78 - Atişalani Yanyol -Başakşehir Metrokent Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Atişalani Yanyol - Avcilar Yönü | 07:05 |
Birlik Mahallesi - İstoç Yönü | 07:06 |
Uludağ Caddesi - İstoç Yönü | 07:09 |
Gazi Caddesi - Başakşehir Yönü | 07:10 |
Oruçreis - Başakşehir Yönü | 07:10 |
Yüzyil Köprüsü - İstoç Yönü | 07:12 |
Matbaacilar Sitesi - İstoç Yönü | 07:14 |
Basin Tesisleri - Başakşehir Yönü | 07:16 |
İstoç Camii - Başakşehir Yönü | 07:20 |
İstoç 19.Ada - Başakşehir Yönü | 07:22 |
İstoç 22.Ada - Başakşehir Yönü | 07:23 |
İstoç Yolu - Başakşehir Yönü | 07:26 |
Organize Sanayi Sitesi 1 - Başakşehir Yönü | 07:27 |
Dolapdere Sanayi Sitesi - Başakşehir Yönü | 07:28 |
Atatürk Bulvari - Başakşehir Yönü | 07:30 |
Bağcilar Güngören Sanayi Sitesi - Başakşehir Yönü | 07:31 |
5.Cadde - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:32 |
Hüdavendigar Caddesi - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:34 |
Villalar - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:37 |
4.Etap 2.Kisim - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:39 |
Söğüt Sokak - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:39 |
Çinar Koleji - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:41 |
Mevlana Caddesi - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:42 |
Klinik - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:43 |
Karanfil Sokak - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:44 |
Çarşi - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:45 |
Başakpazar - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:46 |
Esenbahçe - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:47 |
Kuğu Sokak - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:48 |
Yunus Emre Caddesi - Başakşehir 4. Etap Yönü | 07:49 |
Başakşehir Devlet Hastanesi - Basaksehir 4. Etap Yönü | 07:49 |
Sular Vadisi - Metrokent Yönü | 07:50 |
Hisar Sitesi - Başakşehir 2.Etap Yönü | 07:52 |
Başakşehir 5.Etap - Basaksehir 2.Etap Yönü | 07:53 |
Yeşilvadi - Başakşehir 2.Etap Yönü | 07:55 |
Metrokent - Başakşehir 2.Etap Yönü | 07:57 |
Başakşehir Polis Merkezi - Başakşehir 2.Etap Yönü | 07:58 |
Başakşehir Metrokent - Son Durak Yönü | 08:00 |
İETT Bus saatleri - 78 (Atişalani Yanyol -Başakşehir Metrokent)
78 Atişalani Yanyol -Başakşehir Metrokent güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Atişalani Yanyol - Avcilar Yönü durağı - Başakşehir Metrokent - Son Durak Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Basaksehir arası 78 seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.