:10 |
Yildiz Teknik Üniversitesi - Besiktas Yönü | 21:11 |
Barbaros Bulvari - Besiktas Yönü | 21:12 |
Beşiktaş Meydan / Kabataş Yönü | 21:14 |
Akaretler - Eminönü Yönü | 21:15 |
Mimar Sinan Üniversitesi - Kabataş Yönü | 21:16 |
Kabataş - Eminönü Yönü | 21:18 |
Findikli - Beşiktaş Yönü | 21:19 |
Kabataş - Beşiktaş Yönü | 21:21 |
İETT Bus saatleri - 58S (Levazim Mahallesi -Kabataş)
58S Levazim Mahallesi -Kabataş güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Levazim Mahallesi - Merkez Yönü durağı - Kabataş - Beşiktaş Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Kabataş - Beşiktaş Yönü arası 58S seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.