791
791 - Bayındır Saatleri
Pazartesi - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 |
---|---|---|---|---|
Çamlıbel Son Durak | 06:45 | 08:30 | 16:40 | 18:20 |
Çamlıbel Orta Durak | 06:45 | 08:30 | 16:40 | 18:20 |
Çamlıbel Giriş | 06:46 | 08:31 | 16:41 | 18:21 |
Alankıyı Yol Ayrımı | 06:47 | 08:33 | 16:43 | 18:23 |
Söğütören Çıkış | 06:50 | 08:35 | 16:45 | 18:25 |
Söğütören Mavi | 06:51 | 08:37 | 16:47 | 18:27 |
Söğütören Meydan | 06:51 | 08:38 | 16:48 | 18:28 |
Söğütören Mavi | 06:52 | 08:39 | 16:49 | 18:29 |
Söğütören Giriş | 06:53 | 08:40 | 16:50 | 18:30 |
Söğütören Yol Ayrımı | 06:56 | 08:43 | 16:53 | 18:33 |
Furunlu Yedikavak | 06:57 | 08:45 | 16:55 | 18:35 |
Karahalilli | 06:58 | 08:46 | 16:56 | 18:36 |
Çiçekçiler | 07:00 | 08:49 | 16:59 | 18:39 |
Çikoop | 07:02 | 08:50 | 17:00 | 18:40 |
Bayındır Zeytin | 07:03 | 08:52 | 17:02 | 18:42 |
Bayındır Gül | 07:05 | 08:53 | 17:03 | 18:43 |
Bayındır Çınar | 07:06 | 08:55 | 17:05 | 18:45 |
Sokullu | 07:08 | 08:56 | 17:06 | 18:46 |
Bayındır Sadık Susamcıoğlu Anadolu Lisesi | 07:09 | 08:57 | 17:07 | 18:47 |
Bayındır Fatih İlkokulu | 07:09 | 08:58 | 17:08 | 18:48 |
Bayındır Jandarma | 07:10 | 08:59 | 17:09 | 18:49 |
Atatürk İlkokulu | 07:11 | 08:59 | 17:09 | 18:49 |
Bayındır Devlet Hastanesi | 07:11 | 09:00 | 17:10 | 18:50 |
Bayındır Son Durak | 07:12 | 09:01 | 17:11 | 18:51 |
ESHOT Bus saatleri - 791 (Bayındır)
791 Bayındır güzergahı için ESHOT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Çamlıbel Son Durak durağı - Bayındır Son Durak durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel ESHOT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın