71-A - Kültürpark Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 |
---|---|---|---|
Erenköy Hareket Merkezi | 07:30 | 12:20 | 16:45 |
Beşerler Cami | 07:31 | 12:20 | 16:46 |
Alemdar Park | 07:31 | 12:21 | 16:46 |
Sabırhane | 07:33 | 12:22 | 16:48 |
Barut | 07:33 | 12:23 | 16:48 |
Arafat Cami | 07:35 | 12:24 | 16:50 |
Özcan | 07:36 | 12:25 | 16:51 |
Sosyal | 07:37 | 12:26 | 16:52 |
Batarya | 07:39 | 12:27 | 16:54 |
Azam | 07:40 | 12:28 | 16:55 |
11 Nolu Sağlık Ocağı | 07:41 | 12:29 | 16:56 |
Cihan | 07:42 | 12:30 | 16:57 |
Mantar | 07:44 | 12:31 | 16:59 |
Hekimbaşı | 07:44 | 12:32 | 16:59 |
Edebalı | 07:45 | 12:33 | 17:00 |
Deresuyu | 07:47 | 12:34 | 17:02 |
Leylekli Parkı | 07:48 | 12:35 | 17:03 |
Demirbilek | 07:49 | 12:36 | 17:04 |
Uzunpınar | 07:51 | 12:37 | 17:06 |
Alemdar Sultan Cami | 07:52 | 12:38 | 17:07 |
Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi | 07:53 | 12:39 | 17:08 |
Şefikcan | 07:54 | 12:40 | 17:09 |
Kibrit Cami | 07:55 | 12:41 | 17:10 |
15 Temmuz Şehitler İLkokulu | 07:56 | 12:42 | 17:11 |
Mukaddemi | 07:57 | 12:43 | 17:12 |
Eraydın | 07:58 | 12:44 | 17:13 |
Rauf Denktaş | 08:00 | 12:45 | 17:15 |
Trafik | 08:01 | 12:46 | 17:16 |
Ferhuniye | 08:03 | 12:47 | 17:18 |
ATUS Bus saatleri - 71-A (Kültürpark)
71-A Kültürpark güzergahı için ATUS Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Erenköy Hareket Merkezi durağı - Ferhuniye durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel ATUS tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın