59 - Yeniköy - Gümüşkavak / Şehir Hastanesi Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 |
---|---|---|
Ş. Ali Camii | 07:00 | 12:00 |
Yeniköy Dönüş-1 | 07:00 | 12:00 |
Karasu Köyü | 07:01 | 12:01 |
Yeniköy Dönüş-2 | 07:02 | 12:01 |
Yeniköy Mezarlık | 07:02 | 12:02 |
Tepeköy Yolu | 07:04 | 12:03 |
Tepeköy Yolu-1 | 07:05 | 12:04 |
Yeniköy Köyiçi-1 | 07:07 | 12:06 |
Yeniköy Camii | 07:08 | 12:06 |
Has Çerez | 07:09 | 12:08 |
Zümrüt Villaları-2 | 07:10 | 12:08 |
Zümrüt Villaları-1 | 07:11 | 12:09 |
Hulusi Yahyagil | 07:11 | 12:09 |
Yeniköy Yolu-1 | 07:13 | 12:10 |
Yeniköy Yolu | 07:14 | 12:11 |
Dumanlı Sk. | 07:16 | 12:13 |
Pınarlar Camii | 07:16 | 12:14 |
Hicret Mh. Çeşme | 07:17 | 12:14 |
17 Kasım Ortaokulu | 07:18 | 12:15 |
Hicret Mahallesi | 07:19 | 12:16 |
Hicret Cami | 07:19 | 12:16 |
Sağlık Kabini | 07:20 | 12:17 |
Lütufkar Sk. | 07:21 | 12:17 |
Kılıç Park | 07:23 | 12:19 |
Aksaray Çeşme | 07:24 | 12:20 |
Eski Karakol | 07:24 | 12:20 |
Kahveler | 07:25 | 12:20 |
Kesrik | 07:27 | 12:23 |
Ziya Gökalp İlkokulu | 07:28 | 12:23 |
Kızılay Merkez | 07:30 | 12:25 |
Kızılay Yolu Köprü | 07:31 | 12:25 |
Karocular | 07:31 | 12:26 |
Tavuk Fabrikası | 07:33 | 12:27 |
Kızılay | 07:34 | 12:28 |
Gümüşkavak Yolu | 07:35 | 12:29 |
Bölge Meteoroloji | 07:35 | 12:29 |
Gümüşkavak Tokiler | 07:36 | 12:30 |
Gümüşkavak Tokiler 2 | 07:37 | 12:31 |
Gümüşkavak | 07:37 | 12:31 |
Gümüşkavak 1 | 07:38 | 12:31 |
Gümüşkavak Çıkış | 07:38 | 12:32 |
Gümüşkavak Çıkış 1 | 07:39 | 12:32 |
Kekliktepe | 07:40 | 12:33 |
Bölge Meteroloji | 07:41 | 12:34 |
Hayvan Ürünleri Osb | 07:42 | 12:35 |
Asri Mezarlık | 07:43 | 12:36 |
Odun Ambarı | 07:44 | 12:36 |
Hausport | 07:45 | 12:37 |
Karşıyaka Tokiler | 07:46 | 12:38 |
Karşıyaka Köprü | 07:47 | 12:39 |
Doğan Çay Sk. | 07:48 | 12:40 |
Doğukent Hastane Yolu 1 | 07:49 | 12:41 |
Doğukent Hastane Yolu-2 | 07:49 | 12:41 |
Doğukent Hastane Yolu-3 | 07:50 | 12:42 |
Doğukent Hastane Yolu-4 | 07:51 | 12:42 |
Doğukent Hastane Yolu-5 | 07:51 | 12:43 |
Doğukent Hastane Yolu-6 | 07:52 | 12:43 |
Doğukent Hastane Yolu-7 | 07:53 | 12:44 |
Doğukent Hastane Yolu-8 | 07:54 | 12:45 |
Doğukent Hastane Yolu-9 | 07:55 | 12:46 |
Doğukent Hastane Yolu-10 | 07:56 | 12:47 |
Hayır Çarşısı | 07:57 | 12:47 |
Itri Cd. | 07:58 | 12:48 |
Mustafa Temizer Cd. | 07:59 | 12:49 |
A. Yesevi Cd | 07:59 | 12:49 |
Fizik Tedavi | 08:00 | 12:50 |
Şehir Hastanesi Poliklinikler | 08:00 | 12:50 |
Şehir Hastanesi Acil | 08:01 | 12:51 |
EBUAŞ Bus saatleri - 59 (Yeniköy - Gümüşkavak / Şehir Hastanesi)
59 Yeniköy - Gümüşkavak / Şehir Hastanesi güzergahı için EBUAŞ Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Ş. Ali Camii durağı - Şehir Hastanesi Acil durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel EBUAŞ tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın