8K - Tepe Üstü -Tepe Üstü Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Malazgirt Caddesi - Kadiköy Yönü | 06:00 |
Balkan Caddesi - Ümraniye Yönü | 06:01 |
Çakmak Köprüsü - Üsküdar Yönü | 06:03 |
Ümr.İski-Şehit Emre Büyükyildirim - Üsküdar Yönü | 06:05 |
Hz.Ali Camii - Armagan Evler Yönü | 06:05 |
23 Nisan Caddesi - Armagan Evler Yönü | 06:06 |
23 Nisan Kaptanoğlu İlkokulu - Armagan Evler Yönü | 06:07 |
Dörtyol - Armağanevler 13b Yönü | 06:08 |
Ortanca Sokak - Armagan Evler Yönü | 06:09 |
Kooperatif - Armağanevler Yönü | 06:10 |
Armağanevler Siteler - Yenişehir 13b Yönü | 06:11 |
Çakmak Polis Amirliği - Soyak Yenişehir Yönü | 06:11 |
Atay Caddesi - Dudullu Yönü | 06:12 |
Manolya Evleri - Ümraniye 13b Yönü | 06:13 |
Şelale Caddesi - Ümraniye 13b Yönü | 06:14 |
Cevahir Caddesi - Ümraniye Yönü | 06:15 |
Samanyolu - Ögretmenler Sit. Yönü | 06:16 |
Çamlik Aile Sağliği Merkezi - Ataşehir Yönü | 06:18 |
Şehit Mustafa Efendi Camii - Üstbostanci Yönü | 06:18 |
Tatlisu Mahallesi - Sinpas Konutlari Yönü | 06:20 |
Osmangazi Caddesi - Sinpaş Konutlari Yönü | 06:21 |
Vural Sitesi - Sinpaş Konutlari Yönü | 06:22 |
Tezcan Caddesi - Üst Bostanci Yönü | 06:22 |
Kible Sokak - Bostanci 10 Yönü | 06:23 |
Eryildiz - Ümraniye Yönü | 06:25 |
Kadiköy Belediyesi Hayvan Barinaği - Ümraniye 13 Yönü | 06:26 |
Ataşehir - K.Bakkalköy Yönü | 06:27 |
Ataşehir Plazalar - Kadiköy Yönü | 06:29 |
Ataşehir Atatürk Mahallesi - Kadiköy Yönü | 06:30 |
Ataşehir Bulvari - Bati Atasehir Yönü | 06:30 |
Mimar Sinan Camii - B.Atasehir Yönü | 06:32 |
Cumhuriyet Parki - Kadiköy Yönü | 06:32 |
Ataşehir Emniyet - Kadiköy Yönü | 06:33 |
Ülker Spor Ve Etkinlik Salonu - Kadiköy Yönü | 06:34 |
Ataşehir Ağiz Ve Diş Sağliği Hastanesi - Kadiköy Yönü | 06:35 |
Kardelen Sokak - Kayisdagi Yönü | 06:36 |
Zübeyde Hanim Öğretmenevi - Kadiköy Yönü | 06:38 |
Ataşehir Hal - E5 Kadiköy 19t Yönü | 06:39 |
Çayir Caddesi - Kadiköy Yönü | 06:40 |
Kozyataği Metro - Üsküdar Yönü | 06:41 |
Yüzbeşevler - Kadiköy Yönü | 06:43 |
Yavuz Selim Caddesi - Bati Ataşehir Yönü | 06:45 |
Habire Yahşi Anadolu Lisesi - Bati Atasehir Yönü | 06:46 |
Halk Caddesi - Bati Ataşehir Yönü | 06:47 |
Dr.Nureddin Erk Perihan Erk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Bati Ataşehir Yönü | 06:48 |
Fesleğen Sokak - Bati Ataşehir Yönü | 06:49 |
Ataşehir Ağiz Ve Diş Sağliği Hastanesi - Bati Ataşehir Yönü | 06:50 |
Ülker Spor Ve Etkinlik Salonu - Ülker Spor Etkinlik Salonu Yönü | 06:50 |
Ataşehir Emniyet - Bati Ataşehir Peron Yönü | 06:51 |
Cumhuriyet Parki - Ataşehir Yönü | 06:51 |
Lale Sokak 7 | 06:52 |
Ataşehir Atatürk Mahallesi - Atasehir Yönü | 06:54 |
Ataşehir Plazalar - Atasehir Yönü | 06:55 |
Ataşehir - Ümraniye Yönü | 06:56 |
Erguvan Caddesi - Ümraniye 13 Yönü | 06:57 |
Viyana Sokak - Ümraniye Yönü | 06:58 |
Özgür Sokak 20 | 06:59 |
Dumanlı Sokak - Ümraniye Yönü | 07:00 |
Ataşehir İgdaş - Ümraniye Yönü | 07:00 |
18 Nolu Sağlik Merkezi - Çekmeköy Yönü | 07:01 |
Kaşif Kalkavan Parki - Çekmeköy Yönü | 07:03 |
Osmangazi Caddesi - Kadiköy Yönü | 07:04 |
Tatlisu Mahallesi - Kadiköy Yönü | 07:05 |
Şanli Caddesi - Ümraniye Yönü | 07:06 |
Şehit Mustafa Efendi Camii - Ümraniye Yönü | 07:07 |
Şehit Murat Filik Parki - Üsküdar 13a Yönü | 07:09 |
Şehit Mahmut Coşkunsu - Üsküdar 13a Yönü | 07:10 |
Sevgi Parki - Üsküdar 13 Yönü | 07:11 |
Çakmak Spor Tesisleri - Üsküdar 13a Yönü | 07:12 |
Çakmak Merkez Camii - Üsküdar 13a Yönü | 07:14 |
Tepe Üstü - Sondurak 103 Yönü | 06:00 |
İETT Bus saatleri - 8K (Tepe Üstü -Tepe Üstü)
8K Tepe Üstü -Tepe Üstü güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Tepe Üstü - Sondurak 103 Yönü durağı - Tepe Üstü - Sondurak 103 Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın