76Y - İhlasmarmara Evleri -Bakirköy Saatleri
Pazar Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 |
---|---|---|
İhlasmarmara Evleri - Son Durak(145-76y) Yönü | 13:10 | 21:00 |
1.Ada - Türksan-M.Evleri Yönü | 13:11 | 21:01 |
İhlasmarmara Evleri - Kavakli Yönü | 13:12 | 21:02 |
Yeşilyurt Caddesi - Avcilar Yönü | 13:13 | 21:03 |
Çinar Evleri - Avcilar Metrobus Yönü | 13:14 | 21:04 |
Marmara Kavaklikent Sitesi - Avcilar Metrobus Yönü | 13:15 | 21:05 |
Yeşil Akasya - Avcilar Yönü | 13:16 | 21:06 |
Menekşe - Avcilar Yönü | 13:17 | 21:06 |
Vatan Caddesi - İhls 2. Kisim-1.Kisi Yönü | 13:18 | 21:07 |
Kiptaş Yakuplu - İhls 2. Kisim-1.Kisi Yönü | 13:18 | 21:08 |
Eston Reşitpaşa Evleri - Avcilar Yönü | 13:19 | 21:08 |
Eston 3.Kisim Evleri - Avcilar Yönü | 13:20 | 21:09 |
Orkide Sitesi - İhls 2. Kisim-1.Kisi Yönü | 13:21 | 21:10 |
Sağlik Sitesi - Mar.Evleri-Türksan Yönü | 13:22 | 21:11 |
Fatih Caddesi - İ.Mar.Evleri-Avcilar Yönü | 13:23 | 21:12 |
Çarşi - M.Evleri-Türksan Yönü | 13:24 | 21:12 |
Villalar - M.Evleri-Türksan Yönü | 13:24 | 21:13 |
Akasya / Türksan Yönü | 13:25 | 21:14 |
İhlas Koleji - Gürpinar-Beykent Yönü | 13:26 | 21:15 |
Sağlik Sitesi - Türksan-Mar.Evleri Yönü | 13:28 | 21:17 |
Hürriyet Bulvari - Türksan-Mar.Evleri Yönü | 13:29 | 21:17 |
Fatih Sultan Mehmet Caddesi - Türksan-M.Evleri Yönü | 13:30 | 21:18 |
Hürriyet Caddesi - Türksan-M.Evleri Yönü | 13:31 | 21:20 |
Yakuplu Kavşak - Bakirköy Yönü | 13:32 | 21:20 |
Ihlamur Sokak - Bakirköy Yönü | 13:32 | 21:21 |
Osmangazi Caddesi - Avcilar Yönü | 13:34 | 21:22 |
Bulut - Avcilar Yönü | 13:34 | 21:22 |
Liman Yolu - Bakirköy Yönü | 13:36 | 21:24 |
Haramidere Sanayi Sitesi - Avcilar Yönü | 13:38 | 21:26 |
Saadetdere Mahallesi - Bakirköy Yönü | 13:41 | 21:28 |
Ambarli Kavşaği - Avcilar Yönü | 13:42 | 21:29 |
Avcilar E5 - Bakirköy Yönü | 13:44 | 21:31 |
Türksan - Avcilar Yönü | 13:45 | 21:32 |
Avcilar Anadolu Lisesi - Avcilar Yönü | 13:46 | 21:34 |
Cihangir Mahallesi - Avcilar Yönü | 13:47 | 21:34 |
İgs - Avcilar Yönü | 13:49 | 21:36 |
Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü - Bakirköy Yönü | 13:51 | 21:38 |
Avcilar Murat Kölük Devlet Hastanesi - Şirinevler Yönü | 13:53 | 21:40 |
Şükrübey - Şirinevler Yönü | 13:55 | 21:42 |
Londra Asfaltı / Şirinevler Yönü | 13:56 | 21:43 |
Denizköşkler Mahallesi - Şirinevler Yönü | 13:57 | 21:43 |
Haci Şerif - Şirinevler Yönü | 13:58 | 21:45 |
İbb Sosyal Tesisleri - Şirinevler Yönü | 14:00 | 21:46 |
Küçükçekmece (E5) - Şirinevler Yönü | 14:02 | 21:48 |
Cennet Mahallesi Şehit Mehmet Güder - Şirinevler Yönü | 14:04 | 21:50 |
Yeşilova - Şirinevler Yönü | 14:06 | 21:51 |
Bağlar - Şirinevler Yönü | 14:07 | 21:52 |
Beşyol - Şirinevler Yönü | 14:10 | 21:55 |
Sefaköy - Şirinevler Yönü | 14:11 | 21:57 |
Küçükçekmece Nikah Sarayi - Şirinevler Yönü | 14:13 | 21:58 |
Fidanlik - Şirinevler Yönü | 14:15 | 22:00 |
Kültür Üniversitesi - Şirinevler Yönü | 14:18 | 22:03 |
Kuleli - Şirinevler Yönü | 14:20 | 22:04 |
Şirinevler / Cevizlibağ Yönü | 14:22 | 22:06 |
Çocuk Sitesi - Cevizlibağ Yönü | 14:24 | 22:08 |
Dr.Sadi Konuk Devlet Hastanesi - Cevizlibag Yönü | 14:26 | 22:09 |
İncirli / Bakırköy Yönü | 14:28 | 22:11 |
Dikilitaş - Bakirköy Yönü | 14:29 | 22:12 |
Klinik - Bakirköy Yönü | 14:30 | 22:13 |
Şekerevler - Bakirköy Yönü | 14:31 | 22:14 |
Yücetarla - Bakirköy Yönü | 14:32 | 22:15 |
Zuhuratbaba - Yesilköy Yönü | 14:33 | 22:15 |
Ziraat Odasi - Bakirköy Yönü | 14:34 | 22:16 |
Bakirköy - İncirli Yönü | 14:35 | 22:17 |
İETT Bus saatleri - 76Y (İhlasmarmara Evleri -Bakirköy)
76Y İhlasmarmara Evleri -Bakirköy güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife İhlasmarmara Evleri - Son Durak(145-76y) Yönü durağı - Bakirköy - İncirli Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Bakirköy arası 76Y seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.